Skocz do zawartości

co zrobić z przodem, czyli burza mózgów KTSVT


fenix8

Rekomendowane odpowiedzi

> pacjent

> link do foto

> ma ktoś pomysła coby tutaj zrobić z grilem, maską itp... układ świateł ma być bez zmian

to tak trzeba by było wyrównać lampy do maski na 0 z góry, mam nadzieje że kąty i zaokrąglenia lampy i maski jest takie same.

Zostało by zrobić nowy grill

Ale zgadzam się z przedmówcami wygląda na druciarstwo. Lepiej by było wymienić środki lamp ale pozostawić oryginalne szkło.

Pomyśl o grillu z tipo lub może jakoś by spasowało + trochu rzeźby

284622102-kicha.jpg

post-46457-14352511280526_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny pomysł, koncepcja ciekawa...

jednakże te lampy obok lamp zostać muszą, gdyż to są dzienne... i będą też używane...

niestety z Clio gril to pasek szerokości 2 cm, a reszta to maska... więc adaptacja z dawcy lamp odpada

tipo powiadasz hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zostawisz sobie te na dachu

tak zostawię, bo takie było założenie, i po to tam zostały założone... a dlatego, gdyż światła drogowe powinny być umieszczone jak najwyżej aby najlepiej spełniały swe zadanie, czyli najlepiej na dachu (dlatego w multipli były pod szybą)

widzę, że poza krytyką tylko dwie osoby dały jakiś pomysł... czekam na następne

i nie, nie wrócę do serii i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisząc ten temat liczyłem na to, że są tutaj ludzie twórczy, którzy pomogą mi, gdyż mam chwilowa pustkę w głowie co z tym dalej zrobić, bo cofać się nie chcę, i nigdy nie zamierzałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> vt był, ale plany się zmieniły

a powiedz może w jakim kierunku chcesz zmieniać auto, bo napewno nie ma być to terenówka. Dam ci przykład mojego auta najpierw miało być sportowo, potem troche z klasą ale nadal sport, na koniec został spokój bez znaczków czysta seria jeszcze usunałbym lote ale wierciłem dziurki i tak zostanie narazie.

Każdy ma jakiś zamysł na auto. Uno jest kanciate ciężko tu coś podpowiedzieć fakt że to całe oświetlenie jest troche oczojebnie zrobine. Trzeba to przemyśleć może coś poprzekładać w inne miejsca i bedzie całkiem fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra skoro to ma być terenówka to po chusteczkę sie tu ludzie pocą.

Patrz kolego ile fajnych orurowań jest do aut podpasuj sobie jakieś ładne nie toprne. Halogeny z atrapy załóż na rurce i odrazu bedzie to lepiej wyglądało. Jeszcze ja bym troche schował te halogeny na dole bo widzę, że wadzisz nimi bo przynajmiej ten lewy świeci w kosmos

patrzyłem na allegro to od kangura może dopasujesz dość delikatne jest ravka ma fajne ale drogawo stoją. Albo sam wygnij sobie z rurki jakiejś i ładnie pomaluj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem nad orurowaniem, ale... niestety musi mieć homologację... niestety... ale kto wie, czy z brazylii nie będę próbował czegoś ściągnąć do uno, z wersji Way

i fakt, lepiej by na orurowaniu wyglądało, dasz rade jakiś VT skleić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> myślałem nad orurowaniem, ale... niestety musi mieć homologację... niestety... ale kto wie, czy z

> brazylii nie będę próbował czegoś ściągnąć do uno, z wersji Way

Fenix ale teraz czegoś nie rozumiem, najpierw piszesz że nie masz kasy i robisz takie paskudne druciarstwo a teraz piszesz o ściąganiu badziewia z brazylii..

weź nie rób wioski, zapakuj zwykłe lampy, wrzuć na zderzak porządne halogeny, dopasuj te dzienne i po problemie tak jak Ci piszemy od wczoraj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pacjent

> link do foto

> ma ktoś pomysła coby tutaj zrobić z grilem, maską itp... układ świateł ma być bez zmian

i ty tym nacodzien pomiatasz ???

ja to napoczatku myslalem ze to wszystko jest tylko tak powsadzane zeby tylko zdjecie zrobic ale zdaje mi sie ze to juz ta jakby na stale zamontowane ....

wez ty sie lepiej za cuda (jak w opisie)

albo przywroc temu autu dawna switnosc (czyt. org. wyglad)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> myślałem nad orurowaniem, ale... niestety musi mieć homologację... niestety... ale kto wie, czy z

> brazylii nie będę próbował czegoś ściągnąć do uno, z wersji Way

> i fakt, lepiej by na orurowaniu wyglądało, dasz rade jakiś VT skleić ??

fenix Ty bez dawania w łapę z tymi lampami przeglądu nie przejdziesz, a martwisz się o homologację na orurowanie facepalm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

odgrzebię nieco kotleta

Dziękuję wszystkim za pomoc, przede wszystkim Tobie i grilu z Tipo

projekt nadal rozwojowy, z racji wiosny mam foto stanu obecnego...

