Skocz do zawartości

Kable, wiązka p1 1.2 16


tomekziomek2007

Rekomendowane odpowiedzi

komp mam rozkodowany, kable wyglądały na dobrze podłączone, na początku cyknął 2x przekaźnik a potem cisza

Chce wiedzieć czy rozrusznik i altek może być podłączony pod bude czy musi być też pod silnik

Oraz które kable mam przykręcić do blachy auta

Proszę o info co mam przykręcić do masy a co mam zaślepić (chodzi mi o kable te co lecą do rozrusznika)

album1

Tutaj są fotki proszę o opis który kabel do czego bo jednak ciężko jest coś wyczytać ze schematu

fotka 2

Ten gruby kabel on leci do masy czy mam go zaślepić?

fotka 3

Bardzo proszę o info i chwilkę cierpliwości

Aha jeżeli chodzi o to żebym napisał do kogoś ze swojego regionu to już napisałem ale nie ma efektów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wczoraj jeszcze raz przeglądałem kable, kolega CiO mi pomógł.

> Wychodzi na to że to będzie komputer no albo któryś z czujników.

> No nie wiem przekaźnik cyka tylko raz po przekręceniu kluczyka. Tak samo nie załączają się wtryski

> oraz cewki

IMO zjarales kompa waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak Huba robil to jest na 100% ok, TY GO SPALILES PRZEZ TE BABOLE W WIAZCE!!!

Moim zdaniem to tak jak mówiłem że coś jest źle podłączony ten przekaźnik bo jak mi pisałeś ze między 7 a 12 nóżką masz napięcie (czyli teoretycznie przekaźnik załączony) no to nie ma bata żeby się pompa i te inne pierdoły nie załączyły). Przynajmniej w tej kwestji komp zdaje się być ok

a teraz mi się tak przypomniało :

A masę tych urządzeń ty podłączył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.