Skocz do zawartości

heloł :)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma jak ładnie zatytulowany oficjalny watek powitalny wink.gif

nabyłem (a w zasadzie jutro oficjalnie to zrobie) droga kupna lagune 3 kombi dci a z automatem w calkiem fajnej wersji zlosnik.gif

tak wiec bede zagladal tu czesciej smile.gif

a fordzina jak wroci od lakiernika to idzie na zyletki albo na sprzedaz w zaleznosci co przyniesie wiecej PLNów :D

Pozdrawiam

MJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witaj,ale bez foty się nie liczy.

znajdz w googlach przydepnieta zabe... tak to mniej wiecej wyglada z przodu zlosnik.gif

>A do Pikura się już zapisał?

ze tak powiem, WTF? boje_sie.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma jak ładnie zatytulowany oficjalny watek powitalny

> nabyłem (a w zasadzie jutro oficjalnie to zrobie) droga kupna lagune 3 kombi dci a z automatem w

> calkiem fajnej wersji

> tak wiec bede zagladal tu czesciej

> a fordzina jak wroci od lakiernika to idzie na zyletki albo na sprzedaz w zaleznosci co przyniesie

> wiecej PLNów :D

> Pozdrawiam

> MJ

Witam w zakątku francowatych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma jak ładnie zatytulowany oficjalny watek powitalny

> nabyłem (a w zasadzie jutro oficjalnie to zrobie) droga kupna lagune 3 kombi dci a z automatem w

> calkiem fajnej wersji

> tak wiec bede zagladal tu czesciej

> a fordzina jak wroci od lakiernika to idzie na zyletki albo na sprzedaz w zaleznosci co przyniesie

> wiecej PLNów :D

> Pozdrawiam

> MJ

najpierw Ford, teraz Franca facepalm%5B1%5D.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na nic, jak zwykle uzywka

> ale nie bita, bez stluczek, malowan i z malym oryginalnym przebiegiem

A potem się okaże, że jednak z patologii - bita regularnie, malować się musi, żeby obtłuczenia maskować, a i przechodzona, że hej! wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma jak ładnie zatytulowany oficjalny watek powitalny

> nabyłem (a w zasadzie jutro oficjalnie to zrobie) droga kupna lagune 3 kombi dci a z automatem w

> calkiem fajnej wersji

> tak wiec bede zagladal tu czesciej

> a fordzina jak wroci od lakiernika to idzie na zyletki albo na sprzedaz w zaleznosci co przyniesie

> wiecej PLNów :D

> Pozdrawiam

> MJ

Witamy na kąciku. ok.gif Widzę, że kolejny ex-posiadacz forda ląduje we francuskim aucie. zlosnik.gif I bardzo dobrze, bo to fajne autka są (mówimy w tym momencie o wyglądzie, nie o jakości). grinser006.gif A tak poważnie: sam mam smaki na L III, całkiem nieźle dopracowany samochód. Jeśli faktycznie 100% pewny to będziesz zadowolony. ok.gif Jedyne co mnie trochę razi w tym aucie to dziwnie twardawe (jak na mój gust) zawieszenie. Bardziej pasuje mi miękkość Laguny II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nabyłem (a w zasadzie jutro oficjalnie to zrobie) droga kupna lagune 3 kombi dci a z automatem w

Jak się jeździ tym automatem?

Stojąc na światłach trzeba trzymać nogę na hamulcu?

Się trochę interesowałem. Jakiś artykuł jest w sieci, że podobno w scieniku z tą skrzynią AJ0 coś sie wysprzęgla i nie jedzie. Ale to chyba plotki jakieś coś mi się zdaje.

A jak jest z redukcją biegów przy hamowaniu?

Czy na D potrafi jakoś agresywniej zredukować (przy hamowaniu) czy zrzuca biegi dopiero jak dojdzie do wolnych obrotów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak się jeździ tym automatem?

szczerze mowiac to nie mialem jak poprobowac. Zamienilem tylko auta w garazu, wiec tyle co przy manewrach parkingowych.

> Stojąc na światłach trzeba trzymać nogę na hamulcu?

jak w kazdym automacie. Tu masz jeszcze automatyczny hamulec postojowy, ktory sie zaciaga przy gaszeniu auta. Wiec po odpaleniu i przestawieniu na D auto nie jedzie. Rusza dopiero po nacisnieciu na gaz. To w sumie jedyna roznica.

