Skocz do zawartości

Tylnonapędowy nie drogi fun car


Apachos

Rekomendowane odpowiedzi

> E36 328 ?

> Wiem... dresowoz... ale trwaly

bmw mi sie podoba ale E30 coupe ale znaleść coś w dobrym stanie to chyba jak trafić w totka..co do E36 dresowoza to podoba mi sie nie wiem czemu.................w kombi, MR2 znam trochę ale w poprzedniej budzie są mocno przechodzone i znaleść coś w dorbym stanie też trudno..co do MGF to nie za bardzo sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bmw mi sie podoba ale E30 coupe ale znaleść coś w dobrym stanie to chyba jak trafić w totka..

To fakt oink.gif

> E36 dresowoza to podoba mi sie nie wiem czemu.................w kombi

Mnie też się bardzo podoba zlosnik.gif E36 w fajnym stanie będzie łatwiej znaleźć ok.gif Swoja drogą widziałem kiedyś ładnie zrobione kombi... niepozorny killer food.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiat 126p Cabrio (Bosmal) , fabryczny Cabrio.

Wyprodukowano 500 egzemplarzy. Ma nieco mocniejszy silnik niż standardowy Polski Fiat oraz posiada ogrzewanie postojowe Webasto.

W latach 1991-1995 produkowany był w Ośrodku, samochód BOSMAL 126 CABRIO. CABRIO w oparciu o model Fiat'a 126. Samochód ten posiadał certyfikat TUV Monachium umożliwiający sprzedaż w krajach Unii Europejskiej

Tutaj więcej info

http://www.rezerwa126p.pl/index.php/modele/bosmal-126-cabrio/20-bosmal-126-cabrio

Ceny Fiata 126 Bosmal to od 5 do 12 tys zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bmw mi sie podoba ale E30 coupe ale znaleść coś w dobrym stanie to chyba jak trafić w totka..co do

> E36 dresowoza to podoba mi sie nie wiem czemu.................w kombi, MR2 znam trochę ale w

> poprzedniej budzie są mocno przechodzone i znaleść coś w dorbym stanie też trudno..co do MGF

> to nie za bardzo sie podoba

za takie pieniądza chciałbyś żeby była igła, z klimą, bajerami itp. hehe.gif ludzie zejdźcie na ziemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak do zabawy to coś można zawsze kupić, pobawić sie i sprzedac jak sie znudzi

Oby po zakupie nie okazalo sie ze trzeba swoje dolozyc by wogole moc sie pobawic, a o sprzedazy nie bedzie mowy bez konkretnego zejscia z ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak za 15 koła to co byście polecali ?

> Chyba wyboru specjalnie nie ma...Mi tylko MX5 1,8 przychodzi na myśl.

I bardzo dobrze Ci przychodzi na myśl. A po dobry egzemplarz zajrzyj na roadstery.net idea.gif.

Pozdro

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie. Mam taka, ale trzeba dluuuuugo i uparcie szukac, nie przejmowac sie niepowodzeniami i kretynami, jakich sie spotyka w formie sprzedajacych smile.gif

E30 325-328 spokojnie kupisz w tej cenie. Trzeba przegladac allegro. Swojego czasu byla E30 328, z gwintem, kubelkami, rozporkami, baaaaaardzo ladna buda, duzym heblem na 5srub za 12tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Obawiam się, że nawet za 15tys nie kupi nic zdrowego.

Niestety to auto pod wodzą niedoświadczonego użytkownika lubi zwiedzać pobocze sick.gif Czasami trafiają się fajne egzemplarze, ale trzeba mieć cierpliwość i liczyć się z jeżdżeniem po całej Polsce w poszukiwaniu tej jedynej oink.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znam ta strone z forum MX5 na którym jestem jakos od roku

I jeszcze się zastanawiasz?

Jeździłeś kiedyś Miatą? Jak nie, to sie przejedź. Wypros kogoś na zlocie, żeby Ci się dał powściekać na jakimś placu, lotnisku czy czyms takim.

Ja miałem okazję polatać pierwszą MX-5 po lotnisku i od tej pory nie mam wątpliwości, jaki jest najfajniejszy fun car z kategorii małych.

Pozdrawiam

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I jeszcze się zastanawiasz?

> Jeździłeś kiedyś Miatą? Jak nie, to sie przejedź. Wypros kogoś na zlocie, żeby Ci się dał

> powściekać na jakimś placu, lotnisku czy czyms takim.

