Skocz do zawartości

Fiat 125p wersja francuska co to ?


wujek

Rekomendowane odpowiedzi

> Rozumiem, ze na eksport. Pierwsza czerwona lampka - komis. Druga zolte tablice. Co o nim powiecie?

> Cena dla mnie ok i nie musialbym przy nim dlubac na dzien dobry tylko wstawie do garazu.

> jakiś tekst

> A moze do Bochni lepiej jechac?

> jakiś tekst

Cała francuskość kończy się chyba tylko na żółtych światłach. Ale ładniutki, ładniejszy od tego drugiego ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wlasnie nie wiem, ale moze to przez ta wersje na Francje.

Tak naprawdę jedynym wiarygodnym sposobem na określenie, czy dany egzemplarz jest faktycznie wersją eksportową (i na jaki kraj) jest rzut oka pod maskę, a konkretnie w okolice tabliczki znamionowej. Jeśli auto faktycznie miało iść na eksport to powinno mieć tabliczki z homologacją na dany kraj (w tym wypadku na Francję). Jeśli ich nie ma, (a większość wersji eksportowych z alledrogo to ściema), to jest to zwykła krajowa wersja. A tabliczki wyglądają mniej więcej tak:

285431509-tabliczka.jpg

Tu jest akurat Polonez z 1980 roku, ale w 125p wyglądało to bardzo podobnie. Te dodatkowe dwie podłużne tabliczki świadczą o tym, że jest to wersja eksportowa, aczkolwiek z tego zdjęcia nie da się ich odczytać, a gdy widziałem to auto na żywo jakoś nie przyszło mi do głowy aby dokładniej się temu przyjrzeć... crazy.gif

post-129023-1435251441352_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak naprawdę jedynym wiarygodnym sposobem na określenie, czy dany egzemplarz jest faktycznie wersją

> eksportową (i na jaki kraj) jest rzut oka pod maskę, a konkretnie w okolice tabliczki

> znamionowej. Jeśli auto faktycznie miało iść na eksport to powinno mieć tabliczki z

> homologacją na dany kraj (w tym wypadku na Francję). Jeśli ich nie ma, (a większość wersji

> eksportowych z alledrogo to ściema), to jest to zwykła krajowa wersja. A tabliczki wyglądają

> mniej więcej tak:

> Tu jest akurat Polonez z 1980 roku, ale w 125p wyglądało to bardzo podobnie. Te dodatkowe dwie

> podłużne tabliczki świadczą o tym, że jest to wersja eksportowa, aczkolwiek z tego zdjęcia nie

> da się ich odczytać, a gdy widziałem to auto na żywo jakoś nie przyszło mi do głowy aby

> dokładniej się temu przyjrzeć...

Dziekuje 20.GIF zobacze czy handlarzyna nie oszukuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widziałem tego pierwszego kilkakrotnie, jak stał przy modlińskiej, ale niestety zawsze tylko w

> trakcie jazdy. Z daleka wygląda naprawdę bardzo ładnie. Ale zawsze diabeł tkwi w

> szczegółach...

Ja musze podjechac jak bedzie widno bo po pracy sie nie wyrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z jakiego powodu? Była bliższa inspekcja? Z wersją eksportową to ściema, czy po prostu w kiepskim

> stanie był?

Nieprzyjemny handlarz. Mialem dziwne wrazenie, ze ten samochod jest po prostu odpicowany. Nie potrafil mi ladnie historii auta opowiedziec. Nie napalam sie na konkretny egzemplarz wiec nie mialem cisnienia zeby kupic. Jak ttrafi sie cos ladnego w okolicy to wezme grinser006.gif A zalezy mi na tym zeby blacha byla zdrowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nieprzyjemny handlarz. Mialem dziwne wrazenie, ze ten samochod jest po prostu odpicowany. Nie

> potrafil mi ladnie historii auta opowiedziec. Nie napalam sie na konkretny egzemplarz wiec nie

> mialem cisnienia zeby kupic. Jak ttrafi sie cos ladnego w okolicy to wezme A zalezy mi na tym

> zeby blacha byla zdrowa.

W sumie zdrowa blacha to podstawa, później kompletność w detale waytogo.gif Jeśli chodzi o mechanikę, to jest łatwa w naprawie, bo 125p jest prosty jak cep, a i większość części jest jeszcze w miarę dostępna grinser006.gif A faktycznie była to wersja eksportowa? Bo ze zdjęć sporo detali na to wskazywało... hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A moze do Bochni lepiej jechac?

Ogłoszenia już nie ma, czy to był pomarańczowy z numerem bocznym 1313?

Bo po tego warto jechać, igła z małym przebiegiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W sumie zdrowa blacha to podstawa, później kompletność w detale Jeśli chodzi o mechanikę, to jest

> łatwa w naprawie, bo 125p jest prosty jak cep, a i większość części jest jeszcze w miarę

> dostępna A faktycznie była to wersja eksportowa? Bo ze zdjęć sporo detali na to wskazywało...

