Skocz do zawartości

GP Monaco


BUGI

Rekomendowane odpowiedzi

> 3sektor Robertowi zdecydowanie nie lezy i robi go 0.3s gorzej .. pozostale ma na poziomie

> 1-3miejsca

to cos pewnie z ust. auta tak jak borowczyk mowi...ale ogolnie jest bardzo dobrze. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja coś czuję w kościach że Hamilton nie ukończy.

> No chyba że dojedzie pierwszy.

Jest paru kierowców, którzy w bolidzie F1 po raz pierwszy na tym torze się będą ścigać. SC pewnie nie raz się pokarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dlatego kluczowa będzie wysoka pozycja w kwalifikacjach

jak zawsze-zwykle jak ktos nie wylecial lub nie ma awarii auta to dojezdza tam tak jak juz wystartowal na poczatku-malo tam miejsca na wyprzedzania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak ktoś nie oglądał treningów to właśnie leci na Polsat Sport Extra powtórka z wczoraj

Drugi obejrzałem wieczorem - Kubica nieźle pomykał po tym torze - niesamowita precyzja i opanowanie ok.gif

Pierwszy nagrywa się smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak to jest w kwalifikacjach, oni smigaja z pelnymi bakami czy dowolna ilosc paliwa i po Q dopiero

> tankowanie do fulla?

W kwalifikacjach może miec prawie suchy bak.

Na wyścig tankują pod korek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Drugi obejrzałem wieczorem - Kubica nieźle pomykał po tym torze - niesamowita precyzja i opanowanie

> Pierwszy nagrywa się

widać że leży mu ten tor i pomimo średniego bolidu chłopak daje radę ok.gif aż nie mogę się qualu doczekać devil.gifyay.giffood.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> widać że leży mu ten tor i pomimo średniego bolidu chłopak daje radę aż nie mogę się qualu

> doczekać

krótkie auto też daje radę na krętym torze....

za to czytałem gdzieś żę Sauberowóz jest az 31 cm dłuższy od renófki... chłopaki musza bardziej kombinowac na zakrętach biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> krótkie auto też daje radę na krętym torze....

> za to czytałem gdzieś żę Sauberowóz jest az 31 cm dłuższy od renófki... chłopaki musza bardziej

> kombinowac na zakrętach

Ferrari, McLaren i RedBull też są dłuższe wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oni zawsze wytłumaczenie znajdą

Okazuje się, że rozstaw osi nie jest tak ważny jak by się wydawało. Też się zdziwiłem,gdy zobaczyłem w F1 Racing artykuł, w którym Frank Dernie (inżynier w F1 od kilkunastu lat) wymienił właśnie rozstaw osi jako mniej ważny, mniej istotny od innych parametrów zawieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Alonso przydzwonił i dosyć mocno rozbił bolid. Mam nadzieję że zdążą naprawić do qualu

> a Robercik kręci najlepsze czasy i znowu na twardych oponach

calkiem niezle mu idzie, poprawia ciagle swoj czas. ok.gifok.gif

Tylko zeby w kwalifikacjach nie bylo problemow z racji tloku na torze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> calkiem niezle mu idzie, poprawia ciagle swoj czas.

> Tylko zeby w kwalifikacjach nie bylo problemow z racji tloku na torze.

chłopaki jadą na limicie, teraz Szumi przestrzelił ale na szczęście bez konsekwencji. Co do Roberta, myślę że na miękkich będzie jeszcze szybszy ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> krótkie auto też daje radę na krętym torze....

> za to czytałem gdzieś żę Sauberowóz jest az 31 cm dłuższy od renófki... chłopaki musza bardziej

> kombinowac na zakrętach

Kubica ma najkrotszy bolid w stawce.

Jakie sa wady / zalety wynikajace wlasnie z krotkiego rozstawu osi w porownianiu z dluzszym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kubica ma najkrotszy bolid w stawce.

> Jakie sa wady / zalety wynikajace wlasnie z krotkiego rozstawu osi w porownianiu z dluzszym?

a czym się lepiej pojedzie na krętym torze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a czym się lepiej pojedzie na krętym torze?

Rozumiem, że ty wiesz lepiej od fachowców z F1 faint.gif Pisałem już wcześniej, że rozstaw osi nie jest najważniejszym czynnikiem (oczywiście nie mówimy tu o różnicach w metrach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem, że ty wiesz lepiej od fachowców z F1 Pisałem już wcześniej, że rozstaw osi nie jest

> najważniejszym czynnikiem (oczywiście nie mówimy tu o różnicach w metrach)

najkrótszy bolid to nie od razu znaczy najmniejszy rozstaw

po prostu - im krótsze auto tym łatwiej na ciasnym torze manewrować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest szansa że Robert będzie 1 jutro

> wtedy....trzeba się upić

nie wiem czy pierwszy, ale na pudlo ma duza szanse - byle nikt go nie skasowal i w boksie nic nie namieszali, na tym torze nie bedzie za duzo wyprzedzania

boje sie ze dosc czesto pojawiac sie beda SC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.