Skocz do zawartości

skuter z marketu?


maartiness

Rekomendowane odpowiedzi

w realu są skutery za 1500zł, tak się zastanawiam-30km dziennie do pracy w korkach o 8 i 16 zlosnik.gif czy lepiej ze sklepu z serwisem? hmm.gif padło na skuter, kawasaki sprzedałem ze względu na brak garażu, skuta z piwnicy sobie po schodach wyciągne biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w realu są skutery za 1500zł, tak się zastanawiam-30km dziennie do pracy w korkach o 8 i 16 czy

> lepiej ze sklepu z serwisem? padło na skuter, kawasaki sprzedałem ze względu na brak garażu,

> skuta z piwnicy sobie po schodach wyciągne

O ile nie chcesz stracic pracy za spoznienia to nie proponowal bym Ci kupna tegp wynalazku. Service rowny zeru, z czesciami problem.

Zafunduj sobie cos markowego.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupic, dokrecic śruby, korzystac i co jakiś czas dokrecac sruby i korzystac biglaugh.gif

EDIT: a tak w ogóle to 2T czy 4T, bo w gazetce nie podają.

I nie zapominaj o bonie na 100zł yay.gif

EDIT2: Z tego co widzę to ten skuter to Zipp toros f16, a za takiego to niezła cena smile.gif

Tylko ciekawe czym się różni od innych, bo z tego co widzę w gazetce to z przodu ma hamulec bębnowy spineyes.gifa na allegro itp. są tarczowe

EDIT3: To 4t, widzę że jeszcze koła jakieś dziwne ma w porównaniu z tymi allegrowymi itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupic, dokrecic śruby, korzystac i co jakiś czas dokrecac sruby i korzystac

> EDIT: a tak w ogóle to 2T czy 4T, bo w gazetce nie podają.

4t

> EDIT3: To 4t, widzę że jeszcze koła jakieś dziwne ma w porównaniu z tymi allegrowymi itp.

atam od razu dziwne - od Rometa:)

http://otomoto.pl/romet-727-limitededition-M2435760.html palacz.gif

Ogolnie ten romet to to samo ma chyba inna lampe tylko.

Wlasciwie wszystkie na allegro pod roznymi nazwami to ten sam model wiec i czesci bedzie do niego w brod.

Za te pieniadze i z gwarancja (bo jak sie rozwali na amen to pewnie oddadza kase) ani chwili bym sie nie zastanawial, tylko biegl do reala i mial nadzieje ze nie wykupili jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w realu są skutery za 1500zł, tak się zastanawiam-30km dziennie do pracy w korkach o 8 i 16 czy

> lepiej ze sklepu z serwisem? padło na skuter, kawasaki sprzedałem ze względu na brak garażu,

> skuta z piwnicy sobie po schodach wyciągne

Poszukaj Kymco ZX z 2010 u dealerow na pomorzu.

Dostaniesz go za 3600 zl a sprzet jest trwaly i bezawaryjny.

Gwarancja 2 lata i dostep do czesci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 4t

> atam od razu dziwne - od Rometa:)

> http://otomoto.pl/romet-727-limitededition-M2435760.html

> Ogolnie ten romet to to samo ma chyba inna lampe tylko.

> Wlasciwie wszystkie na allegro pod roznymi nazwami to ten sam model wiec i czesci bedzie do niego w

> brod.

> Za te pieniadze i z gwarancja (bo jak sie rozwali na amen to pewnie oddadza kase) ani chwili bym

> sie nie zastanawial, tylko biegl do reala i mial nadzieje ze nie wykupili jeszcze.

Wg mnie ten z gazetki to zipp toros f16, ale dlaczego ma niektóre elementy inne niż (hamulec przedni, koła) niż by to wynikało ze specyfikacji jaką podaje producent niewiem.gif

Szczerze mówiąc jak by był identyczny jak w specyfikacji na stronie producenta i miał tarcze z przodu to bym sam się nad jego zakupem zastanowił smile.gif

EDIT: Jeszcze ten marketowy chyba nie ma kuferka(wątpię żeby się tym nie chwalili w gazetce jeśli by go miał), a wszędzie indziej gdzie go oferują jest w niego wyposażony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wg mnie ten z gazetki to zipp toros f16,

Nie przecze ze to ten sam, ale jak widzisz romet to tez to samo z inna lampa.

ten to tez to samo:

http://allegro.pl/najtanszy-skuter-fym-qt-50-silesia-scooter-i1484874581.html

i ten:

http://allegro.pl/skuter-barton-twenty-one-super-okazja-i1497789903.html

I moze tez nazywac sie Barton i nawet miec takie same kola, tyle ze ten to dwusow smile.gif

http://allegro.pl/skuter-barton-retro-jak-rex-transp-gratis-rybnik-i1504263840.html

Jak widzisz nazwa i ceny tego samego produktu moga byc dowolne

Rozne nazwy a wszystko to samo, ten romet ma skolei takie same kola inna lampe, jeszcze inny bedzie mial kola z tarcza lampe rometa, poprostu jedna fabryka w chinach z elementow do wyboru sklada co popadnie lub co klient sobie zazyczy.

