Skocz do zawartości

307 SW do oceny


Szary77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zapytam wprost - czy warto interesować się tym konkretnym egzemplarzem? Szukam kombi bo rodzina się powiększa zlosnik.gif i 140 kucy też fajna sprawa. Zastanawia mnie tylko czy to handlarz czy nie. Stwierdzenie w opisie że nic nie puka, stuka biglaugh.gif już mi się nudzi, ale może to taki slogan na czasie teraz, a ja za stary jestem spineyes.gif

Tak czy siak, proszę o opinię.

Link do aukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Zapytam wprost - czy warto interesować się tym konkretnym egzemplarzem? Szukam kombi bo rodzina się

> powiększa i 140 kucy też fajna sprawa. Zastanawia mnie tylko czy to handlarz czy nie.

> Stwierdzenie w opisie że nic nie puka, stuka już mi się nudzi, ale może to taki slogan na

> czasie teraz, a ja za stary jestem

> Tak czy siak, proszę o opinię.

> Link do aukcji

nr rejestracyjny TK z końcówką G świadczy rejestracji w Kielcach w drugiej połowie 2010 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Zapytam wprost - czy warto interesować się tym konkretnym egzemplarzem? Szukam kombi bo rodzina się

> powiększa i 140 kucy też fajna sprawa. Zastanawia mnie tylko czy to handlarz czy nie.

140 kucy to faktycznie fajna sprawa. Ale ten silnik chleje jednak dość sporo. Tym bardziej, że auto jest dość ciężkie. W cyklu miejskim (prawdziwie miejskim - z korkami, światłami co chwilę, itp. a nie latanie pustą obwodnicą w te i nazad) ciężko będzie zmieścić się w 11-12L/100. Wyposażenie fajne.

Co do tego czy to handlarz - moim zdaniem tak. Co najwyżej bardziej detaliczny niż hurtownik, ale jednak. No chyba, że prywatny, a auto szybko sprzedaje bo albo pali za dużo, albo szykują się większe koszty. Tak czy inaczej - auto do prześwietlenia przez kogoś kumatego w marce i dysponującego Planetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrafisz zniechęcić do autka, nie ma bata grinser006.gif

Dobra. Mam na celowniku jeszcze jednego delikwenta. Tym razem silnik 1.6, wersja podobna, choć w świniaku oink.gif

Pachnie podstępem zlosnik.gif czy też raczej klient ma uczciwe zamiary hmm.gif Aha w tamtym jest napisane że lusterka się składają same. Czy tu też tak jest w 1.6 ? Gadget co prawda, ale miły skromny.gif

Link do aukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Troszkę OT, ale pół roku temu tez szukałem zadbanej trzysta siódemki SW i kupiłem...

> ...Xsarę Picasso.

Ło matko. A to czemu hmm.gif Tak ciężko znaleźć 307 SW w przyzwoitym stanie? Wiecie ja sie koreańską kapustą odpycham i chyba poza tanimi częściami to więcej plusów nie widzę. Pomyślałem o francuskiej myśli technicznej, konkretnie o pugu, bo o reniach to się nasłuchałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ło matko. A to czemu Tak ciężko znaleźć 307 SW w przyzwoitym stanie?

Aż tak bym nie generalizował, aczkolwiek po odrzuceniu ofert komisów i wszelkiej maści handlarzy, wybór nie pozostaje zbyt szeroki. oslabiony.gif

>Pomyślałem o

> francuskiej myśli technicznej, konkretnie o pugu, bo o reniach to się nasłuchałem...

Dlatego też podrzucam Ci pomysł na fajne autko rodzinne za te same (a może nawet mniejsze biglaugh.gif) pieniądze. waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 307-ka i że nic nie stuka i nie puka?

> To chyba nowa z salonu

> Nawet mechaniki od fancuzów nazywaja ja wozem drabiniastym

No nie wiem zona ujezdza takowa i jest naprawde cicho. Sam bylem zdziwiony ze jest tak dobrze wykonana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ło matko. A to czemu Tak ciężko znaleźć 307 SW w

Szukaj i 307 SW i Picasso jak juz masz wybierac poszukaj tego w lepszym stanie... konstrukcyjnie XP jest zdecydowanie starsza od 307... przez co rownolatki XP pozbawione sa chorob wieku dzieciecego trapiacych czasami 307... Aczkolwiek sporo czesci i upierdliwosci znajdziesz i w jednym i w drugim aucie... chocby manetka kierunkow i swiatel smile.gif...

pozdr.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chocby manetka kierunkow i swiatel ...

Przyznam, że w moim XP swego czasu coś zaczęło szwankować ze światłami mijania i kierunkowskazami, ale odkąd aktywowałem funkcję automatycznych świateł to jak ręką odjął. waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przyznam, że w moim XP swego czasu coś zaczęło szwankować ze światłami mijania i kierunkowskazami,

> ale odkąd aktywowałem funkcję automatycznych świateł to jak ręką odjął.

niestety autka PSA maja ta manetka problem ... smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.