Skocz do zawartości

przyciemnianie szyb raz jeszcze...


Slawek_Carlsson

Rekomendowane odpowiedzi

> ...zastanawiam sie czy da rade przyciemnić szyby w przednich bocznych drzwiach zazem z trójkątami

> (szyba dzielona) zeby było dość ciemno z zewnątrz ale bardzo dobra widoczność od środka i aby

> było to zgodnie z przepisami wszelkie folie i druciarswo odpada....

Jeśli masz szyby nie przyciemnione fabrycznie, to może da rade, aby zmieścić się w 75% przepuszczalności. Ile mają szyby w Twoim aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli masz szyby nie przyciemnione fabrycznie, to może da rade, aby zmieścić się w 75%

> przepuszczalności. Ile mają szyby w Twoim aucie?

...szczerze to nie wiem ile ma przepuszczalności (Tigra `97) podejrzewam ze moga byc jednak faktycznie juz fabrycznie przyciemnione....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...szczerze to nie wiem ile ma przepuszczalności (Tigra `97) podejrzewam ze moga byc jednak

> faktycznie juz fabrycznie przyciemnione....

Na szybach powinno być napisane.

97 ... niekoniecznie - miałem Astrę z 99 i nie miała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś mi się obił o oczy wynalazek, pozwalający na zmianę intensywności przyciemnienia szyby "w locie" zlosnik.gif

Wyglądało to tak, że masz "czymś" oklejone szybki i przejrzystość jest przepisowa.

Wciskasz guzik, prąd przechodzący przez "to coś" powoduje, że szybki robią się 100% przyciemnione zlosnik.gif

Patent był fajny, a widziałem to zdaje się, że w jakiejś A8.

Popularne to (jeszcze?) nie jest, więc podejrzewam, że może być piekielnie drogie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.