> A jak jest z redukcją biegów przy hamowaniu?

> Czy na D potrafi jakoś agresywniej zredukować (przy hamowaniu) czy zrzuca biegi dopiero jak

> dojdzie do wolnych obrotów?

Nie kojarze jak bylo przy jazdach testowych. W kazdym razie na "recznej" zmianie az tak bardzo nie przeszkadza... chociaz powiem szczerze nie po to kupowalem automat zeby machac biegami.

Wiecej napisze jak juz porejestruje i troche pojezdze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze wreszcie udalo mi sie auto zarejestrowac to moge cos wiecej napisac.

Bardzo dobrze wyciszone. W ogole nie slychac, ze to diesel nawet na wolnych obrotach. Silnika nie slychac niezaleznie czy sie jedzie 50 czy 110. Bardziej slychac auta na zewnatrz niz wlasne wink.gif

Automat dziala niezle. Potrafi na wyzszych biegach po zdjeciu nogi z gazu od razu zrzucic biegi. Za to jadac powoli i powoli wytracajac predkosc zdejmuje te biegi duzo pozniej.

Przyspieszenie jak to w automacie w dieslu. Na poczatku nie dzieje sie nic, potem cos, a na koncu wgniata w fotel

Jest o niebo ciszej niz w mondeo mk3, ktore specjalnie glosne nie jest.

Podoba mi sie automatyczny hamulec postojowy. Fajna sprawa ok.gif

Jedyne 2 rzeczy jakie mi przeszkadzaja to brak 3 migniec kierunkow po dotknieciu manetki (nie da sie ustawic frown.gif) - to mnie sumie wkurza bo sie do tego przyzwyczailem. Widzialem modul do tego w necie za cale 89 zł ale jakos nie mam serca od razu rozwalac elektryke w nowym aucie wink.gif

Druga sprawa to troche gumowy uklad kierowniczy. Niewielkie jest przelozenie tego co sie dzieje z autem na kierownice i na odwrot. Tu mondziak na duzy plus. Kwestia przyzwyczajenia bo rajdowiec ze mnie nie bedzie smile.gif

Generalnie zmiana na duza plus. Konstrukcyjnie te 8 lat roznicy miedzy tymi autami jednak widac ok.gif Byc moze wynika to tez z wersji wyposazenia... tu mam max a w mondku mialem ciut lepszy niz seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> widziałem ba nawet jeździłem

> ale i tak foty....

umylem... kurcze 2 godziny zeszly bo chyba stalo pod jakas lipa albo innym wynalazkiem botanicznym zlosnik.gif pelno jakis zoltych kropek... jeszcze jakis geniusz to pojechal hydrowoskiem.

włala:

pict2121u.jpg

pict2122b.jpg

pict2126gn.jpg

pict2127.jpg

pict2131.jpg

pozdr

MJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ladna Czy Ty nie miales Lanosa w takim kolorze ?

nie, lanka mialem ciemno-zielonego (42U)

ten kolor jest dziwny... raz wpada w ceglany innym razem w bordo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> umylem... kurcze 2 godziny zeszly bo chyba stalo pod jakas lipa albo innym wynalazkiem botanicznym

> pelno jakis zoltych kropek... jeszcze jakis geniusz to pojechal hydrowoskiem.

> włala:

> pozdr

> MJ

Piękna wersja z moim ulubionym wystrojem wnętrza. waytogo.gif Niech autko się sprawuje jak najlepiej. Tak na marginesie pochwalę się, że w ubiegłym tygodniu zamówiłem nowego Fluence z bardzo podobną kolorystyką wnętrza. 001.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> umylem... kurcze 2 godziny zeszly bo chyba stalo pod jakas lipa albo innym wynalazkiem botanicznym

> pelno jakis zoltych kropek... jeszcze jakis geniusz to pojechal hydrowoskiem.

> włala:

> pozdr

> MJ

Piękna Lala ok.gif, moje kolejne auto to Lala 3 w kombiku smile.gif

pozdro

cimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Piękna wersja z moim ulubionym wystrojem wnętrza. Niech autko się sprawuje jak najlepiej. Tak na

> marginesie pochwalę się, że w ubiegłym tygodniu zamówiłem nowego Fluence z bardzo podobną

> kolorystyką wnętrza.

z jakim silnikeim, bo w zeszlym tygodniu powinna byc super cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.