Skocz do zawartości

Świece żarowe


Sysio_SC

Rekomendowane odpowiedzi

> iskra ceramic CT027

serio piszesz czy żartujesz? :D

niewiem jak teraz jakość iskry, bo "wczoraj" to oni byli ze swoimi produktami średnio dobrzy do kosiarek trawnikowych, a nie do samochodów.

przy dzisiejszych cenach i jakości oryginałów, to bym nawet nie eksperymentował. BERU są 100% trwałe i dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na podstawie czego wysuwasz takie wnioski?

na podstawie pękających izolatorów i odłączania się elektrody środkowej i wpadania jej do cylindra. dla części użytkowników to wystarczy, by nie kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na podstawie pękających izolatorów i odłączania się elektrody środkowej i wpadania jej do cylindra.

> dla części użytkowników to wystarczy, by nie kupować.

zdarzyła się pewnie jakaś felerna partia, jak i innym się zdarza.

ja na Iskrach jeździłem wszystkim co dotychczas miałem i byłem bardzo zadowolony.

Meganka z kompletnie zajeżdzonym silnikiem przyzwoicie pracowała tylko na nich. Na bosch i ngk silnik przerywał. (to taka opinia dla przeciwwagi wink.gif)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zdarzyła się pewnie jakaś felerna partia, jak i innym się zdarza.

być może.

pytanie czemu było więcej tych partii co jakiś czas smile.gif

lepiej nie ryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> być może.

> pytanie czemu było więcej tych partii co jakiś czas

> lepiej nie ryzykować.

jak nie chcesz ryzykować to po co kupowałeś francuza...przecież to jedna wielka loteria hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak nie chcesz ryzykować to po co kupowałeś francuza...przecież to jedna wielka loteria

a to nie prawda. mam od początku same auta na F i nie mogę absolutnie narzekać. wystrzegam się tylko kilku rzeczy, m.in. FILTRONA i ISKRY. ot taką fobię mam dzięki userom z forów grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak na poważnie: po 1,5 roku przekonuję się do francuskiej myśli technicznej

na poważnie to ja (absolutnie się nie chwalę) jeżdżę tym 1,5 dCi już prawie 2,5 roku. natrzaskałem na razie ok. 48 kkm i złego słowa nie powiem.

a miał być mały, słaby, do wymiany wtryski i pompa oraz przekręcone panewki...

ładuję mu filtry tylko Sędziszowskie i paliwo najczęściej z BP z dodatkiem oleju 2T a w zimie XERAMICA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a miał być mały, słaby, do wymiany wtryski i pompa oraz przekręcone panewki...

Dzięki takim "legendom" możemy kupić taniej całkiem niezłe auta. Nigdy nie brałem pod uwagę "reno" gdy szukałem auta. Chciałem jakiegoś japończyka (civic, almera, corolla). Po 2 miesiącach testowania "szrotów" żona przekonała mnie do obejrzenia meganki... teraz tego na pewno nie żałuję cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> serio piszesz czy żartujesz? :D

całkiem serio

każda jak się upali to się urwie nie ma reguł

to tak jak piszą że kupują paliwo tylko na markowych stacjach a i tak większość stacji ma z tej samej hurtowni

po prostu jedni są bardziej podatni na kolorowe reklamy a inni mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.