Skocz do zawartości

szyba do motocykla


micek1968

Rekomendowane odpowiedzi

> Czy znacie może jakąś firmę która wykonuje szyby z plexi do choppera na zamówienie... tzn wyślę im

> wzór a oni mi wytną szybę z plexi i ją wygną... (znalazłem firmę która wykonuje szyby z plexi

> ale nie wygina)

Kumpel kupił inną, już wygietą

a "szklarz" mu ją dociął wg wymalowanego flamastrem wzoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy znacie może jakąś firmę która wykonuje szyby z plexi do choppera na zamówienie... tzn wyślę im

> wzór a oni mi wytną szybę z plexi i ją wygną... (znalazłem firmę która wykonuje szyby z plexi

> ale nie wygina)

Tutaj robią bardzo fajne i konkurencyjne cenowo szyby w różnych kolorach do wszystkich motocykli, może znajdziesz coś dla siebie.

Kiedyś u nich zamawiałem szybę wyższą o 10 cm od standardowej i nie było problemu. Podczas rozmowy telefonicznej gość bardzo dobrze mi doradził i dzięki temu uniknąłem błędu.

http://www.mgg.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kiedyś u nich zamawiałem szybę wyższą o 10 cm od standardowej i nie było problemu.

hehe.. ja chcę 10cm niższą.... w lecie było fajnie ale teraz po nocy jest masakra... jeszcze jak trochę deszczyk pada to wogóle jazda po omacku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> boję się żeby mi nie pierdykła jak ją zacznę obrabiać...

no fakt: takie tworzywo jest delikatne i wrażliwe na błędy podczas obróbki, zbytnią natarczywość. ale zachowując umiar i możliwie delikatne ruchy da się to to opanować. myślę, że poczciwa kątówka we wprawnych rekach załatwi sprawę biglaugh.gifwaytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tutaj robią bardzo fajne i konkurencyjne cenowo szyby w różnych kolorach do wszystkich motocykli,

> może znajdziesz coś dla siebie.

> Kiedyś u nich zamawiałem szybę wyższą o 10 cm od standardowej i nie było problemu. Podczas rozmowy

> telefonicznej gość bardzo dobrze mi doradził i dzięki temu uniknąłem błędu.

> http://www.mgg.com.pl/

Potwierdzam solidna firma. Szyby na zamowienie w roznych kolorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy znacie może jakąś firmę która wykonuje szyby z plexi do choppera na zamówienie... tzn wyślę im

> wzór a oni mi wytną szybę z plexi i ją wygną... (znalazłem firmę która wykonuje szyby z plexi

> ale nie wygina)

Niedawno zginął kolega Izi z Forum Motocyklistów po najechaniu na dziurę w drodze i uderzeniu szyją w szybę własnej konstrukcji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niedawno zginął kolega Izi z Forum Motocyklistów po najechaniu na dziurę w drodze i uderzeniu szyją

> w szybę własnej konstrukcji ...

Przykre, ale ja znam takiego co stajac na parkingu sie przewrocil, uderzyl glowa w kraweznik i tez zginal... Czy to jakas regula? niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przykre, ale ja znam takiego co stajac na parkingu sie przewrocil, uderzyl glowa w kraweznik i tez

> zginal... Czy to jakas regula?

myślałem o grubszym plexi które nie pęka w drzazgi przy najmniejszym uderzeniu... nie wiem czy jakoś delikatnie nie będę pórbował skrócić tej co mam... ale jak mi trzachnie to chyba się powieszę.. droga trochę była... miał ktoś doświadczenia z cięciem takich szyb... wyrzynarką? piłką ręczną? flexem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> myślałem o grubszym plexi które nie pęka w drzazgi przy najmniejszym uderzeniu... nie wiem czy

> jakoś delikatnie nie będę pórbował skrócić tej co mam... ale jak mi trzachnie to chyba się

> powieszę.. droga trochę była... miał ktoś doświadczenia z cięciem takich szyb... wyrzynarką?

> piłką ręczną? flexem?

Jeśli sam chcesz to zrobić to proponuję najpierw nawiercić gęsto szereg otworów fi 3 - 4 wzdłuż narysowanej wcześniej markerem linii a następnie wyciąć brzeszczotem od wyrzynarki lub piłki włosowej.

Krawędź wyrównać na szlifierce lub przy pomocy odpowiedniej tarczy na kątówce i wypolerować zaokrąglając krawędzie podobnie jak oryginalne.

Myślę, że pomoc drugiej osoby się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.