Skocz do zawartości

Comiarze II - moze zrobimy wlasny kacik ?


Elk_111

Rekomendowane odpowiedzi

> Nigdzie nie ma w pl dedykowanego forum Cromy II gen. Moze pora cos z tym zrobic? Kto jest chetny i

> ilu nas jest ?

A masz dostęp do jakiegoś darmowego serwera bez natrętnych reklam i znasz kogoś kto to ogarnie ? smirk.gif

Jeśli tak - to działaj waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum w głównej mierze ma zrzeszać użytkowników tego właśnie pojazdu. Ewoluowało z Tipo/Tempra właśnie ze względu na dosyć liczną rzeszę Cromiarzy. Jeżeli jednak masz serwer i kogoś kto to ogarnia to tak jak napisał Iron - jak najbardziej popieramy waytogo.gif.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To forum .... Ewoluowało z Tipo/Tempra

> właśnie ze względu na dosyć liczną rzeszę Cromiarzy. Jeżeli jednak masz serwer i kogoś kto to

> ogarnia to tak jak napisał Iron - jak najbardziej popieramy .

Obiektywnie rzecz biorąc słabo widzę powodzenie tego pomysłu , zważywszy chociażby na fakt , że jak do tej pory jest tylko 5 osób chętnych na lepki i nadal brak grafika do wykonania projektu ...

To do osobnego forum dopiero daleka droga grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Obiektywnie rzecz biorąc słabo widzę powodzenie tego pomysłu , zważywszy chociażby na fakt , że jak

> do tej pory jest tylko 5 osób chętnych na lepki i nadal brak grafika do wykonania projektu ...

> To do osobnego forum dopiero daleka droga

Moze i pomysle cos i zrobie lepke smile.gif Musze sie nad tym zastanowie. Gdzie jest watek o wlepkach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> do tej pory jest tylko 5 osób chętnych na lepki

Ja sie waham hehe.gif Co będę "oszpecał"" Crome .... czekam na projekt ... niestety z grafiki to mi wychodzą tylko fiki-miki hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> lepek nie chce na moją czarną Crowe.

To kiepsko się utożsamiasz z AK grinser006.gif

> apropos - ma ktoś polskiego elerna dla cromy?

Oficjalna wersja jest tylko rozprowadzana w sieci ASO , a o nieoficjalną na naszym forum nie pytamy old.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To kiepsko się utożsamiasz z AK

> Oficjalna wersja jest tylko rozprowadzana w sieci ASO , a o nieoficjalną na naszym forum nie pytamy

oczywiscie pytam o oficjalną 270751858-jezyk.gif

a lepkami mam oblepionego punciaka kt pojawił sie przezd wstapieniem obu nas do AK 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.