Skocz do zawartości

"iwan" na lawecie...


Rekomendowane odpowiedzi

...podróżował w stronę Lublina biglaugh.gif z rozmowy na CB :

- wiek 29 lat

- stał 24 lata w garażu biglaugh.gif

- jest nadal zarejestrowany (czarne blachy WSW XXXX) biglaugh.gif

- idzie do odrestaurowania przy zachowaniu 100% orginału claps.gif

nie zrobiłem foty bo zjeżdżałem do Garwolina ....

ehhhh....

ten dżwięk widlastej 4ki chłodzonej wiatrem serduszka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...podróżował w stronę Lublina z rozmowy na CB :

> - wiek 29 lat

> - stał 24 lata w garażu

> - jest nadal zarejestrowany (czarne blachy WSW XXXX)

> - idzie do odrestaurowania przy zachowaniu 100% orginału

> nie zrobiłem foty bo zjeżdżałem do Garwolina ....

> ehhhh....

> ten dżwięk widlastej 4ki chłodzonej wiatrem

"iwan" czyli co dokładnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeden z niewielu modeli z epoki PRL, ktory moglby wg mnie zniknac z powierzchni ziemi. Maszkara to

> malo powiedziane. Dzwiek silnika slychac w promienu paru km, osiagi tragiczne. Dla mnie

> "samochod" porazka nawet w tamtych czasach

800px-ZAZ-966_in_Scharfenstein._June_1993.jpg

ten sprzed liftu jest ładniejszy serduszka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeden z niewielu modeli z epoki PRL, ktory moglby wg mnie zniknac z powierzchni ziemi. Maszkara to

> malo powiedziane. Dzwiek silnika slychac w promienu paru km, osiagi tragiczne. Dla mnie

> "samochod" porazka nawet w tamtych czasach

Wiesz, może ja jestem dziwny ale ja KOCHAM takie właśnie parszywe auta serduszka.gif i mam nadzieję że kiedyś jednak doprowadzę do łady Syrenkę którą kupiłem dawno temu, podobnie jak zrobiłem blacharkę Polonezowi, do tego chciałbym mieć Wartburga 353 z chromowanymi zderzakami i zaporka właśnie. serduszka.gif

I oczywiście jakieś klasyczne auto z V8 jako przeciwwagę. wink.gif

Rozmarzyłem się.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz, może ja jestem dziwny ale ja KOCHAM takie właśnie parszywe auta i mam nadzieję że kiedyś

> jednak doprowadzę do łady Syrenkę którą kupiłem dawno temu, podobnie jak zrobiłem blacharkę

> Polonezowi, do tego chciałbym mieć Wartburga 353 z chromowanymi zderzakami i zaporka właśnie.

> I oczywiście jakieś klasyczne auto z V8 jako przeciwwagę.

> Rozmarzyłem się.....

Ja tez lubie auta z okresu PRL i marzy mi sie albo Polonez Borewicz albo jakis fajny stary kanciak food.gif, tylko problem jest taki, ze nie mieszkam w Polsce. Ale co do Zaporozca to fuj.... sick.gif

20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ten sprzed liftu jest ładniejszy

W domu mieliśmy coś takiego:

zaz-968-foto-17102010-sonderausstellung-46438.jpg

Była to jakaś przejściówka. Miał te boczne kierunkowskazy na błotniku, miał też tylne boczne postojówki, miał lusterko lewe na błotniku.

Coś takiego, tylko bez tego ustrojstwa na dachu.

A śp. Tacie został ze starego niebieskiego "grill", więc go przeciął i wkomponował w ten poziomy chromowany element na środku. Nie powiem, fajnie wyglądał. Niestety - ani jednego zdjęcia nie mam tego naszego egzemplarza.

3587952519_eba081a6a9_z.jpg

Łezka się w oku kręci. buu.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja tez lubie auta z okresu PRL i marzy mi sie albo Polonez Borewicz albo jakis fajny stary kanciak

> , tylko problem jest taki, ze nie mieszkam w Polsce. Ale co do Zaporozca to fuj....

sprowadzić to nie problem, a mysle, że u Ciebie powinna być możliwa rej samochodu jako zabytkowy czy coś takiego, żeby nie było innych problemów, które dot. zwykłych aut hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sprowadzić to nie problem, a mysle, że u Ciebie powinna być możliwa rej samochodu jako zabytkowy

> czy coś takiego, żeby nie było innych problemów, które dot. zwykłych aut

Oj nawet o tym nie mysle, same koszty transportu, brak czesci zamiennych, klimat gdzie wlasciwie caly czas leje deszcz plus do tego trafienie garazu zeby trzymac auto to cud. Tak wiec mozna tylko pomarzyc i zagladac tutaj coby ogladac cudenka serduszka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.