Skocz do zawartości

Rajd Świdnicki - zakończony przedwcześnie


BUGI

Rekomendowane odpowiedzi

> co napisać, w tym sporcie zawodnicy jak i kibicie padają " prawie jak muchy"

gdzie ?? boje_sie.gif

> grzać po 200 leśnymi drogami tylko po to bo nie trzeba torów budować i jest taniej

nie, bo to sa rajdy, nie wyscigi torowe, inna specyfika, inna trudnosc, inna zabawa, inne ryzyko (i kazdy kto sie w to bawi wie o ryzyku i je akceptuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po wuj wyjeżdziłem wiecej km w kjsach pewnie od ciebie tylko dlatego bo tor w lodzi zamkneli.

a co maja kjsy wspolnego z rajdami ?? i co to ma do rzeczy ??

> taka prawda sport dla bidnych ktorych nie stac na zbudowanie infrastruktury

hahaha.gifhahaha.gifhahaha.gif pol zycia o tym marze, zeby byc tak biednym, aby ten sport uprawiac i wiem, ze pewnie nigdy nie bede na tyle biedny drive.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po wuj wyjeżdziłem wiecej km w kjsach pewnie od ciebie tylko dlatego bo tor w lodzi zamkneli.

> taka prawda sport dla bidnych ktorych nie stac na zbudowanie infrastruktury

hmm.gif

Chyba trochę Cię poniosło icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po wuj wyjeżdziłem wiecej km w kjsach pewnie od ciebie tylko dlatego bo tor w lodzi zamkneli.

> taka prawda sport dla bidnych ktorych nie stac na zbudowanie infrastruktury

Ale żartujesz teraz? Czy nadal nie skończyłeś tego co zacząłeś pierwszym postem w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co maja kjsy wspolnego z rajdami ?? i co to ma do rzeczy ??

> pol zycia o tym marze, zeby byc tak biednym, aby ten sport uprawiac i wiem, ze pewnie nigdy nie

> bede na tyle biedny

Raczej chodziło o porównanie kosztów wybudowania i utrzymania toru wyścigowego z prawdziwego zdarzenia z zamknięciem i otaśmowaniem istniejących dróg (najczęściej publicznych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po wuj wyjeżdziłem wiecej km w kjsach pewnie od ciebie tylko dlatego bo tor w lodzi zamkneli.

> taka prawda sport dla bidnych ktorych nie stac na zbudowanie infrastruktury

Rozumiem ze jestes z tego powodu bardzo pokrzywdzony i bardzo Ciebei boli, ze nie mogłes sie rozwijac na torze.. swietnie.. bardzo dobrze, ze nie miales gdzie jeździć, bo takich ludzi jak Ty nie potrzeba w tym sporcie..

Co do Twojego textu, to pewnie uważasz, ze jeżdżący slalom specjalny na nartach to tez biedacy, bo nie stać ich na dłuższe narty i z powodu braku infrastruktury nie jeżdżą zjazdu bądź super giganta, bo takich dużych górek nie mają..!?

Albo żeglarze, którzy rywalizują w regatach na jeziorach są beznadziejni, bo nie stac ich na regaty do okoła Ameryki??

Rajdy to odmiana dyscypiny sportu samochodowego, taka sama jak Wyścigi Górskie, Rajdy Terenowe, RalyCross i kazdy decyduje sie na to co mu odpowiada...

A co do filmów to na torze też zdarzają sie śmiertelne wypadki i setki ludzi ze świata wyśicgowego potrafią tworzyć materiały o tych zdarzeniach na Youtube..polecam wpisać chociażby Senna..

Więc chociażby z szacunku dla tego zdarzenia przestań pisać w tym temacie, bo Sylwester kochał to co robił, kochał ten sport i liczył sie z tym, ze jest ryzykowny.. każdy jest świadomy tego, co moze sie zdarzyć w każdej z dyscyplin motorsportu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wal i drugi nawet bana na rok

zastanawiam się po co to robisz, śledzę Twoje posty od jakiegoś czasu i moim zdaniem nie jesteś głupim człowiekiem więc tym bardziej nie rozumiem co chcesz osiągnąć tego typu wypowiedziami icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w rajdach mają doświadczenie w robieniu takich filmów

Zmartwię Cię, na torach ginie więcej osób niż na rajdach.. smile.gif

To jest sport który nie jest logicznie wytłumaczalny, jeśli tego nie "czujesz" to nie zrozumiesz.. cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.