Skocz do zawartości

Bmw e46


seiko85

Rekomendowane odpowiedzi

> Mi nie jest potrzebny taki silnik duzy. jak jez z utrzymaniem w razie jak cos sie popsuje czesci

> drogie ?

wiesz to ty musisz wiedziec czego oczekujesz od auta.. jak to ma byc tylko do jazdy i nie zalezy ci na mocy to mozesz nawet 1.6 kupic sobie smile.gif

ja osobiscie kupowal bym WIELKI jakis smile.gif nie lubie malych silniczkow smile.gif ale to ja i to moje zdanie smile.gif

najpierw moze powiedz czego oczekujesz i kazdy powie ci jakie ma zdanie i co bylo by najlepszego smile.gif

ps-zamiast LPG nie wolisz diesla??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj jedno

320 pali około litr no może półtorej mniej od 328... skromny.gif

podobno chcesz mieć gaz skromny.gif

jeżeli chcesz jeździć oszczędnie kup 2.0d najlepiej po FL..

chcesz benzyne to R6 i 328 to sprawdzony i dający frajdę silnik...

kupisz 2.0 i jeździć będziesz tak że Ci ostatecznie spali więcej jak większa jednostka bo te silniki ogólnie prowokują... skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak w temacie panowie powiedzcie mi jaki silnik benzynowy w takim aucie jest ok, chcialbym kupic i

> chce sie rozeznac napewno benzynowy bo potem bedzie w nim lpg. Auto do jazdy na codzien

dobra fura tez mi sie taka widzi ok.gif

ja bym szukal gnoja ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie benzyna chyba tansza w exploatacji niz disel w razie jakich kolwiek napraw. Mysle wlasnie nad tym 2,0 ja tam szybko nie jezdze ale 2,8 kto wie smile.gif mam pewna beme 5 ale mi sie bardzie j3 widiz. Powiedzcie jak z awaryjnoscia jak z blacha ? Czescie i naprawy drogie bardzo? pozdrawiam i dziekuje za wszystkie cennne dla mnie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokladnie benzyna chyba tansza w exploatacji niz disel w razie jakich kolwiek napraw. Mysle

> wlasnie nad tym 2,0 ja tam szybko nie jezdze ale 2,8 kto wie mam pewna beme 5 ale mi sie

> bardzie j3 widiz. Powiedzcie jak z awaryjnoscia jak z blacha ? Czescie i naprawy drogie

> bardzo? pozdrawiam i dziekuje za wszystkie cennne dla mnie odpowiedzi

1. jeśli nie było zadnej naprawy blacharskiej to na blache BMW nie ma co narzekać, nie ma problemów. Z doświadczenia tylko poradze, zeby przy ogladaniu sprawdzić ranty nadkoli tylnych.

2. Zawsze kiedy szukałem auta dla siebie to nie ograniczalem sie do 3 czy 5, zawsze szukałem jednego i drugiego i zawsze wybierałem lepszy stan z dwóch jaki znalazłem. raz była E39 a raz E91. Jeśli masz na oku pewny egzemplarz to bym sie nie zastanawiał. Chyba, ze wyposażenie by mi nie odpowiadało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wyposazenie jest fulol wypas czyli wszyska lacznie z telefonem w srodku:) jest to 1999 rok i gosc

> chce za nia 25tys silnik 2,8

nie mow z full wypas bo ci zaraz powiedza czego brak smile.gifwink.gif al jak pewniak to bym kupowal smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena normalna, promocji nie widać, ale za taką kasę można choćby zakupić 3.0d... tylko dołożyć z 3 tyś trzebaby skromny.gif

i jazda taka sama, spalanie połowe mniejsze i...

właśnie co?

obydwa r6 a 3.0d chodzi własnie jak duża benzyna a osiągi to w necie łatwo porównać devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> cena normalna, promocji nie widać, ale za taką kasę można choćby zakupić 3.0d... tylko dołożyć z 3

> tyś trzebaby

> i jazda taka sama, spalanie połowe mniejsze i...

> właśnie co?

> obydwa r6 a 3.0d chodzi własnie jak duża benzyna a osiągi to w necie łatwo porównać

nigdy nie uwierze ze 3.0d pali polowe mniej niz 2.8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wielu takich niedowiarków bylo i do teraz wspominam te piwo co postawić musieli...

wszystko zalezy jak jezdzisz... ja mam 528i oraz 330d i spalanie srednio spokojnie przy 528 okolo 12-13 a 330d w podobnym stylu okolo 8-9 i mowie o miescie a nie o trasie..

bo na trasie 528 przy butowaniu w granicach 9-10 a diesel w granicach 7......

