Skocz do zawartości

Lancia Ypsylon


krzysiek82

Rekomendowane odpowiedzi

> witajcie

> czy to jest ta sama płyta podłogowa co punto I i ta sama niskiej jakości blacha? Jak te auta

> wypadają pod względem blachy. Chodzi mi o auta z końca ubiegłego wieku. Z góry dziękuje za

> opinie.

Moja jest z 1996 roku i nie nosi na sobie żadnych oznak korozji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tyle że te auto nie rdzewieje.... Posiadam je od 2 lat.

dzięki za namiary forum, poczytam i zobaczę co i jak. Sam nie oglądałem jeszcze dogłębnie karoserii tego auta. Czy w progach są jakieś otwory rewizyjne takie chociaż 1cm x 1cm żeby można było wcisnąć głowicę endoskopu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w każdym egzemplarzu praktycznie koroduje, karoseria też, ale zaczyna się od środka. Jest to masowy

> problem.

przesadzasz i już Ci to na punto pisałem, zaniedbane auto każdej marki skoroduje.

Polskie warunki są ciężkie dla zabezpieczeń antykor, a zdanie się na producenta i ufanie w 10letniego ''baranka'' to kpina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przesadzasz i już Ci to na punto pisałem, zaniedbane auto każdej marki skoroduje.

> Polskie warunki są ciężkie dla zabezpieczeń antykor, a zdanie się na producenta i ufanie w

> 10letniego ''baranka'' to kpina.

passat B4 13 lat poł miliona przebiegu i podłogi nic nie bierze palacz.gif

niestety pomimo ze jestem miłośnikiem włoszczyzny musze przyznac ze podłoga we fiatach jest tragicznie zabezpieczona pod tym wzgledem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> passat B4 13 lat poł miliona przebiegu i podłogi nic nie bierze

> niestety pomimo ze jestem miłośnikiem włoszczyzny musze przyznac ze podłoga we fiatach jest

> tragicznie zabezpieczona pod tym wzgledem

akurat w uno to chyba najlepiej zabezpieczony element zlosnik.gif

bynajmniej w moim zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> passat B4 13 lat poł miliona przebiegu i podłogi nic nie bierze

> niestety pomimo ze jestem miłośnikiem włoszczyzny musze przyznac ze podłoga we fiatach jest

> tragicznie zabezpieczona pod tym wzgledem

niestety, mam jeszcze caddy 99rok i miałem golfa II 91rok i takich jazd z blachą nigdy nie było. Wpadają do mnie ludzie na zabezpieczenie podłogi i jak im pokazuje co mają pod autami to się za głowę łapią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niestety, mam jeszcze caddy 99rok i miałem golfa II 91rok i takich jazd z blachą nigdy nie było.

> Wpadają do mnie ludzie na zabezpieczenie podłogi i jak im pokazuje co mają pod autami to się

> za głowę łapią.

Czasami nawet 156 z pierwszych lat produkcji strach jest na podnośniku podnosić, żeby się progi nie pozapadały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czasami nawet 156 z pierwszych lat produkcji strach jest na podnośniku podnosić, żeby się progi nie

> pozapadały.

no właśnie, a 147 niby podobne auto a już takich problemów nie ma, miałem ostatnie takie na podnośniku i zachwycałem się podłogą w tym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.