Skocz do zawartości

laczek od handlarza


Jaruga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kolega jak kupował nową Octavię to sprzedawca w salonie zachwalał, że to prawie VW i nie ma sensu przepłacać.

Jak po miesiącu wrócił na lawecie z uszkodzoną skrzynią biegów w ramach gwarancji, to na stwierdzenie, że to prawie VW miał być, sprzedawca odrzekł, że to przecież tylko skoda ...

Pozdrawiam MK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wprowadzają do sprzedaży Octavię Tour II generacji (wygląda jak Octavia II przed FL). W OT I faktycznie było mało miejsca (zwłaszcza w tyłu), ale ta "dwójka" już jest całkiem, całkiem. Tak jak napisał Kolega Nuki_tsw sposób otwierania bagażnika oraz jego pojemność (ok. 580 l) to naprawdę bardzo duży plus tego samochodu.

pozdrawiam

EDIT: Odnośnie wersji SX, dzisiaj się pojawiło takie oto ogłoszenie: SX. Może ktoś skorzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> EDIT: Odnośnie wersji SX, dzisiaj się pojawiło takie oto ogłoszenie: SX. Może ktoś skorzysta.

Nie ma słowa na temat bezwypadkowości auta (jest wystawiony w kilku miejscach) a tak przy okazji - 4 poduszki to nie był standard? Sx czyli halogeny i tylne szyby elektryczne w stosunku do se czy jest coś jeszcze więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma słowa na temat bezwypadkowości auta (jest wystawiony w kilku miejscach) a tak przy okazji -

> 4 poduszki to nie był standard? Sx czyli halogeny i tylne szyby elektryczne w stosunku do se

> czy jest coś jeszcze więcej ?

Ma srebrne listwy w środku, co wg mnie, jak na ten rocznik jest dość dziwne. Zwykle były listwy czarne, albo takie pseudodrewno, jak mam ja w CDX. Srebrne listwy na desce i boczkach spotkałem dopiero w sedanie z chyba 2007 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ma srebrne listwy w środku, co wg mnie, jak na ten rocznik jest dość dziwne. Zwykle były listwy

> czarne, albo takie pseudodrewno, jak mam ja w CDX. Srebrne listwy na desce i boczkach

> spotkałem dopiero w sedanie z chyba 2007 roku.

koniec 2006 juz sie pojawialy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.