Skocz do zawartości

Opel Signum opinie


skalek

Rekomendowane odpowiedzi

> Powiedz dokladnie co Cie konkretnie inetresuje, to z checia odpowiem na Twoje pytania:) Tylko, ze

> moje Signum juz jest po lifcie, 1.8 ;122KM

Interesują mnie przede wszystkim różnice z V-C co przemawia na korzyść względem Vectry biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wymiar, Signum-z tego co pamietam- jest wymiarowo odpowiednikiem VC kombii przez co z tyłu

> pasażerowie maja pełen luksus

na płycie VC kombi ponoć robiona, ale jednak pomimo, że sporadycznie jeżdże w 5 osób to moja córka lubi siedzieć w foteliku na środku zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale jakoś mi sie właśnie ten tył bardzo podoba Ale te 4 osoby mnie jakoś odstraszają teraz

Coraz więcej teraz jest aut niby rejestrowanych dla pięciu osób, a kanapa z tyłu jest profilowana dla dwóch, przez co środkowe miejsce nie należy do komfortowych niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Coraz więcej teraz jest aut niby rejestrowanych dla pięciu osób, a kanapa z tyłu jest profilowana

> dla dwóch, przez co środkowe miejsce nie należy do komfortowych niestety.

V-B też ma profilowany srodek ale nigdy nikt nawet na środku na brak komfortu nie narzekał. Musze się wybrać i oglądnąć signum w środku zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Signum szybciej traci na wartości (ale to nie sa kolosalne różnice), ma najczęściej lepsze wyposażenie (często np kierunkowe xenony, IDS+ * -> full opcje) i naprawdę peeeeeeełno miejsca z tyłu.

4 osoby naprawdę mają komfortowe warunki do podróżowania, ale w Vectrze również się nie męczę - niezależnie gdzie siedzę.

Chyba gust będzie decydujący, a o tym - jak wiadomo - nie dyskutuje się.

* IDS+ - fajne ale kosztowne amortyzatory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ponoć Saab znalazł rozwiązanie problemu. Wystarczy grubsze UPG.

nie saab tylko Isuzu - sa uszczelki w wersji poprawionej. zadne elringi czy inne nie daja rady. pozatym problem tyczy silnika y30dt - 177km. w z30dt- 184 km nie wystepuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie saab tylko Isuzu - sa uszczelki w wersji poprawionej. zadne elringi czy inne nie daja rady.

> pozatym problem tyczy silnika y30dt - 177km. w z30dt- 184 km nie wystepuje

Auto mi sie podoba nawet bardziej niz V-C ale dostępność na rynku mała. Ale rozważam A-H , V-C i Signum właśnie ,ale zakup po zimie więc czasu mam na zgłębianie tematu zlosnik.gif Wszelkie sugestie mile widziane ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Auto mi sie podoba nawet bardziej niz V-C ale dostępność na rynku mała. Ale rozważam A-H , V-C i

> Signum właśnie ,ale zakup po zimie więc czasu mam na zgłębianie tematu Wszelkie sugestie

> mile widziane

Miałem podobne plany. Oglądałem A-H, pojechałem po V-C a kupiłem Signuma po lifcie 1,9 150 KM i po 1,5 roku eksploatacji mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że za każdym razem jak do niego wsiadam to cieszę się z wyboru.

A-H za podobną cenę nie daje tyle zadowolenia i miejsca a V-C to karawan jest i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Ale rozważam A-H , V-C i

>Signum właśnie ,ale zakup po zimie więc czasu mam na zgłębianie >tematu Wszelkie sugestie

>mile widziane

Przesiadajac sie z A-G mialem zamiar zakupic A-H Kombi, bo ta bryla nadwozia bardzo mi sie podobala. Jednak po dlugiej analizie stwierdzilem, ze zmieni mi sie tylko buda, a wielkosc pozostanie taka sama. Dlatego chca pozostac w marce postawilem na Vectre, a chcac miec do tego wiekszy bagaznik, ale nie tak wielki jak V-C Kombi, to wybor padl na Signum. I z czystym sumieniem stwierdzam, ze to byl dobry wybor, bo to auto spelnia wszystkie moje oczekiwania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.