215892e36bd09658gen.jpg

0b9014d51f26cc57med.jpg

podkreślam, projekt nadal rozwojowy, tzn ćwiczę rękę w blacharce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> odgrzebię nieco kotleta

> Dziękuję wszystkim za pomoc, przede wszystkim Tobie i grilu z Tipo

> projekt nadal rozwojowy, z racji wiosny mam foto stanu obecnego...

> podkreślam, projekt nadal rozwojowy, tzn ćwiczę rękę w blacharce

łoooo.... leżę i kwiczę 270635636-JUMP2.gifbow.gif

[edit1] ps: najmocniej przepraszam ale nie spodziewałem się tego co zobaczę otwierając wątek.... później przeskoczyłem do postu na który odpowiedział jamai i zabiło to we mnie resztki powagi zlosnik.gif Autentycznie -nie wirtualnie- się popłakałem ze śmiechu hehe.gifok.gif

[edit2] pss: przejrzałem z ciekawości wątek. Nie będę dobijał leżącego więc odpowiem w jednym poście. Gdzieś tam wyżej napisałeś "liczyłem na to, że są tutaj ludzie twórczy,". ...możesz mi wierzyć, że niektórzy tutaj mają w sobie więcej 'twórczości' niż cały meksykański kartel koksu w swoich magazynach -i ze szczerego serca poradzę Ci zezłomować to coś, kupić samochód i do czasu w którym oglądając zdjęcia swojego Uno nie będziesz łapał się w rozpaczy za głowę i łyżką do butów odrąbywał palca u nogi, nie robić własnoręcznie w nowym nabytku absolutnie nic poza tankowaniem. Nie traktuj tego jako obraza albo potwarz ale dobrą -choć trochę surową- radę. Takie samochody wytyka się na ulicy palcami, robi zdjęcia i wrzuca na 'bezwypadkowe.net' jako 'przystanek przed naprawą'. Nie masz po prostu drygu do tej gry.

[edit3] psss: tak całkiem poważnie (o ile się jeszcze da): Ile masz włączników do świateł?

Pozycyjne, mijania, drogowe, halogeny na dole, halogeny po środku, halogeny za kratką...

wszystkie włączają się na raz czy jest kilka dźwigni/guzików? ...a masz rozdział na lewe i prawe? zeby.GIF

Możesz mnie 'znielubić' albo wysłać wąglika priv'em.

Mam tylko nadzieję, że kiedyś zrozumiesz o co mi chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyłączników mam tyle co fabryka dała, w tym zestawie są światła dzienne, wszystko wg zaleceń UE podłączone

poza tym może to zupełnie dziwnie zabrzmi, ale na wyglądzie jakoś specjalnie mi nie zależy, bo z wyglądu tak naprawdę nie wynika nic użytkowego, a o użytkową stronę mi głównie chodzi

soczewki dostałem, a z racji iż za przerobione lampy łatwiej stracić dowód niż za włożone całe postanowiłem iść drugą opcją

przegląd przeszedł, 4 kontrole drogowe.... więc się da

dodam, iż więcej nie można dać do auta wg przepisów; dzienne, p. mgielne, mijania, postojowe, drogowe x2

i odpowiem przy okazji coś innego, uwierz mi, ze nawet jakbym kupił nowe autom to bym je przerobił, bo jakby to powiedzieć... nie lubię pojazdów seryjnych, ta choroba zapewne mi nie przejdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... jakby to powiedzieć, akurat Twe auta mi się zupełnie nie podobają... powód... za mało praktyczne ;p;p i nie ten styl, zupełnie nie ten

nie kręci mnie audio w aucie, nie ma aulusków które mi się podobałyby, na drogi po których jeżdżę gleba się nie nadaje itp...

gdyby mnie stać było, szedłbym nieco inną drogą...

o taką ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> odgrzebię nieco kotleta

> Dziękuję wszystkim za pomoc, przede wszystkim Tobie i grilu z Tipo

> projekt nadal rozwojowy, z racji wiosny mam foto stanu obecnego...

> podkreślam, projekt nadal rozwojowy, tzn ćwiczę rękę w blacharce

a dach??? co ze światłami z dachu??!! panic.gif nie mów, że zrezygnowałeś z tak wyszukanego stylistycznie detalu!!? przecież to też miało spełniac użytkowe zadanie!!

no nie rób nam tego - leć nawet teraz do garażu i zakładaj świecący bagażnik na auto!! ok.gif

......litości rotfl.gifrotfl.gifbeksa.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.