Skocz do zawartości

Miało być tak pięknie....pierwsza awaria


bochen88

Rekomendowane odpowiedzi

Żaba nie chce ze mną gadać...

Wczoraj jeździłem cały dzień, wstawiłem do garage, rano wsiadam, kluczyk przekręcam iii...hłe hłe hłe, drugi raz i cisza nastała sick.gif myśle aku, ale wszystko na desce się pali, podłączyłem do ładowania..wróciłem z pracy, aku podłączyłem do auta, i dalej cisza..

decyzja..odpalamy z popychu, zaskoczył, zgasiłem, próbuje z kluczyka i nic... co powiedziało do widzenia no.gif

ewentualnie jak dojść co to może być, wyczytałem, szczotki, bendiks, kabel jakiś przy rozruszniku, automat?? jak to zdiagnozować... icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hmmm...w sumie to chyba nic nie ma, przekręcam kluczyk i głucho jest

Dziwne ze nie wydaje zadnych dzwiekow. podejrzewam ze chodzi o 1.2 16V. Nie wiem jak u Ciebie ale w 8V przewod do altka jest na taka wsuwke, zobacz czy nie wypadl. Jakby cos blokowalo rozrusznik to byloby przynajmniej pstrykniecie a tak skoro nic nie slyszysz obstawiam brak zasilania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Żaba nie chce ze mną gadać...

> Wczoraj jeździłem cały dzień, wstawiłem do garage, rano wsiadam, kluczyk przekręcam iii...hłe hłe

> hłe, drugi raz i cisza nastała myśle aku, ale wszystko na desce się pali, podłączyłem do

> ładowania..wróciłem z pracy, aku podłączyłem do auta, i dalej cisza..

> decyzja..odpalamy z popychu, zaskoczył, zgasiłem, próbuje z kluczyka i nic... co powiedziało do

> widzenia

> ewentualnie jak dojść co to może być, wyczytałem, szczotki, bendiks, kabel jakiś przy rozruszniku,

> automat?? jak to zdiagnozować...

16vtki nie powinno sie na popych odpalac hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.