Skocz do zawartości

Skuter do 4 tys.zł


MARS

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że mój kolega też szuka nowego i strasznie mu szkoda wydać dosłownie 500zł więcej i mieć spokój to woli Kingway ,może Tobie pomogę:

Cpi Aragon

Cpi oliver

Kymco Agility

To klasa średnia skuterów 50ccm. Sprawdzone konstrukcje a najbardziej polecam Agility. Spotkałem takie co miało już ponad 40kkm i dalej jeździło bez kopcenia itp...

Sam użytkuję Agility i ma już 12kkm i nie dołożyłem ani złotówki z powodu awariii(nie było takiej....) jak byś mi dopłacił "stówę" to na dowód, że mam zaufanie do sprzętu mogę jechać nawet nad morze.... 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ten egzemplarz ma niezla cene jak na 2010.

> O ile sie nie myle ktos go wygral (tak sadze po VIN) i nie potrzebuje.

Już widziałem kilka ogłoszeń, w których sprzedawano skutera ponoć wygranego w konkursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy mi się wydaje, że są dwa rodzaje Kymco Agility? "Zwykły" i "RS"? A może jednak jest tylko Kymco

> Agility RS?

Zwykly Agility 50.

Wyglada nieco ubogo nawet przy Zippie.

Animator47PICT0617.JPG

Nieco drozszy jest Agility 50 RS.

Mechanicznie to samo, roznia sie detale stylistyczne.

Jest tez wersja 2T.

37_224519001234960870.jpg

Najnowszy to Agility City.

Ten jest wiekszy i ma 16" obrecze.

Silnik zarowno 4T jak i 2T.

21255016314a5e0a701987b.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witka ludziska!

Zamówienie złożone smile.gif.

Zwycięzcą został... nowy, czarny Kymco Agility RS 50 ok.gif.

A teraz uwaga- kupiony za kwotę 3.499 zł ( 2009 r. ) icon_eek.gif w Media Expert .

W imieniu swoim i syna dziękuję wszystkim za pomoc w wyborze jednośladu 20.GIF. Mam nadzieję, że posłuży synowi przez odpowiednio długi okres.

Jeszcze raz Wielkie dzięki! bow.gif

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witka ludziska!

> Zamówienie złożone .

> Zwycięzcą został... nowy, czarny Kymco Agility RS 50 .

> A teraz uwaga- kupiony za kwotę 3.499 zł ( 2009 r. ) w Media Expert .

Już gratuluję dobrego wyboru smile.gif

A cena faktycznie dobra waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu zdecydowaliście się za kwotę jak pisałeś ok 4 tys. na zakup nowego chińskiego (jak sę nie mylę skutera) Za te pieniądze jak się niemyle byłby duży wybór w używanych skuterach np. Aprillia czy tam Peugeot SpeedFight, bo ja osobiście za ta kwotę bo już to są jakieś konkretniejsze pieniadze jak na skuter nie kupował chińskiwgo sprzetu wink.gif

Ale najwazniejsze że kierrownik skutera zadowolony z wyboru grinser006.gif

Niech sie dobrze jeździ wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A czemu zdecydowaliście się za kwotę jak pisałeś ok 4 tys. na zakup nowego chińskiego (jak sę nie

> mylę skutera) Za te pieniądze jak się niemyle byłby duży wybór w używanych skuterach np.

> Aprillia czy tam Peugeot SpeedFight, bo ja osobiście za ta kwotę bo już to są jakieś

> konkretniejsze pieniadze jak na skuter nie kupował chińskiwgo sprzetu

> Ale najwazniejsze że kierrownik skutera zadowolony z wyboru

> Niech sie dobrze jeździ

A ja popieram wybor. Kymco cieszą się dobrą opinią, mają gwarancję i kupując taki nowy pojazd, masz pewność, że mlody czlowiek (a w 99% używką taki jeździł zlosnik.gif) nie upalał go przy każdej okazji. Popatrz na youtube - palenie gumy, skakanie przez przeszkody screwy.gif. Używany Pug czy Aprilla za te pieniądze będzie miała pewnie z 6-8 lat i będzie mocno zmęczona oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja popieram wybor. Kymco cieszą się dobrą opinią, mają gwarancję i kupując taki nowy pojazd, masz

> pewność, że mlody czlowiek (a w 99% używką taki jeździł ) nie upalał go przy każdej okazji.

> Popatrz na youtube - palenie gumy, skakanie przez przeszkody . Używany Pug czy Aprilla za te

> pieniądze będzie miała pewnie z 6-8 lat i będzie mocno zmęczona

No z tym to fakt i to niepodważalny że zazwyczaj skutery przez młodych są dość ostro traktowane, ale skuter nie należy do skomplikowanych maszyn, po oględzinach wzrokowych nawet na samym allegro 50 % odpada frown.gif ale myslę że udało by się znaleźć coś co było użytkowane przez w miarę normalnego młodzieńca wink.gif A i jak sie nie mylę jest sporo firm ściągających na handel skutery z włoch i francji gdzie one są bardzo popularne i pewnie z deka lepiej traktowane smile.gif

Ale mniejsza o to najważniejsze żeby nowy nabytek służył jak najdłużej !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A czemu zdecydowaliście się za kwotę jak pisałeś ok 4 tys. na zakup nowego chińskiego (jak sę nie

> mylę skutera)

Ponieważ tylko taką kwotą dysponuję, a miał być nowy z gwarancją.

Za te pieniądze jak się niemyle byłby duży wybór w używanych skuterach np.

