Skocz do zawartości

C36 AMG


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy model AMG stworzony i sprzedawany oficjalnie z Mercedesem. Niby zwykły "tatowóz", ale ma w sobie to "coś".

9805156_2.jpg

21991760003_large.jpg

3631955.jpg

Wnętrze godne auta luksusowego

3830930925_a01b0d0a02.jpg

No i najważniejsze, czyli serducho...

360TE%20AMG%20engine.jpg

I pomyśleć, że model ten osiąga pełnoletność... Z całą pewnościa zasługuje na miano młodszego brata równie (o ile nie bardziej) kultowego 500E/E500 food.gif

283753255-E500.jpg

post-11666-14352508056138_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Piękny jak każdy AMG... Ten mi się podoba, bo z zewnątrz prawie nie ma różnic w porównaniu do

> seryjnej klasy C. Mógłbym miec taką Celinkę...

Jedno z moich motoryzacyjnych marzeń zlosnik.gif Podobnie jak 500E/E500. Gdybym musiał między nimi wybierać to miałbym niezły dylemat... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I pomyśleć, że model ten osiąga pełnoletność... Z całą pewnościa zasługuje na miano młodszego brata

> równie (o ile nie bardziej) kultowego 500E/E500

no wlasnie, jakby ktos chial taniego E500 tylko przebieg 300tys km hmm.gif

ewentualnie drozszy i o wiele ladniejszy 500E

jest takze C43 smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no wlasnie, jakby ktos chial taniego E500 tylko przebieg 300tys km

Jak na W124 to nie jest tragicznie dużo.

> ewentualnie drozszy i o wiele ladniejszy 500E

> jest takze C43

Ciężko wybierać między tymi modelami. Z jednej strony C-klasse jest mniejsza, bardziej poręczna i bardziej współczesna, z drugiej w 500E kusi V8 i lepsze osiągi... Trudny wybór...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No nie wiem, stosunek mocy do masy jest korzystniejszy w C43 niz w 500E.

Niestety osobiście nie miałem do czynienia z żadnym z nich (czego niezmiernie żałuję), ale dane papierowe mówią, że 0-100km/h C36 to 6,7s, C43 6,5s, 500E 6,0s. W zestawieniu czasów 0-140km/h 500E jest o sekundę szybszy od C36, więc sporo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety osobiście nie miałem do czynienia z żadnym z nich (czego niezmiernie żałuję), ale dane

> papierowe mówią, że 0-100km/h C36 to 6,7s, C43 6,5s, 500E 6,0s. W zestawieniu czasów 0-140km/h

> 500E jest o sekundę szybszy od C36, więc sporo...

Myslisz ze 14 koni robi tak wielka roznice? Bo mi sie nie chce wierzyc... icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pierwszy model AMG stworzony i sprzedawany oficjalnie z Mercedesem. Niby zwykły "tatowóz", ale ma w

> sobie to "coś".

> Wnętrze godne auta luksusowego

> No i najważniejsze, czyli serducho...

> I pomyśleć, że model ten osiąga pełnoletność... Z całą pewnościa zasługuje na miano młodszego brata

> równie (o ile nie bardziej) kultowego 500E/E500

taki jak na pierwszej fotce tylko czarny stoi w warszawie przy filtrowej na sprzedaz serduszka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To mnie rozwalilo...

> Quote:

> sprowadzony z Niemiec w 2006r. Na terenie Polski zrobił ok. 1000km.Zakupiony w celach

> kolekcjonerskich.

Nie no, roznie to bywa. U mnie Punto robi 500 km rocznie grinser006.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.