Skocz do zawartości

Renault Grandtour 1.5D czy Hyundai i30CW 1.6D


rma

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w poszukiwaniu kolejnego autka rodzinnego zostały mi te 2 modele - cena Renault znacznie wyższa - porównywałem wyposażenie Dynamic Renault i Comfort Hyundai

Co koledzy polecają - bo spalanie też wygląda podobnie (no i jeszcze ta 5 letnia gwarancja Koreańczyka )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> w poszukiwaniu kolejnego autka rodzinnego zostały mi te 2 modele - cena Renault znacznie wyższa -

> porównywałem wyposażenie Dynamic Renault i Comfort Hyundai

> Co koledzy polecają - bo spalanie też wygląda podobnie (no i jeszcze ta 5 letnia gwarancja

> Koreańczyka

co to za Renault Grandtour ?

nie znam takowego.

niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A może megane kombi?

> A może laguna kombi?

> Dlaczego akurat Clio?

Przepraszam, masz rację , to będzie megane- sprawdziłem w konfiguratorze Renault, że clio kombi nie występuje w wersji wyposażeniowej "Dynamique". Laguna na pewno nie, w wersji "Dynamique" nie występuje z pyrkawką 1.5 DCi.

Tak czy owak, brałbym Hyundaia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> w poszukiwaniu kolejnego autka rodzinnego zostały mi te 2 modele - cena Renault znacznie wyższa -

> porównywałem wyposażenie Dynamic Renault i Comfort Hyundai

> Co koledzy polecają - bo spalanie też wygląda podobnie (no i jeszcze ta 5 letnia gwarancja

> Koreańczyka )

Bierz i30. Jak renata to tylko z silnikiem 1.9D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzialem w megance grandtour. autko bylo delikatnie bite, ale to inna bajka. nie wiem jak i30 ale dla mnie jakosc plastikow w megan byla tragiczna. wydaje mi sie ze juz w pierwszym modelu bylo lepiej. tak wiec jesli zwracasz uwage na takie detale to moze i30 bedzie lepszy bo jak dla mnie dyskwalifikacja megana za plastiki.

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.