Skocz do zawartości

Czujniki Valeo beep & park - nie polecam


Mr_Harry

Rekomendowane odpowiedzi

> Żeby się tylko Kolega po odpowiedzi na to pytanie nie przeraził (jak i wiele osób, które posiadają

> tego typu akcesoria dokładane w ASO)

> Podpowiem... Skąd bierze się uderzające podobieństwo wielu akcesoriów montowanych w ASO po zakupie

> pojazdu - do akcesoriów oferowanych np. na allegro?

> Czyżby były to te same akcesoria - tyle, że sprzedane z gigantyczną marżą i zapłatą za montaż?

pewnie ze to samo.

Ja mialem do mondka dokladane w ASO i dzialaly swietnie. Mialy na wyswietlaczu jakies logo... ale nie pamietam co to bylo. Dzialalo swietnie ok.gif

Zobaczyc co to za zwierze, sprawdzic czy dziala, kupic gdzie taniej zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> Musialbys zobaczyc jak cofa moja dziewczyna moim Passatem Kombi. Podjedzie do niego na 2cm. I

> jeszcze mi powie zebym sie nie stresowal bo spokojnie jeszcze 1cm moze cofnac. Bo ja zawsze

> sie stresuje jak ona az tak blisko cofa, ale ma takie wyczucie ze szok.

Walimy do tyłu - pusto!!! ok.gif

razb.jpg

Ups, coś tam chyba jednak majaczy z drugiej mańki... blush.gif

dwab.jpg

Lusterka starczają? Nie, chyba beze łba się nie obejdzie... spineyes.gif

trzyv.jpg

A taki byłby fajny, przefasonowany.... grinser006.gif

cztery.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałem kiedyś zestaw VALEO 632002 (w poprzednim samochodzie).

> Też na początku miałem problem z ekologią tj. czujniki wykrywały mi trawę (i śnieg w zimie).

> Pomogło ich wyregulowanie tj. ustawienie prostopadłe do podłoża. Z deszczem nie miałem

> problemów, po umyciu samochodu trzeba było je przedmuchać kompresorem i działały (tutaj to

> akurat podobnie może być z innymi czujnikami).

> Potwierdzam wykrywanie (tzn. niewykrywanie ) słupków.

No to rzeczywiście "firmowe" czujniki zlosnik.gif

Mam czujniki Stig, wczoraj była straszna burza i ulewa, po burzy jechałem autem i czujniki działały prawidłowo smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dla podsumowania - wymieniłem czujniki Valeo na czujniki Steel Mate. Wszystkie problemy z czujnikami Valeo się skończyły, centralka działa precyzyjnie, generalnie polecam Steel Mate, a Valeo nadal nie polecam..., ceny obu systemów są porównywalne, co ciekawe nowe Valeo są robione na tych samych czujnikach co Steel Mate, nie wiem jak z centralką, czy się zmieniła. Znaczy idzie ku lepszemu, w przypadku Valeo. Dodatkowo nowe czujniki powinny dawać się lakierować, przynajmniej tak jest w przypadku Steel Mate, natomiast dotychczas Valeo nie pozwalało lakierować swoich czujników - utrata gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.