Skocz do zawartości

seat leon do ogladacze zdjeciowych;)


62545tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

> witam

> jestem zainteresowany tym autem

> mozecie cos powiedziec ze zdjec?

> leon

> dzisiaj wpadne go obejrzec, podobno najechane ma 140 kkm w co nie wierze;) bo ma hak;)

> moze cos Wam sie rzuca w oczy co jest nie tak po fotkach?

> pozdrawiam

Ja bym sie mniej hakiem przejmowal, a bardziej tym, ze sprzedaje to komis.

Dla mnie to skresla samochod na wstepie! Druga sprawa to, ze sprowadzony, wiec bez miernika lakieru nawet nie podchodzok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyty chyba wszędzie gdzie się dało...plaka w środku chyba ze 2 puszki rotfl.gif

Po zdjęciach wiesz jak się ocenia, w sumie na moje oko to spoko.

Przebieg jak na ten rocznik moze byc realny, jesli byl jezdzony w miescie to zuzycie wnetrza bedzie na pewno widoczne.

Przede wszystkim miernik lakieru w ręke przy oglądaniu ok.gif

A hak, może czasami coś ciagnał, to nie jest wyznacznik duzego przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> jestem zainteresowany tym autem

> mozecie cos powiedziec ze zdjec?

> leon

> dzisiaj wpadne go obejrzec, podobno najechane ma 140 kkm w co nie wierze;) bo ma hak;)

> moze cos Wam sie rzuca w oczy co jest nie tak po fotkach?

> pozdrawiam

To moze 530d ? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym sie mniej hakiem przejmowal, a bardziej tym, ze sprzedaje to komis.

> Dla mnie to skresla samochod na wstepie! Druga sprawa to, ze sprowadzony, wiec bez miernika lakieru

> nawet nie podchodz

Poprzedni samochod kupilem w komisie i bylem zadowolony przez ponad 6 lat - potem sprzedalem i nadal komus sluzy . Wiec tak do konca nie ma reguly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się przygotuj na dużo oglądania bo komisów to tam, że .....

obok są stacje diagnostyczne (jedna chyba była na terenie samej giełdy) ale tą ze względu na bliskość komisu raczej bym odłożył na bok, druga okręgowa jest koło komisu po drugiej stronie ulicy i giełdy i chłopaki jak tam byłem z helmutem mi pomogli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bzdura. Jedziesz na stereotypie że jak z komisu to na 100% bity, złożony z trzech niemieckich

> przystanków, licznik cofniety do wartości ujemnych itepe itede

Jakim stereotypie?

Po prostu ja nawet do komisow nie wchodze, a to, ze komus sie trafilo srednio mnie przekonuje!

Poza tym, komis musial na tym aucie zarobic, wiec znaczy to, ze mozna kupic je taniej! Mam alergie na posrednikowhehe.gif

To wszystko w temacie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rozumiem, że jedzenie też zamawiasz bezpośrednio u producenta?

Jezeli nie widzisz roznicy miedzy kupnem jedzenia a auta w komisie to juz nie moje zmartwieniesmirk.gif

> bez przesady, to że z komisu ne znaczy ze nie warte swojej ceny.

Szansa, ze bedzie warte swojej ceny jest tak nikla, ze szkoda sobie tym zawracac glowe...

Jedynym powodem, ze komisy w ogole istnieja jest fakt, ze pozwalaja w latwy sposb kupic auta na kredyt.

A niestety u nas ludzie kupuja auta, na ktore ich nie stac, wiec interes sie kreciok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a leoś z linka moim zdaniem mocno w środku wyplakowany, wypachniony.

Ale dlaczego dla Was to -

oglądalibyście auto które jest uwalone w środku po pachy ???

nie widzę w tym niczego dziwnego - normalne że do sprzedaży auto trzeba przygotować by jakoś wyglądało-dla mnie to nic dziwnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale dlaczego dla Was to -

> oglądalibyście auto które jest uwalone w środku po pachy ???

tak skromny.gif nawet jedno zakupilem rotfl.gif

> nie widzę w tym niczego dziwnego - normalne że do sprzedaży auto trzeba przygotować

np klime nabic cfaniak.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

> by jakoś

> wyglądało-dla mnie to nic dziwnego

czyli normalnie, a nie robienie ze sztrucla nowki funkiel zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byś sie zdziwił jak wyglądał mój stary duży Fiat z 75r.....

obiad można było jeść w środku z foteli tak czysto było

ja jak auto jest brudne to wogóle n ie biore go pod uwagę bo gen. wychodze z założenia że jak Kto dba o wygląd tak dba o stan techniczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg dyskwalifikuje go fakt, że stoi na terenie Mysłowickiej Giełdy, przed jednym z kapeluszy, gdzie jak tubylcy wiedzą, 99% aut to wypicowane ruiny no.gifno.gifno.gif

najgorsze jest to, że chodzący tam ludzie w 99% przypadków nabierają się na to picowanie. Chodzą mlaskają na totalne padliny, mogiły na kołach, które pochłonęły nie jedną ofiarę pewnie sick.gif

Ewidentnych niedociągnięć ludzie nie widzą lub nie chcą widzieć, źle spasowane elementy, zaślepione poduchy, wypicowane silniki, tapicerki, plaki, zapachy i inne.

Oczywiście Leoś może być inny, ale ja osobiście w cuda nie wierzę. Jeśli ktoś sprowadził auto i oddał do komisu (lub sprowadził je komis) to pewnie coś z autem nie halo no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> jestem zainteresowany tym autem

> mozecie cos powiedziec ze zdjec?

> leon

> dzisiaj wpadne go obejrzec, podobno najechane ma 140 kkm w co nie wierze;) bo ma hak;)

> moze cos Wam sie rzuca w oczy co jest nie tak po fotkach?

> pozdrawiam

Ja mam hak u siebie i używałem go może z 5 razy w życiu (co nie znaczy, że wszyscy tak robią grinser006.gif)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.