Skocz do zawartości

zamarza szyba


ksytek

Rekomendowane odpowiedzi

zamarza mi szyba w aucie ale od środka jaka może być przyczyna lub powód

dodam iż na dywanikach nie ma wody są suche

nagrzewnica cała

brak jakichś mokrych czy wilgotnych rzeczy pozostawionych w aucie

macie jakieś może propozycje do sprawdzenia czy podpowiedzi czy to po prostu złośliwość natury zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi jak szyby zamarzaly od srodka to przed wyjsiem z auta zamykalem nawiewy a na panelu ustawialem zeby sie otworzyl nawiew na nogi. u mnie pomoglo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mi jak szyby zamarzaly od srodka to przed wyjsiem z auta zamykalem nawiewy a na panelu ustawialem

> zeby sie otworzyl nawiew na nogi. u mnie pomoglo

muszę spróbować

ja robię tak że przed zatrzymaniem chwilę wcześniej puszczam zimne powietrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> widziałem czytałem

> w aucie mam czysto na dywanikach nie mam wody

> a co lepsze szyba nie zamarza mi co dzień tylko raz na jakiś czas i to mnie najbardziej dziwi

Nagła zmiana temperatury... Ja ostatnio wyjechałem z garażu na zewnątrz i od razu szyby zamarzły od środeczka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nagła zmiana temperatury... Ja ostatnio wyjechałem z garażu na zewnątrz i od razu szyby zamarzły od

> środeczka....

auto stało całą noc na dworze rano szyby nie zamarznięte ni z zewnątrz ni od środka

wieczorem idę do samochodu szyba od środka zamarznięta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> słoneczko go nagrzało zdarza się tak tez

dobrze mówi waytogo.gif polać mu! 20.GIF

ksytku u mnie też sucho i bez wody, a sprawa wyglądała podobnie dzisiaj jak i wczoraj, ale nie wiem jak u Was to wygladalo, ale u Nas przez te 2 dni dużo słońca było zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dobrze mówi polać mu!

> ksytku u mnie też sucho i bez wody, a sprawa wyglądała podobnie dzisiaj jak i wczoraj, ale nie wiem

> jak u Was to wygladalo, ale u Nas przez te 2 dni dużo słońca było

przyjrze się temu zlosnik.gif

jak coś temat można zamknąć chyba że jeszcze ktoś ma jakieś pomysły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ten sam problem, wsadziłem do auta pochłaniacz wilgoci (tańsza podróbka produktu "metylan stop wilgoci" za 11 zł) jak wychodzę z auta stawiam to na desce rozdzielczej lub na tylnej półce i powiem że pomaga, pochłania parę wodną z wewnątrz i szyby tak nie parują i nie zamarzają od środka. Jedyny minus to taki że działa to tylko w dodatnich temperaturach, ale gdy auto jest nagrzane zdąży wychwycić wilgoć z wnętrza pochodzącą z butów czy ust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mi jak szyby zamarzaly od srodka to przed wyjsiem z auta zamykalem nawiewy a na panelu ustawialem

> zeby sie otworzyl nawiew na nogi. u mnie pomoglo

powiem ci że spróbowałem i problem znikł ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dokładnie rolka ręczniczków papierowych i wycieranie, nie ma lepszej opcji

Albo nawiew cały czas na nogi, gorące powietrze i wtedy delikatnie uchylona szyba kierowcy, a w razie potrzeby przestawic na szybę i gra gitara smile.gif U mnie z zamarzaniem ani z wilgocią nie ma problemu smile.gif a mina ludzi bezcenna jak jest -10 a ja mam szybke uchyloną zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zamarza mi szyba w aucie ale od środka jaka może być przyczyna lub powód

> dodam iż na dywanikach nie ma wody są suche

> nagrzewnica cała

> brak jakichś mokrych czy wilgotnych rzeczy pozostawionych w aucie

> macie jakieś może propozycje do sprawdzenia czy podpowiedzi

> czy to po prostu złośliwość natury

a czy autem jest codziennie jezdzone? Ja mialem w poniedzialek troche lodu od srodka ale auto nawet nie bylo otwierane przez caly poprzeni tydzien bo bylem chory i nigdzie sie nie ruszalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mi jak szyby zamarzaly od srodka to przed wyjsiem z auta zamykalem nawiewy a na panelu ustawialem

> zeby sie otworzyl nawiew na nogi. u mnie pomoglo

potwierdzam, spróbowałem i u mnie pomogło zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> morał z tej historii jest krótki i z pewnością znany, przed wejściem do auta, but musi być wytrzepany

opowiadasz pierdoły

w seju moge miec na wycieraczce 5 l wody i nic nie zamarza, bo auto jest szczelne i suche

w sienie natomiast miałem dziury w podłodze i bagazniku, i od tego mi zamarzało od srodka. ostatnio uszczelniłem auto i problem znikł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.