Skocz do zawartości

E1600 VFTS


koNik

Rekomendowane odpowiedzi

super lada, zawsze vfts mi sie podobaly

lada w ktorej jestem na "prawym" tez niezla ale na ubozszym specu smile.gif ale walek havassy tez jest i 2x addhe i jeszcze pare innych .

z reszta z Konradem E. widzielismy sie wkrakowie i odbieralismy walek a przez neta doradzal jak mielismy jaksa zagwozdke smile.gif

283886511-Zdj%EAcia-0043.jpg

283886511-Zdj%EAcia-0044.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> super lada, zawsze vfts mi sie podobaly

> lada w ktorej jestem na "prawym" tez niezla ale na ubozszym specu ale walek havassy tez jest i 2x

> addhe i jeszcze pare innych .

aaa to dlatego szpryce sprzedawaliście zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda tylko, ze tak szybko sie wyjsral silnik

nie silnik...

niestetety podczas składania silnika ze skrzynią coś poszło nie tak i zostało uszkodzone łożysko oporowe wału, przez które to pękło koło zamachowe...

na starcie jest do wymiany przez to blok i wał zlosnik.gif

tu jest dokładnie:

"

kolo sie urwalo w miejscu gdzie nie bylo dotykane, generalnie seryjne kola to shit, ale jak sie okazalo nie ono bylo powodem calego zamieszania a jedynie nastepstwem.

przyczyna była niesamowicie idiotyczna - blacha odgradzająca silnik od klosza skrzyni. przez jej brak przy pierwszym montazu skrzynia scisnela wał któy scisnał oporówkę i ją uszkodził. pozniej wszystko chodzilo niby ok ale oporowka juz nie byla ok, w koncu sie poddala, wypadla, wał dostał luzu wzdłużnego przez co koło walnęło o obudowę albo rozrusznik i reszta już dalej jest znana...

tak to wygląda po rozebraniu silnika, jeszcze będzie to potwiredzane ale póki co na to wygląda.

blok do wyrzucenia, wał do wyrzucenia i cala reszta ktora byla wczesniej wiadoma czyli zamach, sprzeglo, przelozenie 6ego biegu z walkiem (na szczescie walek sprzeglowy jest skladany nie w calosci) "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ano dokladnie ciagle lezy na sprzedaz ale takie cos musi sie amator trafic

> a co do awarii vfts'a .... zycie

masz jakiś filmik jak samara chodzi na tych gaźniorach ?

kiedyś mi sie marzyło wrzucenie DCOE do samary, miałem już nawet gaźniki i kolektory ale sprzedałem Samarę zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> masz jakiś filmik jak samara chodzi na tych gaźniorach ?

> kiedyś mi sie marzyło wrzucenie DCOE do samary, miałem już nawet gaźniki i kolektory ale sprzedałem

> Samarę

gdzies jakis filmik byl krecony komorka poszukam wrzuce, generalnie dosc przyjemnie jest ~90km smile.gif z masa samochodu przydaloby sie jeszcze powalczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> gdzies jakis filmik byl krecony komorka poszukam wrzuce, generalnie dosc przyjemnie jest ~90km z

> masa samochodu przydaloby sie jeszcze powalczyc

ale lepiej chodzi na gaźniorach niż na wtrysku?

bo podejrzewam że na pewno lepiej brzmi zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale lepiej chodzi na gaźniorach niż na wtrysku?

> bo podejrzewam że na pewno lepiej brzmi

hehe no brzmi inaczej smile.gif

na wtrysku nie wystrojonym bylo 75km , lepsza mapa ugralby jeszcze moze 3-5km i byloby 80 optymistycznie

a gazniki masz 4 przepustnice zamiast 1 wiec wiadomo ze lepiej

glowica a dokladniej zawory to u nas waskie gardlo i kolektor wydechowy bo zostaly seryjne

a dzis samara strzelila (znowy) focha membrana w gazniku od pompki przyspieszacza odmowila wspolpracy ale wszystko na dobrej drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dotykałem takiej ładzianki

> http://www.mojeauto.net/2008/03/26/lada-vtfs-rally-team-przed-sezonem-2008/#more-963

Startowałem tą Ładą jako pilot w Rajdzie Podlaskim w tym roku. Genialny samochód, z kierowcą, który potrafi to wykorzystać. Wrażenia z jazdy - niezapomniane. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.