Skocz do zawartości

sprzęt jakim jeździmy


bolo24czel

Rekomendowane odpowiedzi

jak chcecie,to się chwalcie zlosnik.gif

3bc5c72ce08e6176m.jpg

wczoraj takim śmigalem na 805

Mercedes benz- citaro 0530 produkcja 2001r. przebieg 630tyś km

autobus bardzo dobrze się prowadzi. czuły układ kierowniczy(lekki ruch kierownicą i natychmiastowa reakcja), jadąc jest wrażenie że prowadzisz osobówkę,biegi wchodzą lekko i nie ma charakterystycznego szarpnięcia przy zmianie biegu, czy redukcji.oczywiście jest to automat. bardzo dobre hamulce tarczowe na obu osiach. icon_rolleyes.gif

pojemność 6,3 litra, moc 278 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezdzilem tym zlosnik.gif

c85588f817e60ae4med.jpg

silnik 11,95lita, moc seryjna 410 po chipie jest dokladnie 481km i 2500Nm

bardzo wygodny, duza ilosc schowkow, latwy w naprawach - wszystko na widoku, trzeba sie do skrzyni biegow przyzwyczaic.

A Jezdzilem - bo juz sie zwolnilem z dniem 10.06.2011 iteraz sie przesiadam do firmy Mega Container a jakie auto dostane to pochwale sie nastepnym razem.

szerokosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>faaaaaaaaajeeeeeeeeeeeee. ja mam prawko naC tylko. palacz.gif

a kiedyś pykałem takim

bbc0f950df1a78c4m.jpg

DANE TECHNICZNE

NG 313 przegubowy miejski autobus niskopodlogowy o dlugosci 18 m

Wymiary zewnetrzne i pojemnosc autobusu

dlugosc calkowita 17 950 mm

szerokosc calkowita 2 500 mm

wysokosc calkowita 2 758 mm (2 880 z wentylatorami dachowymi)

ilosc miejsc stojacycj opcja 1: 102-109

opcja 2: 110-121

opcja 3: 126-142

ilosc miejsc siedzacych opcja 1: 34-39 +1

opcja 2: 40-45 +1

opcja 3: 46-50 +1

liczba drzwi / wys. wejscia 3 lub 4 / 320/340/340/340mm

szerokosc wejscia 1 250 mm

rodzaj podlogi niskopodlogowy

rozstaw osi 5 105 / 6 770 mm

zwis przedni 2 700 mm

zwis tylni 3 375 mm

srednica zawracania 20 264 mm

srednica zawracania

srednica obrysowa / slad kól 24 000 / 20 908 mm

szerokosc korytarza ruchu 2 900 mm

kat zejscia 7°

Uklad napedowy

silnik D 2866 LUH 26 EURO 3

moc silnika 310 KM

moment obrotowy 2000 Nm

skrzynia biegów automatyczna z retarderem, opcjonalnie ZF 5 HP 590, Voith D 864.3

zuzycie paliwa w cyklu miejskim 37,7 l/ 100 km

Zawieszenie autobusu

os przednia V9-72 GL

os tylna HONP-13100

os wleczona

zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> MZA Warszawa

To się domyśliłem 270751858-jezyk.gif pytałem o konkretną zajezdnię 270751858-jezyk.gif Mój tata jeździ w Kleszczowej i nie wspominał o autobusie ze złośnikiem dlatego pytałem 270751858-jezyk.gifwink.gif swego czasu sam trafiłem na autobus ze złośnikiem naklejonym w kabinie, ale nie jestem pewien czy to ten co na zdjęciu i w dodatku kierowca nie wiedział OCB. Powiedział, że tą naklejkę przyczepił inny kierowca i tyle... icon_rolleyes.gif A tutaj jest w dodatku Pani Kierowniczka, więc to raczej był inny autobus hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To się domyśliłem pytałem o konkretną zajezdnię Mój tata jeździ w Kleszczowej i nie wspominał o

> autobusie ze złośnikiem dlatego pytałem swego czasu sam trafiłem na autobus ze złośnikiem

> naklejonym w kabinie, ale nie jestem pewien czy to ten co na zdjęciu i w dodatku kierowca nie

> wiedział OCB. Powiedział, że tą naklejkę przyczepił inny kierowca i tyle... A tutaj jest w

> dodatku Pani Kierowniczka, więc to raczej był inny autobus

na wyświetlaczy masz R-3 a w linku zajezdnię oznaczoną R-3 biglaugh.gif

kiedyś zlosnik.gif był naklejony na szybie, teraz jest zdejmowany i jeździ tylko z określoną osobą palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na wyświetlaczy masz R-3 a w linku zajezdnię oznaczoną R-3

facepalm%5B1%5D.gif Racja pad.gif Ale żeby nie było i tak i tak sobie poradziłem zlosnik.gif wpisałem nr boczny na przegubowiec.pl zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifhehe.gif

A skoro Ostrobramska to nie dziwne, że tata nie widział w zajezdni u siebie ok.gif Swoją drogą ciekawe czy na Kleszczowej jest ktoś z AK hmm.gif bo mój tata tylko przeze mnie. Sam tutaj nei pisze, ale jak kogoś przyłapie na mieście to foty cyka zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

> kiedyś był naklejony na szybie, teraz jest zdejmowany i jeździ tylko z określoną osobą

ok.gif Logiczne. Kiedys 2 kierowców miało swój autobus i było spoko. Teraz tata narzeka, że tak już nie ma, bo ludzie przestali dbać i maszyny podobno icon_rolleyes.gif Ja się w to nie wtrącam, bo sam tam nie pracuję ok.gif ale na zdrowy rozum wiadomo, że jak sie ma coś prawie na własność to się inaczej do tego podchodzi ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nieprawda, to jest osobisty Zenkojazd

A nieprawda - do okulisty i to szybko, ponieważ jest to 8110 a nie 8100 zlosnik.gif

Zapraszam w sobotę popołudniu na 1/195 hehe. To tylko - jak by nie liczyć - niecałe 2 h lotu z dzikiego kraju do WAW wink.gif.

slinka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mój ojciec i brat na tym:

> Scania R420 Opticruise, dł. 18m

że się tak zapytam z ciekawości po co się wiesza takie wielkie świecące krzyże? u niemca to częsty widok u nas bardzo rzadko widać takowe rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zawsze podziwiałem kierowców tandemów z przyczepą z osią skrętną Pewnie to kwestia wprawy, ale

> domyślam się że pierwszy podjazd pod rampę musiał być emocjonujący

Wczoraj na rozładunku stałem pod rampą i zanim mnie rozładowali to na rampę obok gość takim zestawem podjeżdżał 25 minut z zegarkiem w ręce smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.