Gdyby zwracac uwage na detale typu kola, to juz mozna sie przyczepic ze ten ZIPP na pomaranczowe kierunki z przodu a ten w gazetce biale wiec to nie zipp (pewnie poprostu F-16:):):). Pozatym na stronie zippa nie ma takiego modelu woguyle sa za to identyczne nazwane basic, toxic i tops, ale maja alufelgi:)

Co do hamulca, to czy tarcza czy beben, bez roznicy, to nie porsche 911. Chyba ze okaze sie, ze najblizej mu bedzie do tego bartona i bedzie mial silnik 2 sowowy (mimo ze podali 3 konie jak w 4 sowie) ale 2 sowa tez warto kupic, bo przynajmniej mocniejszy bedzie:) kolo 4 koni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupic, dokrecic śruby, korzystac i co jakiś czas dokrecac sruby i korzystac

> EDIT: a tak w ogóle to 2T czy 4T, bo w gazetce nie podają.

> I nie zapominaj o bonie na 100zł

> EDIT2: Z tego co widzę to ten skuter to Zipp toros f16, a za takiego to niezła cena

> Tylko ciekawe czym się różni od innych, bo z tego co widzę w gazetce to z przodu ma hamulec bębnowy

> a na allegro itp. są tarczowe

> EDIT3: To 4t, widzę że jeszcze koła jakieś dziwne ma w porównaniu z tymi allegrowymi itp.

da sie to to odblokować? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w realu są skutery za 1500zł, tak się zastanawiam-30km dziennie do pracy w korkach o 8 i 16 czy

> lepiej ze sklepu z serwisem?

sam sobie odpowiedziałeś .. jak coś Ci padnie a padnie na pewno to zawieziesz (ciekawe jak) skuter do marketu i będziesz czekał tygodniami aż Ci naprawią... ogólnie nie radzę kupować takich rzeczy w markecie... kup w jakimś sklepie z serwisem gdzie naprawa trwa jeden dzień (lub na miejscu) ... a po drugie to chyba lepiej poszukać jakiegoś używanego ale "firmowego" na motoallegro ... mój syn sie czai na jakiś skuter i wiele czytałem o marketowych skuterkach i ogólnie trzeba to przywieźć do domu i od nowa skręcić (broń Boże na tym wracać do domu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Napisz potem spostrzeżenia i napisz jaki to dokładnie model, tzn kto go firmuje i gdzie się go

> serwisuje

city leader toros f16, hamulce faktycznie bębnowe, gwarancja 2 lata, bez kufra, kierunki tył białe, przód żółte zlosnik.gif no skuter jak skuter, kolory tylko czerwone zlosnik.gif 3konie z hakiem. identyczny jak ten tyle że bez kufra i bęben z przodu jakiś tekst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I gdzie się go serwisuje ?

> Kupujesz ?

serwis zapytałem o Gdańsk to powiedzieli, że na wysepce i w salonie skody na grunwaldzkiej u plichty hmm.gif

pojadę jeszcze zobaczyć w drugiego reala bo mnie ten czerwony nie przekonuje zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czterosów

Wg. mnie to raczej będzie czterosuw wazniak.gif.

A tak w temacie, to moja sąsiadka kupiła w zeszłym roku skuterka za 1500zł w tesco i gdyby nie to, że go ukradziono i zdemolowano, to by dalej służył. Nie mieli z nim problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jest to w koncu dwusow czy czterosow?

Wesole bo doklanie ten model kupilem w zimie za 150 Funtow. Kupile tylko po to zeby przeczekac zime i sprzedac na wiosne. Rok 2007 - przebig 2000km zlosnik.gif

Dzisiaj byla ladna pogoda to wyciaglem swoja maszyne zeby sie przewietrzyla a na tym skuterku dzieci przewiozlem pod domem zlosnik.gif

skuter.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w realu są skutery za 1500zł, tak się zastanawiam-30km dziennie do pracy w korkach o 8 i 16 czy

> lepiej ze sklepu z serwisem? padło na skuter, kawasaki sprzedałem ze względu na brak garażu,

> skuta z piwnicy sobie po schodach wyciągne

ja dziś byłem w tesco ...

po 1999zł sa nawet fajnie wyglądające ...

i co najważniejsze są też czarne zlosnik.gif

chyba sobie wezmę ... zamiast roweru grinser006.gifcool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziś widziałem ten skuter, jak na 1500(1400zł) to wyglądał nadzwyczajnie dobrze

> Imho lepiej niż tescowe boatiany.