> Aprillia czy tam Peugeot SpeedFight, bo ja osobiście za ta kwotę bo już to są jakieś konkretniejsze pieniadze jak na skuter nie kupował chińskiwgo sprzetu

Słowo klucz: używany. Syn będzie nim jeździł kilka lat, a za te pieniądze, to proponowane przez Ciebie modele, byłyby stareńkie.

Ale najwazniejsze że kierrownik skutera zadowolony z wyboru

> Niech sie dobrze jeździ

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witka ludziska!

> Zamówienie złożone .

> Zwycięzcą został... nowy, czarny Kymco Agility RS 50 .

> A teraz uwaga- kupiony za kwotę 3.499 zł ( 2009 r. ) w Media Expert .

> W imieniu swoim i syna dziękuję wszystkim za pomoc w wyborze jednośladu . Mam nadzieję, że posłuży

> synowi przez odpowiednio długi okres.

> Jeszcze raz Wielkie dzięki!

> Marcin

oby służył dzielnie i bezawaryjnie

a ja za 4000zł kupiłem kolejną Vespę zlosnik.gif tym razem rok 72r. stan - jeżdżąca, ładnie wygladająca do rejestracji ok.gif

w zimę będę odnawiał i na wiosnę popłaczę się jak sie nią pierwszy raz przejadę hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co to jest PGO?

> na allegro nie ma takich skuterów

Jeden z lepszych producentów skuterów, ale jak większość fajnych rzeczy mniej popularny w polsce. Zadzwoń jutro do mnie podzwonie po moich dealerach może któryś jeszcze ma.

znalazłem tak na szybko jednego link

super maszyna, nadal bym takiego miał gdyby nie to że nie mam czasu na jazdę skuterem i nie mam gdzie jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeden z lepszych producentów skuterów, ale jak większość fajnych rzeczy mniej popularny w polsce.

> Zadzwoń jutro do mnie podzwonie po moich dealerach może któryś jeszcze ma.

> znalazłem tak na szybko jednego link

> super maszyna, nadal bym takiego miał gdyby nie to że nie mam czasu na jazdę skuterem i nie mam

> gdzie jeździć.

Może to i jest jakościowo lepsze od Kymco, ale skoro znalazłeś jednego, 3 letniego w ofercie sprzedaży, do tego za cenę całkowicie nowego kymco z gwarancją - to ja dziękuję za taki sprzęt. Za 3-4 lata będę pewnie ściągał ze świata do tego części, o ile w ogóle będą dostępne. Raz już miałem skuter Yamaha Cute, w PL w początkach lat' 90...zatarł się silnik, to części sprowadzaliśmy przez cały sezon prosto z Japonii zlosnik.gif. A kosztowały prawie tyle co wtedy całkiem przyzwoity simson skuter zlosnik.gif

To ja jednak wolę chińskie, popularne Kymco wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może to i jest jakościowo lepsze od Kymco, ale skoro znalazłeś jednego, 3 letniego w ofercie

> sprzedaży,

Bo nowszych niż 2007 do oferty nie wprowadzaliśmy, za drogie by teraz były aktualna cena modelu 50ccm byłaby w granicach 8tyś co jak na polskie warunki to za wiele.

do tego za cenę całkowicie nowego kymco z gwarancją - to ja dziękuję za taki

> sprzęt. Za 3-4 lata będę pewnie ściągał ze świata do tego części, o ile w ogóle będą dostępne.

obecnie mam do tego pełen magazyn części sumarycznie za ponad 100tyś i jakoś się z tym bujam bo nikt nic nie kupuje a skuterów na rynek wypuściliśmy dosyć dużo. grinser006.gif

> To ja jednak wolę chińskie, popularne Kymco

Każdy woli coś innego, wolny kraj smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję za wybór Kymco Agility smile.gif Mój już ma 13 kkm i nie zanosi się na to, że ma się coś zepsuć smile.gif Nie za wiele byś miał sprzętu do wyboru z markowych w tej cenie! Jeszcze raz gratulacje i oby syn nie zażynał go gdzieś na trawie czy coś...niech jeździ na pełnym gazie tylko bez paleń gumy itp smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gratuluję za wybór Kymco Agility Mój już ma 13 kkm i nie zanosi się na to, że ma się coś zepsuć

> Nie za wiele byś miał sprzętu do wyboru z markowych w tej cenie! Jeszcze raz gratulacje i oby

> syn nie zażynał go gdzieś na trawie czy coś...niech jeździ na pełnym gazie tylko bez paleń

> gumy itp

Pewnie to miała być odpowiedź do mnie hmm.gif.

Dzięki! Dość się naczytałem o tym skuterze i mam nadzieję, że nasz również będzie bezawaryjny cool.gif.

P.S.

Doradźcie mi jakieś dobre forum o tym skuterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie to miała być odpowiedź do mnie .

> Dzięki! Dość się naczytałem o tym skuterze i mam nadzieję, że nasz również będzie bezawaryjny .

> P.S.

> Doradźcie mi jakieś dobre forum o tym skuterze.

Jeśli chodzi o zdjęcie blokad to ja sam zdejmowałem wszystkie zeby.GIF i kosztowało mnie to 0 zł smile.gif

Nie szukałem jeszcze forum o Agility ale może coś wujek gogle pomoże smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witka ludziska!

> Zamówienie złożone .

> Zwycięzcą został... nowy, czarny Kymco Agility RS 50 .

> A teraz uwaga- kupiony za kwotę 3.499 zł ( 2009 r. ) w Media Expert .

> W imieniu swoim i syna dziękuję wszystkim za pomoc w wyborze jednośladu . Mam nadzieję, że posłuży

> synowi przez odpowiednio długi okres.

> Jeszcze raz Wielkie dzięki!

> Marcin

Daj się karnąć zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.