Nie wnikalem juz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ogłoszenia już nie ma, czy to był pomarańczowy z numerem bocznym 1313?

> Bo po tego warto jechać, igła z małym przebiegiem

Nie kosc sloniowa. Przyjalem, ze wiecej jak 150km nie zrobie chyba, ze bedzie perelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie kosc sloniowa. Przyjalem, ze wiecej jak 150km nie zrobie chyba, ze bedzie perelka.

Tamten był dobry, naprawdę. Sprzedawał go w maju ale od razu nie sprzedał, dawałem link tutaj w wątku allegro. Dawno sie nie widzieliśmy to nie wiem czy sprzedał.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to mogę mu wysłać maila, czy jeszcze sprzedaje. Zdjęć nie mam, bo ogłoszenie w archiwum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tamten był dobry, naprawdę. Sprzedawał go w maju ale od razu nie sprzedał, dawałem link tutaj w

> wątku allegro. Dawno sie nie widzieliśmy to nie wiem czy sprzedał.

> Jeżeli jesteś zainteresowany, to mogę mu wysłać maila, czy jeszcze sprzedaje. Zdjęć nie mam, bo

> ogłoszenie w archiwum.

Wyslij to zobacze co to za auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Że tak się spytam - a Kombi z ogłoszenia od JR nie chciałeś?

Nie interesowalem sie kombi hmm.gif a ten dach z ostatniego zdjecia to jest stan aktualny? I progi zapackane czarna farba hmm.gif To konserwacja? Bo u mnie byl caly czas baranek i nic sie nei dzialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ten dach z ostatniego zdjecia to jest stan aktualny?

Zgadza się ok.gif

> I progi

> zapackane czarna farba To konserwacja? Bo u mnie byl caly czas baranek i nic sie nei dzialo.

Tego nie wiem.

Tutaj masz wątek, w którym jest kilka słów więcej --> KLIK

Po więcej informacji musisz dzwonić do właściciela. Numer masz TUTAJ ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zgadza się

> Tego nie wiem.

> Tutaj masz wątek, w którym jest kilka słów więcej --Po więcej informacji musisz dzwonić do

> właściciela. Numer masz TUTAJ

To odpada. Chcialbym kupic auto ze zdrowa blacha i ladnym lakierem. Mam sie nim nacieszyc przez kilka lat a pozniej jak bedzie trzeba to do remontu. Mechanike sam ogarne ale do blachu nei mam umiejetnosci i warunkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To już końcówka produkcji, najmniej atrakcyjne, najuboższe i najgorzej wykonane egzemplarze, moim

> zdaniem zdecydowanie nie jest tyle warty. Jakby gość zszedł z ceną o połowę to można byłoby

> się zastanowić...

Ale z drugiej strony bardzo duzo czesci z poloneza pasuje i dzieki innemu gaznikowi pali mniej. Jakby to byl sedan to food.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Że tak się spytam - a Kombi z ogłoszenia od JR nie chciałeś?

Przemalowany - za taką kasę? Swoją drogą, ciekawe, jaki był ten niebieski, skoro auto z 1978. Jeśli L70 - no, to niemalże profanacja. W oryginalnym malunku szybciej by za tyle poszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak BTW kombi nie lubie ale wydaje sie ladny.

> jakiś tekst\

> Jak myslicie ile da sie zejsc z ceny?

To kombi od sióstr kojarzę z Allegro sprzed jakiegoś 1,5 roku - wtedy chyba była niższa cena hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wyslij to zobacze co to za auto.

No to wrzucam foty:

285493970-fiat1m.jpg

285493970-fiat2m.jpg

285493970-fiat6ok.jpg

285493970-fiat4ok.jpg

285493970-fiat5m.jpg

Widziałem ten samochód, to jest prawdziwy zabytek. Żadne przer oby. Rocznik 83, przebieg coś 75tys!!!

Nie jest w stanie idealnym, tzn chromy nie błyszczą jak z fabryki, ale w gorszym stanie te auta były już w latach 90-tych.

Ma chyba jeszcze oryginalne opony.

Kolega się buduje i z żalem serca, ale pozbędzie się zabawki... A ja myślę,że szkoda, żeby stał i się kurzył. Skoro szukasz fiata, to lepszego do wypieszczenia nie znajdziesz.

post-56882-14352514634448_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak wyglada kwestia progow i podlogi? Widze, ze na czarno pociagniete a co pod tym jest?

Proponuję bezpośredni kontakt, na priv wyślę Ci telefon i email, wypytaj właściciela, bo tylko tak można uzyskać rzetelną odpowiedź, moje wrażenia nic tu nie pomogą smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.