Skocz do zawartości

Kilka pytań odnośnie CC


skrzatekMK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ja po sąsiedzku. Planuję zakupić cc dla mulher.gif i mam kilka pytań, na które prosiłbym Was o odpowiedzi. Mam nadzieję poświęcicie mi chwilkę.

1. Ile pali benzyny i gazu silnik 700 i 900 po mieście bez szarżowania

2. Na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu

3. Jak coś mi się przypomni to zapytam zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Ja po sąsiedzku. Planuję zakupić cc dla i mam kilka pytań, na które prosiłbym Was o odpowiedzi.

> Mam nadzieję poświęcicie mi chwilkę.

> 1. Ile pali benzyny i gazu silnik 700 i 900 po mieście bez szarżowania

700ta nie chciała spalić więcej jak 6 litrów, 900ki palą koło 7-8 a nawet i więcej, skłaniał bym się raczej ku 1.1 które palą tyle samo co 900ki a osiągi dużo lepsze

> 2. Na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu

Zawias jest bardzo słaby, tłumiki również

> 3. Jak coś mi się przypomni to zapytam

I powtórzę jeszcze raz nie kupuj 700/900, only 1.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Ja po sąsiedzku. Planuję zakupić cc dla i mam kilka pytań, na które prosiłbym Was o odpowiedzi.

> Mam nadzieję poświęcicie mi chwilkę.

> 1. Ile pali benzyny i gazu silnik 700 i 900 po mieście bez szarżowania

> 2. Na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu

> 3. Jak coś mi się przypomni to zapytam

wszystkie żrą podobnie a najlepiej jeździ 1,1.Mi lpg bierze 8-8,5 czysto po mieście.Patrz na to czy nie zarzygany olejem,jak tam amorki wygladają i czy rudej nie ma na progach,podwoziu i klapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Ja po sąsiedzku. Planuję zakupić cc dla i mam kilka pytań, na które prosiłbym Was o odpowiedzi.

> Mam nadzieję poświęcicie mi chwilkę.

> 1. Ile pali benzyny i gazu silnik 700 i 900 po mieście bez szarżowania

> 2. Na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu

> 3. Jak coś mi się przypomni to zapytam

odkręć korek oleju i zobacz czy w oleju nie ma wody , progi , nadkola , czynie ma dziur od rudej w bagażniku, jak wyglądają przednie podłużnice , czy po jeździe testowej pali bez ssania jak działa linka z gazu i sprzęgła i czy przy ruszaniu nie trzęsie buda takie coś jak by wyrobione poduszki jak wchodzą biegi i czy drążek zmiany biegów jest luźny czy sztywno się biegi wrzuca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> odkręć korek oleju i zobacz czy w oleju nie ma wody , progi , nadkola , czynie ma dziur od rudej w

> bagażniku, jak wyglądają przednie podłużnice , czy po jeździe testowej pali bez ssania jak

> działa linka z gazu i sprzęgła i czy przy ruszaniu nie trzęsie buda takie coś jak by wyrobione

> poduszki jak wchodzą biegi i czy drążek zmiany biegów jest luźny czy sztywno się biegi wrzuca

i zapomniałem najlepsze roczniki cc to od 91 tak do 99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie na jego miejscu nie przejmowal zbytnio bo chyba dzieki temu placi nizsze OC zeby.GIF

ale ja mam zabojcza 700 na japończyku (Aisan) i powiem tak, ze to nie pali wiecej niz 7 litrow. ale badzmy szczerzy 30 km to za malo na ta bude, i to nie jedzie. dlatego ja po doswiadczeniu swoim nigdy nie kupil bym drugi raz 700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> -w 704 masz Aisana (słyszałem że ludzie go nie chwalą, ale DOBRZE wystrojony robi robote),

> polskiego FOSa i Webera

> -w 903 masz webera (do grudnia 1993r. na rynek krajowy)

w 903 masz wtrysk (wersje na eksport)

> -w 899 masz wtrysk (do 30.06.1995r. wersje na eksport, po 1 lipca na stałe)

w 899 masz gaźnik (do 30.06.1995r. na rynek krajowy)

wszystko po 1 lipca 1995r. tylko i wyłącznie na wtrysku z katalizatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Ja po sąsiedzku. Planuję zakupić cc dla i mam kilka pytań, na które prosiłbym Was o odpowiedzi.

> Mam nadzieję poświęcicie mi chwilkę.

> 1. Ile pali benzyny i gazu silnik 700 i 900 po mieście bez szarżowania

moja 899 na gaźniku łyka 6,8-7,5l PB95

> 2. Na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu

jak bierzesz pod uwagę rynek polski, to jak koledzy pisali, podstawa to blacharka, 704 odpuść sobie, szukać 899/903 która była mało eksploatowana, garażowana, czasem można znaleźć takie perełki (rok temu dawałem info o Cinquecento 899 z przebiegiem 70tyś.km z okolic Wyszkowa.) zlosnik.gif

1108 (Sportingi) praktycznie są w stanie opłakanym, prze żyłowane przez młodych kierowców, a te w stanie dobrym, są nie na sprzedaż.

> 3. Jak coś mi się przypomni to zapytam

pytaj. waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam kilka pytań, na które prosiłbym Was o odpowiedzi.

> ...

> 3. Jak coś mi się przypomni to zapytam

Mam pytanka.

1. Jako, że nie mam obrotomierza w CC700, proszę Was o informację przy jakich prędkościach zmieniać należy biegi na wyższe. Jazda normalna, ze wskazaniem na ekonomiczna, stopa damska.

2. Jak jest z odpalaniem CC 700 w zimie przy -20 stopniach? Dają radę odpalać, czy trzeba liczyć na fart. Dodam, że filtry, świece, przewody, olej i aku nowe.

smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanka.

> 1. Jako, że nie mam obrotomierza w CC700, proszę Was o informację przy jakich prędkościach zmieniać

> należy biegi na wyższe. Jazda normalna, ze wskazaniem na ekonomiczna, stopa damska.

> 2. Jak jest z odpalaniem CC 700 w zimie przy -20 stopniach? Dają radę odpalać, czy trzeba liczyć na

> fart. Dodam, że filtry, świece, przewody, olej i aku nowe.

1. W mieście nie ma jazdy ekonomicznej. Może być jazda emerycka, ale i tak spali tyle samo zlosnik.gif. Mała moc, to żeby przyspieszyć, to trzeba głęboko wcisnąć gaz.A przy jakich obrotach zmieniać? Takich,żeby jechał, ale silnik nie wyskoczył z ramy.

Tak jak w maluchu.

2.Zależy z jakim gaźnikiem.Podobno dobrze wyregulowany aisan pali od strzała (ale takich ze świecą szukać), miałem FOS'a to odpalał za drugim razem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.