Skocz do zawartości

[VC] Po zmianie aku nie działa radio


gilbert3

Rekomendowane odpowiedzi

Padł mi aku u teścia na podwórku, jako że nie wykazywał chęci do naładowania, padł dokumentnie rozładowany prawdopodobnie przez jakieś siły nieczyste - postanowiliśmy, że przełoży mi swój zapasowy. Niestety podczas przekładki rozkodowało się radio, oczywiście fabryczne - wyświetla napis SAFE. Czytałem, że trzeba mieć kod, ale ja go nie mam (plastykowy pasek z kodami został zagubiony, chyba, że jest gdzieś indziej - nie na pasku - w takim wypadku mam pytanie: gdzie tego kodu mam szukać - poprzednio jeździł moim autem mój prezes, roztrzepany człowiek i praktycznie głupią instrukcję obsługi musiałem "prosić" pół roku, dlatego nie ma gwarancji, że ten kod w ogóle się znajdzie).

284066703-P1010857.jpg

post-22305-14352509301053_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Radio do elektronika lub wizyta ASO celem odzyskania car-passu.

> Pierwsza opcja koszt ok. 50 zł, druga 100 zł.

> Domyślam się że model radia to CDR 2005.

Hmm hmm.gif Radio do elektronika? Przecież to jest radio w konsoli środkowej yikes.gif qr*a żeby kodować radio fabryczne w konsoli trzeba mieć "opel" na imię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hmm Radio do elektronika? Przecież to jest radio w konsoli środkowej qr*a żeby kodować radio

> fabryczne w konsoli trzeba mieć "opel" na imię.

ale te radia da się wyjąć nie są całkowicie wbydowane w konsolę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W ASO w Płońsku płaciłem w zeszłym roku 90 lub 99 zł, więc wynika z tego że Opel podniósł cenę za

> taką usługę.

przeglądałem inne fora poświęcone oplowi i wynika z nich, że co ASO to inna cena. Inna w Katowicach inna Warszawie, a jeszcze inna w Giżycku i rozpiętość dość spora od 100 do 200 zł icon_eek.gifsick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przeglądałem inne fora poświęcone oplowi i wynika z nich, że co ASO to inna cena. Inna w Katowicach

> inna Warszawie, a jeszcze inna w Giżycku i rozpiętość dość spora od 100 do 200 zł

Właśnie dzwoniłem do Opla w Bydgoszczy - 150 zł brutto taka "przyjemność".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Elektronik odczyta Ci kod za 30-50 zł, jeśli nie zależy Ci na kodzie do auta, który otrzymasz przy

> okazji kodu do radia.

Oddanie radia do elektronika wiąże się z jedną niedogodnością - trzeba to radio wyciągnąć, a nie mam na to specjalnie ochoty rozbebeszać samemu konsolę środkową, bo będzie widać, że była rozbierana. Jeszcze nie zdecydowałem, ale chyba pojadę do ASO po komplet kodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oddanie radia do elektronika wiąże się z jedną niedogodnością - trzeba to radio wyciągnąć, a nie

> mam na to specjalnie ochoty rozbebeszać samemu konsolę środkową, bo będzie widać, że była

> rozbierana. Jeszcze nie zdecydowałem, ale chyba pojadę do ASO po komplet kodów.

ale wyjmujac radio nie rozbebeszasz konsoli tylko normalnie wyjmujesz radio tak jak każde inne "dokupywane" wyjmuje się

jedyna trudnośc to odgiac bolce blokujace przy pomocy uchytów które kolega wyżej pokazał...jak założysz z powrotem to nawet nie bedzie zadnego sladu ze wyjmowane jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.