Skocz do zawartości

Do oceny dwa kombiaki


AxiT

Rekomendowane odpowiedzi

opel astra II 2.o DTI co do opli to jestem jak najbardziej za wiem ze silnik ma trefna pompę, ale po za tym wszystko chyba oki

VW golf co powiecie o tym warto się po nie fatygować.

Da sie jakoś sprawdzić przebieg i historię tych modeli - jakieś główne bazy czy coś takiego? Po vinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Golfa zdecydowanie łatwiej będzie sprzedać, bo to "panie golfik w tedeiku",

golf od handlarza

Skup I Sprzedaż Samochodów Krajowych I Zagranicznych. Marek Zaleński

Adres: Otałęż 96, 39-306 Górki

Tel.: 692-228-602

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak dla mnie oba do oglądnięcia i pomacania. Golf chyba ciut lepiej wygląda - ale to może kwestia

> zdjęć.

> Golfa zdecydowanie łatwiej będzie sprzedać, bo to "panie golfik w tedeiku", a za astrą z tym

> silnikiem poszła zła opinia.

co masz na mysli o złej opini tego silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> golf od handlarza

> Skup I Sprzedaż Samochodów Krajowych I Zagranicznych. Marek Zaleński

> Adres: Otałęż 96, 39-306 Górki

> Tel.: 692-228-602

Astra w tym samym wieku.... i jeszcze Opel... oink.gif

Jechać yikes.gif, pomacać, przewietrzyć.... wybrać odpowiedni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> golf od handlarza

> Skup I Sprzedaż Samochodów Krajowych I Zagranicznych. Marek Zaleński

> Adres: Otałęż 96, 39-306 Górki

> Tel.: 692-228-602 begin_of_ grinser006.gif fakt the_skype_highlighting              692-228-602      end_of_the_skype_highlighting

no respek panie nie sprawdziłem, a miałbyc krajowy. No cóż dalej bede szukał. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może i jest krajowy - tylko pytanie ile kkm spadło z licznika.

> Choć przy 10 letnim dieslu nie spodziewałbym się przebiegu mniejszego niż 250-300 kkm.

dlatego bede chyba szukał noPB z LPG tam nawet przebiegi powyzej 200 nic nie robią grinser006.gif.

Jakos nie wiem czemu mam zaufanie grinser006.gif do opili ich silników nawet zagazowanych i nawet z przebiegami na blacie 200 kkm.

może dlatego że miałem jednego takiego i chodził lepiej od kilku letnich innych maerek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> golf od handlarza

> Skup I Sprzedaż Samochodów Krajowych I Zagranicznych. Marek Zaleński

> Adres: Otałęż 96, 39-306 Górki

> Tel.: 692-228-602

chyba zadzwonię i zapytam z ciekawości o Golfa z ogłoszenia, bo jak dla mnie to specjalnie jest picowane na prywatne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nigdzie, ale nie kupuje samochodów od handlarzy - tak z zasady.

Ty .. no popatrz.. a ja już miałm 3 auta z komisu i 1 od handlarza ... i cholera wszystkie były bezwypadkowe (1 miało małą naprawę o której handlarza powiedział i powiedział gdzie było naprawiane, co mechanik mój mi potwierdził)..... i najgorsze jest to że wszystkie się sprawowały bez zarzutu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

MOże odejdę od tematu lekko ale...

Ja poszukiwałem autka przez kilka miesiecy ( coś koło 3) też szukałem astry II Golfa nie chciałęm bo u mnie je kradną grinser006.gif.

Skończyło się na megane 1PH2 z 2001r dci 102km i od lutego jestem szczesliwym posiadaczem pieknej meganki.

Może kolega popatrzy na meganki??? czesto są lepiej wyposażone niż astry standard 4pp pełna elektryka, podgrzewana szyba przednia i fotele skóra alkantara, za podobne pieniązki.

Pozdrawiam i życze udanego zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> opel astra II 2.o DTI co do opli to jestem jak najbardziej za wiem ze silnik ma trefna pompę, ale

> po za tym wszystko chyba oki

> VW golf co powiecie o tym warto się po nie fatygować.

> Da sie jakoś sprawdzić przebieg i historię tych modeli - jakieś główne bazy czy coś takiego? Po

> vinie?

PO VIN'ie nie sporawdziusz, co najwyzej w Niemczech u dealera jezeli jest w bazie danych.

Jezdzilem Astra combi ale I - ka bylo to najbardziej niewypalowe auto z jakim mialem w moim zyciu doczynienia ( a troche tego bylo ). Bralbym Golfa. Lepszy wybor - choc drozszy.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> PO VIN'ie nie sporawdziusz, co najwyzej w Niemczech u dealera jezeli jest w bazie danych.

Da się w PL sprawdzić kiedy i przy jakim przebiegu była ostatnia naprawa gwarancyjna. Problem jest jesli nie było żadnej naprawy gwarancyjnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedną TOYOTĘ Avensis w kombi [2000 4 lata temu przyjechała z D silnik D4D] u mnie ew mieście na tygodniu zabieram ja do serwisu na trzepanie (mam tam znajomych) i zobaczę co powiedzą.

Drugi chciałbym opinie o skodzie fabii z silnikiem 1,9TDI 101 co to za silnik - dobry jak sprzęgła wtryski turbina itd?

np takowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to ja poproszę kolegów oglądaczy o ocene tej skody i tego opelaka.

Oba auta masz z kacika, zadzwon i porozmawiaj, bo szczerze mowiac nie wiem czego oczekujesz po kilku fotkach...

Ja mam wrazenie, ze sam nie bardzo wiesz co chcesz bo ostatnio szukales terenowek, teraz kombi od Fabii po Avensis hehe.gif

Moze sprecyzuj wymagania to bedzie Ci latwiej ok.gif

Juz tu jeden taki byl co kupowal rok czasu i chyba nic nie kupil zlosnik.gif

Powodzenia zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie kupie dobrego i pewnego plaskacza KOMBI lub ostatecznie HTB do równolegle rozglądam się za terenówką ( starszą i tańszą) Czego tu nie rozumieć plany mam dobrze sprecyzowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> opel astra II 2.o DTI co do opli to jestem jak najbardziej za wiem ze silnik ma trefna pompę, ale

> po za tym wszystko chyba oki

> VW golf co powiecie o tym warto się po nie fatygować.

od razu bym je skreślił, obydwa zarejestrowane w kraju. Ja po mojego pojechałem do Niemiec i nie żałuje czasu poświęconego na szukanie, kupiłem auto z książką od pierwszego właściciela (niestety właścicielki), zadbane nie skorodowane i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> od razu bym je skreślił, obydwa zarejestrowane w kraju. Ja po mojego pojechałem do Niemiec i nie

> żałuje czasu poświęconego na szukanie, kupiłem auto z książką od pierwszego właściciela

> (niestety właścicielki), zadbane nie skorodowane i jestem zadowolony.

Odpada nie mam czasu na pitolenie się z wyjazdami za granicę, a kupionych od handlarza co to ją od dziadka sprowadził to wybacz śmiech na sali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.