Skocz do zawartości

Dodge Challenger 1971


Rekomendowane odpowiedzi

Taki oto wozik wybył ostatnimi czasy z naszego grajdołka, wpadł zamienić silnik 6,3L na 7,2L bo mu było mało. Z ciekawostek, ma dwa cztero gardzielowe gaźniki, po strojeniu udało mi się uzyskać spalanie w trasie na poziomie 15L/100km a moc w zakresie odpowiednim nie utracona zlosnik.gif

foto:

10___images_sobipro_entries_challenger_gshock_img_5452.jpg

10___images_sobipro_entries_challenger_gshock_img_5458.jpg

10___images_sobipro_entries_challenger_gshock_img_5455.jpg

10___images_sobipro_entries_challenger_gshock_20_image_55.jpg

więcej foto >TUTEJ<

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taki oto wozik wybył ostatnimi czasy z naszego grajdołka, wpadł zamienić silnik 6,3L na 7,2L bo mu

> było mało. Z ciekawostek, ma dwa cztero gardzielowe gaźniki, po strojeniu udało mi się uzyskać

> spalanie w trasie na poziomie 15L/100km a moc w zakresie odpowiednim nie utracona

> foto:

> więcej foto >TUTEJ

wszystko spoko tylko gdyby nie ta kiera i kola sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wszystko spoko tylko gdyby nie ta kiera i kola

kiera tez mi średnio pasi ale taka już była jak przyjechał, fele no cóż mi się podobają szczególnie, że to oryginalny Foose Design

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kiera tez mi średnio pasi ale taka już była jak przyjechał, fele no cóż mi się podobają

> szczególnie, że to oryginalny Foose Design

> pzdr

Oryginalny jak afroamerykanin. Z tamtej epoki nie pochodza. no.gif

Ten woz to dramat. sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ile tej szmocy ? :D

według gratów powinno być ok 500 na silnikowni ale brak hamowni co by to zweryfikowała

> no i kiera i kola do wywalenia - pasuja tu jak swini siodlo

nie mówi więc brak na to wpływu a nawet jak bym miał to bym nie wymienił bo mi się podobają i pasują

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oryginalny jak afroamerykanin. Z tamtej epoki nie pochodza.

smutna stylizacja.

> Ten woz to dramat.

dokladnie. mnie np ostatnio coraz bardziej boli jak widze pazdzierze robione np. z bmw e30. dla mnie to auto staje sie juz youngtimerem - gdzies tam kiedys planuje zanabyc taki oryginal carbio, na prawdziwych bbsach z lat 80tych, z topowym (na tamte czasy - silnikiem). coby potrzymac sobie, az stanie sie prawdziwym klasykiem.

a to co ludzie robią z tych samochodów - powinno byc karalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.