> Gdyby miał jakieś ładne aluski i tarczę z przodu to bym się na niego skusił.

no właśnie ten hamulec mnie też troche zniechęcił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja dziś byłem w tesco ...

> po 1999zł sa nawet fajnie wyglądające ...

> i co najważniejsze są też czarne

> chyba sobie wezmę ... zamiast roweru

za 2tysiące to są ogólnie już większe i w ogóle ale ten akurat takiego rozmiaru byłby ok.Ale teraz myślę nad czymś takim jakiś tekst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> za 2tysiące to są ogólnie już większe i w ogóle ale ten akurat takiego rozmiaru byłby ok.Ale teraz

> myślę nad czymś takim jakiś tekst

właśnie wróciłem z Tesco i zakupiłem skuta ...

3 konie 4 suw grinser006.gif

tak serio to kupiłem małolatowi bo uparł się na karte motorowerową .. a ostatni raz siedział na skuterze jakiegoś kolegi w wakacje ...

a egzamin w czwartek ... heheh grinser006.gif

więc 125 nie wchodzi w grę ( 14 lat )

ja mam swoją CB500 do powariowania grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> właśnie wróciłem z Tesco i zakupiłem skuta ...

> 3 konie 4 suw

> tak serio to kupiłem małolatowi bo uparł się na karte motorowerową .. a ostatni raz siedział na

> skuterze jakiegoś kolegi w wakacje ...

> a egzamin w czwartek ... heheh

> więc 125 nie wchodzi w grę ( 14 lat )

> ja mam swoją CB500 do powariowania

ja to marzę o bandicie 600s ale to dopiero jak kupię mieszkanie z miejscem w garażu podziemnym biglaugh.gif póki co mam piwnicę i siedem schodów wiec skuter dam radę dźwignąć cfaniak.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja to marzę o bandicie 600s ale to dopiero jak kupię mieszkanie z miejscem w garażu podziemnym

> póki co mam piwnicę i siedem schodów wiec skuter dam radę dźwignąć

zarejestrowane ... cool.gifcool.gifcool.gif ubezpieczone ...

jak przestanie padać młody po południu zaczyna nauke grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mozna sie znecac :

> wlasnie kupilem mojej NOWY skuter Ferro 301 za 2600 pln ... 2t ... z kaskem rekawiczkami i

> modulem (dla mnie)

> o taki ferro

112pln za rejestracje w Wawie , oc i nw 133pln ... na mulher.gif

dzis odbylem pierwsza wyprawe po piwo.gif

az mnie kusi zmienic kostke ... max 45 km/h ,,,, niech sie dociera bow.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 36 rat x 80 zł to daje 2880 zł. W porównaniu do 1399 w Realu to spora różnica, a sprzęt prawie ten

> sam.

> Pzdr.

Ten jest dwusuwowy. To znacząca różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w realu są skutery za 1500zł, tak się zastanawiam-30km dziennie do pracy w korkach o 8 i 16 czy

> lepiej ze sklepu z serwisem? padło na skuter, kawasaki sprzedałem ze względu na brak garażu,

> skuta z piwnicy sobie po schodach wyciągne

owy skuter 1 kwietnia będzie nadal za 1500zł lecz będą dawać bony na 500zł to wychodzi że skuter za tysiaczka, wtedy nawet chwili się nie będe zastanawiał hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> owy skuter 1 kwietnia będzie nadal za 1500zł lecz będą dawać bony na 500zł to wychodzi że skuter za

> tysiaczka, wtedy nawet chwili się nie będe zastanawiał

1 kwietnia mówisz, to może żart jakiś będzie rotfl.gif

A skąd takie info ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1 kwietnia mówisz, to może żart jakiś będzie

> A skąd takie info ?

od zaprzyjaźnionego kierownika w markecie zlosnik.gif z działu warzyw co prawda ale kierownika hehe.gif pozostaje uzbroić się w cierpliwość i się okaże ile w tym prawdy hmm.gif w leclercu dają za skuter keeway jakiś 2sów za 3000zł tysiąc złoty na kartę sum, ale ten sam skuter w innym salonie kosztuje 2200zł zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To bym się skusił, tylko jak go do domu przetransportować

wczoraj wiozlem ale nie nowego zywkla osobowka zlozylem kanape i pierdyklem klape przywiazalem sznurkiem ( i teraz jestem chory) ale niebylo najmniejszego problemu wiozlem vw polo 6n wiec malutki ok.gif

sam bym sie skusil za ta cene ale jeden chinol juz mi stoi w garazu ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.