Skocz do zawartości

ogłoszenie i sprzedaży auta? Dajecie w Necie/Gazecie?


slon

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

No właście, jak robicie ? Dajecie tylko w internecie, czy też w gazetach papierowych?A może w telegazecie?

Z internetowych to z tego co widzę : otomoto i gratis w allegro, autorader,gratka,tablica,gumtree - coś jeszcze?Kiedyś dawałem ogłoszenia w Ofercie i Autobiznesie,ale nie wiem czy to ma teraz sens...w telegazecie nigdy nic nie ogłaszałem..

Jakie są Wasze doświadczenia?

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umieszczanie czegokolwiek w telegazecie jest wg mnie bez sensu. Sprawdź sobie ile samochodów konkretnej marki tam jest LINK np. alfy romeo są dwie, matizy też są dwa wink.gif

Gazety wg mnie mogą się sprawdzić, jeśli chce się sprzedać jakiś nietypowy pojazd, jeśli kupcem może być osoba, która nie używa internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Umieszczanie czegokolwiek w telegazecie jest wg mnie bez sensu. Sprawdź sobie ile samochodów

> konkretnej marki tam jest LINK np. alfy romeo są dwie, matizy też są dwa

> Gazety wg mnie mogą się sprawdzić, jeśli chce się sprzedać jakiś nietypowy pojazd, jeśli kupcem

> może być osoba, która nie używa internetu.

No właśnie tak myslalem, ze starsze osoby czytają gazety i nie mają netu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak sprzedawałem seicento to parę osób dzwoniło i pytało o ogłoszenie z gazety, nie pamiętam jaka

> gazeta, ale ta co współpracuje z otomoto

Ostatnio sprzedawałem Seicento: Otomoto (przy okazji Allegro) + kartka na szybę. Ogłoszenie w poniedziałek, w piątek poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> OtoMoto - to chyba wystarczy. Ogłoszenia z Oto sa jednocześnie widoczne na Allegro .

No tak mysle, ze wlasnie otomoto wystarcza. Zwróc uwage tylko, ze tam jest takie pole do opisu i to sa pozniej słowa kluczowe w allegro. Niestety raz juz wpisane nie podlegają zmianie a szkoda frown.gif

Kiedyś jak sprzedawałem golfa czwórkę to dyskutowałem z kolegą jak to wpisać GOLF 4 czy GOLF IV smile.gif

Cholercia, pamietam jak otomoto było za 1,22 zł ...a teraz...ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>jak to wpisać GOLF 4 czy GOLF IV

wpisz Golf 4 IV ok.gif

> Cholercia, pamietam jak otomoto było za 1,22 zł ...a teraz...ehh

ile teraz ? dawno niczego nie wystawiałem smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W sobotę przed 22 wystawiłem lanosa na otomoto. Po 20 minutach były 2 telefony i w niedzielę o 8

> już był sprzedany. Więc polecam otomoto, kosztowało mnie to około 13złotych.

Naprawde ludzie wydzwaniali po 22 w zwiazku z ogloszeniem? icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja jak wystawialem rozne rzeczy zdarzaly sie telefony po 00:00 i bardzo konkretni zainteresowani

> ktorzy sms po polnowy wysylali z pytaniami "ile to pali"

Naprawde coraz bardziej zaczyna mnie zadziwiac inteligencja rodakow grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystawilem na otomoto.pl i gratka.pl

sprzedalo sie w dwa dni. Cena nie byla mala.

dobra rada... kup sobie startera w jakiejs sieci i podaj go jako kontakt. Auto sie sprzeda, telefon wylaczysz i masz spokoj. Tak samo mozna wylaczyc zeby Ci nie wydzwaniali po nocach ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie najskuteczniejsze było ogłoszenie na Allegro (to z dodatkową opcją pozycjonowania na górze wyszukiwań) - żałowałem że od razu tak nie zrobiłem (wcześniej zwykłe ogłoszenie na otomoto) - telefon się urywał a auto ktoś kupił przez Allegro bez wcześniejszego oglądania ! (szok)

Cenna rada padła wcześniej odnośnie dedykowanego numeru na potrzeby ogłoszenia smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej

> No właście, jak robicie ? Dajecie tylko w internecie, czy też w gazetach papierowych?A może w

> telegazecie?

> Z internetowych to z tego co widzę : otomoto i gratis w allegro, autorader,gratka,tablica,gumtree -

> coś jeszcze?Kiedyś dawałem ogłoszenia w Ofercie i Autobiznesie,ale nie wiem czy to ma teraz

> sens...w telegazecie nigdy nic nie ogłaszałem..

> Jakie są Wasze doświadczenia?

> Pozdrowionka

Moje ogłoszenie o sprzedaży Golfa kombi 2004 było na otomoto 1,5 miesiąca i nikt nie zadzwonił.

Potem dałem darmowe ogłoszenie w lokalnej gazecie i były 3 telefony z tego 1 klient przyjechał obejrzeć auto. W następnym tygodniu znów ogłoszenie w gazecie - 1 telefon + 1 tel od człowieka,

który już był oglądać auto ale nie kupił ze względu na cenę.

Po 2 tygodniach zadzwonił jedyny klient, który był obejrzeć auto i z braku innych zainteresowanych

opuściłem cenę do poziomu zaproponowanego przez niego i dobiliśmy targu.

W tym czasie 3 raz wysłałem ogłoszenie do gazety ale już nikt więcej nie zadzwonił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.