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wszystko zalezy jak jezdzisz... ja mam 528i oraz 330d i spalanie srednio spokojnie przy 528 okolo

> 12-13 a 330d w podobnym stylu okolo 8-9 i mowie o miescie a nie o trasie..

> bo na trasie 528 przy butowaniu w granicach 9-10 a diesel w granicach 7......

> pozdrawiam

no i to jest spalanie 330d o ktorym kilku uzytkownikow mi mowilo, nigdy nie uwierze ze 330d w miescie spali 6l. Mnie 323 pali w miescie mniej niz 528, ale zazwyczaj jezdze spokojnie, no moze poza chwilami zapomnienia grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no i to jest spalanie 330d o ktorym kilku uzytkownikow mi mowilo, nigdy nie uwierze ze 330d w

> miescie spali 6l. Mnie 323 pali w miescie mniej niz 528, ale zazwyczaj jezdze spokojnie, no

> moze poza chwilami zapomnienia

bo tak to u mnie wyglada fakt ze jak bym jezdzil bardziej delikatnie mogl byc cos urwac ale nie wierze ze bylo by to wiele... moooooozeee pomiedzy 7-8 ale to moooooozeee smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak w temacie panowie powiedzcie mi jaki silnik benzynowy w takim aucie jest ok, chcialbym kupic i

> chce sie rozeznac napewno benzynowy bo potem bedzie w nim lpg. Auto do jazdy na codzien

najlepszym wyborem bedzie 318i (2.0 140KM). 4cyl. wiec instalacja nie bedzie taka droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> widać że jeździłeś tylko benzyną...

zgadza sie - tylko jakies 10kkm zrobilem VAGami w gnoju, ale racja - nie jezdzilem hehe.gif

> weź przejedź się a potem poproszę

ja tez Cie prosze - nie proboj byc madrzejszy niz wszyscy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zgadza sie - tylko jakies 10kkm zrobilem VAGami w gnoju, ale racja - nie jezdzilem

> ja tez Cie prosze - nie proboj byc madrzejszy niz wszyscy

chodziło mi o diesla w bmw...

nie interesuje mnie w tym wątku czy jeździłeś czymkolwiek innym niż tytułowy samochód kącika - bmw.. ale dobrze - źle się wyraziłem i... skromny.gif

a mądrzejszy od innych być nie muszę, sprzeczać się z kimś kto nie jeździł 330d a wie lepiej jak ono jeździ to ja dziękuję - pasuje smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chodziło mi o diesla w bmw...

> nie interesuje mnie w tym wątku czy jeździłeś czymkolwiek innym niż tytułowy samochód kącika -

> bmw.. ale dobrze - źle się wyraziłem i...

> a mądrzejszy od innych być nie muszę, sprzeczać się z kimś kto nie jeździł 330d a wie lepiej jak

> ono jeździ to ja dziękuję - pasuje

primo - nigdzie nie mowilem ze wiem jak ono jezdzi

secundo - wiem ile spala przy normalnej jezdzie i nikt mi nie wmowi ze sa to okol. 6 litrow

to tak jak juz sie czepiamy grinser006.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już kiedyś robiłem dym w tym temacie więc zrobię ponownie,

ile pali i ile pali ?? jak chcesz żeby mało paliło tu kup sobie CC 700 w gazie. A gaz to jest do gotowania zupy. Moim zdaniem 330d pali 6 litrów w mieście pod warunkiem że tym miastem jest powiedzmy Andrespol( jedno skrzyżowanie ze światłami) rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> moja 320d w miescie pali ok 7 wiec nie ma szansy, zeby 330d paliła ok 6. Jak w mieście bedzie

> paliła 8=8,5 to bedzie dobry wynik

330d touring 204KM dobrego znajomego pali 6.9-7.1l

praktycznie tylko miast (Łódź)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ciekawe jak to możliwe skoro 2.0d pali 7,5l

> chyba ze gość sie tooooczy ale i to za malo na 3.0d

nie wiem, nie znam się zlosnik.gif wiem tylko, że komputer i dystrybutor wskazują na 7l

starsze 3l silnik w e39 - fakt, wciąga 10l (miałem kiedyś w firmie)

3l silnik w e46 - jakimś tam sposobem wygrał tytuł Engine Of The Year

Chłopak jeździ w miarę spokojnie, ale czasem mu się odkleja wink.gif jak każdemu

skrzynia manualna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pali

Ja tam nie wiem ile pali 2.0d ale 3.0d w e39 manual pali w ruchu mocno kombinowanym 7.2 l/100km, a jak stoje w mega korku w Jankach/Raszynie to spalanie wzrasta do 8l/100km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.