> Ja miałem okazję polatać pierwszą MX-5 po lotnisku i od tej pory nie mam wątpliwości, jaki jest

> najfajniejszy fun car z kategorii małych.

Jest fajny i dobrze skreca, fakt. Jesli ma szpere to tym bardziej. Swietny do technicznej nauki jazdy RWD. Ale niestety nawet w najmocniejszym 1.8 to pomiedzy zakretami dzieje sie niewiele frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko E30/E36 jest rozsadnym kontrkandydatem w tych pieniadzach.

> Wszystko inne to albo wydumka albo stan drut...

hm ... ogladalem niedawno E36 coupe 2.5, wyraznie najdrozszy ze wszystkich coupe e36 na otomoto. Z rozmowy z wlascicielem (troche go znam) - wszystko cud miod malina. Obejrzalem - hm, troche brakuje do idealu np. tylna lewa lampa nie swieci wcale, blacharsko tez conieco do zrobienia. Po odpaleniu silnika okazalo sie ze tcs i abs swieci = czujnik absu padl ... rok temu. Podczas jazdy auto wpadalo w drgania, drazek zmiany biegow latal na wszystkie strony i inne takie kwiatki.

Dziekuje za takie idealy za 15 tysi oslabiony.gif, moja byla prelude poszla za 7 i byla mechanicznie w o niebo lepszym stanie.

na miejscu autora watku szukalbym mx5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hm ... ogladalem niedawno E36 coupe 2.5, wyraznie najdrozszy ze wszystkich coupe e36 na otomoto. Z

> rozmowy z wlascicielem (troche go znam) - wszystko cud miod malina. Obejrzalem - hm, troche

> brakuje do idealu np. tylna lewa lampa nie swieci wcale, blacharsko tez conieco do zrobienia.

> Po odpaleniu silnika okazalo sie ze tcs i abs swieci = czujnik absu padl ... rok temu. Podczas

> jazdy auto wpadalo w drgania, drazek zmiany biegow latal na wszystkie strony i inne takie

> kwiatki.

> Dziekuje za takie idealy za 15 tysi , moja byla prelude poszla za 7 i byla mechanicznie w o niebo

> lepszym stanie.

> na miejscu autora watku szukalbym mx5

ale co to ma do rzeczy?

ktos inny poda przyklad ze za 11 kupil w stanie bdb i to tez niczego nie dowodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fiat 126p Cabrio (Bosmal) , fabryczny Cabrio.

> Wyprodukowano 500 egzemplarzy. Ma nieco mocniejszy silnik niż standardowy Polski Fiat oraz posiada

> ogrzewanie postojowe Webasto.

> W latach 1991-1995 produkowany był w Ośrodku, samochód BOSMAL 126 CABRIO. CABRIO w oparciu o model

> Fiat'a 126. Samochód ten posiadał certyfikat TUV Monachium umożliwiający sprzedaż w krajach

> Unii Europejskiej

> Tutaj więcej info

> http://www.rezerwa126p.pl/index.php/modele/bosmal-126-cabrio/20-bosmal-126-cabrio

> Ceny Fiata 126 Bosmal to od 5 do 12 tys zl.

hahaha.giffacepalm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tak. Ale zakladamy, ze jednak jezdzimy tez po drogach publicznych a nie tylko upalamy na

> trackdayach

Swoja droga rozrzut cenowy jesli chodzi o S14a i S14 jest niesamowity - od 15 do 45..

Ciezko nawet wywnioskowac za ile sa sensowne egzemplarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna myśl mi przyszła do głowy, tylko nie wiem, jak się zapatrujesz na "zabytki". Rok temu mój znajomy przytargał z Kanady Toyote Suprę rocznik 94. Zapłacił za nią kilka tysięcy złotych.

Pod maską 3.0, turbinka, w środku skóra, klima, grzany zydel, wiatr we włosach (targa) i w ogóle wygoda. Autko drze jak dzikie, jest w miarę sztywne. Jedynym minusem tego konkretnego egzemplarza była skrzynia automatyczna; choć nie powiem - kolejny plusik do wygodnego poruszania się.

Są to bardzo trwałe samochody, niezawodne a silnik ma niesamowity potencjał tuningowy.

Pozdrawiam

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara Supra jest fajna ale spalanie ze 20l/ 100 po mieście a to już nie jest bez znaczenia... grinser006.gif

p.s. przed chwilą 2 gości kupowało u mnie opony i byli E30 2,5 l coupe-> ale to fajnie zamiata smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.