Skocz do zawartości

Jeszcze luźniejsze poślady - idzie luty, załóż buty


Swiko

Rekomendowane odpowiedzi

> Piszesz o JTD czy innych silnikach ?

Nie znam JTD, za to 1.8tdci, 2.0 tdci, 1.9TDI tak mają- wymieniono świece i grzeją o wiele krócej. Auto po wymianie od razu łapie równiutko obroty przy porannym odpalaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak, te które są obok gniazda diagnostycznego.

> Wczoraj nie miałem czasu za bardzo. Może spróbuję dzisiaj jak mi laptop nie zamarznie.

No i nie udało się podłączyć pod FES. Po 2 dniach "samo" się odblokowało. Wspomaganie znów działa yay.gif

... do następnego zablokowania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Croma wygladala tak po przejechaniu odcinka od Katowic do Opola, potem juz byla droga sucha az do Belgii.

croma1.jpg

croma2.jpg

croma3.jpg

croma4.jpg

Croma juz umyta i zaraz lepiej sie patrzy na nia yay.gifyay.gif

croma5.jpg

croma6.jpg

croma7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na ile razy się "składasz" do garażu?

Za pierwszym razem wjezdzam,czyli na raz wink.gif

> Wąż wisi, a Kałuży brak ( znaczy są dwie ) pozdrów D

Wąż nie mój, na bezdotykowej bylem.

D tez pozdrawia wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> .....uuuuuu to się grzejesz szybciej niż Croma

L4 do końca tygodnia mam w samochodzie, ale chyba nie użyję bo nie mam czasu chorować, dostałem antybiotyk, dzisiaj się kuruję a od jutra będę odrabiał zaległości. frown.gif

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> L4 do końca tygodnia mam w samochodzie, ale chyba nie użyję bo nie mam czasu chorować, dostałem

> antybiotyk, dzisiaj się kuruję a od jutra będę odrabiał zaległości.

wiesz, że to jest najgorsze z możliwych rozwiązań dla Twojego zdrowia... passed_out.gif

wiem, wiem - praca jest najważniejsza, a o zdrowie będę się martwił na emeryturze...

Niestety jest to chore -sam tak często mam sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiesz, że to jest najgorsze z możliwych rozwiązań dla Twojego zdrowia...

> wiem, wiem - praca jest najważniejsza, a o zdrowie będę się martwił na emeryturze...

> Niestety jest to chore -sam tak często mam

Po dawce uderzeniowej Augmentinu i innych prochów, zaczynam dochodzić do siebie, jutro już powinno być ok.

W tej chwili mam 37,3*C a wczoraj o tej porze miałem 39*C(temperatura z zasady rośnie na wieczór), więc poprawa jest. smile.gif

Faktem jest, że kupiłem sobie zapas Pyralginu bo wczoraj był deficyt bo mulher.gif lekomanka dorwała się do mojego Pyralginu.

W sumie to dużo tego Pyralginu nie wziąłem, więc chyba ma mi się mieć na życie.

Poprzedniej nocy jak przy 38,3*C wziąłem Pyralgin a gorączka szła dalej w górę i miałem drgawki to nieźle się przestraszyłem, na wszelki wypadek wyłączyłem blokadę poufności w telefonie i zostawiłem na pulpicie plik z dyspozycjami do kogo dzwonić i co powiedzieć gdybym miał się nie obudzić albo wylądować nieprzytomny w szpitalu.

Tak wiem, jest to mazanie się, ale trochę zwątpiłem jak nie mogłem przyhamować wzrostu temperatury(zwykle Pyralgin hamuje/zbija temperaturę), widać, że człowiek się starzeje. frown.gif

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do pracy na 7:30 jezdze

Kurde ale zakurzyło mi auto, juz chciałem zgłosić do najbrudniejszej Cromy a tu śnieg przykrył wink.gif

DSC00005J_rxpshra.JPG

dużo śniegu

DSC00003J_rxpshxw.JPG

DSC00004J_rxpshxn.JPG

auto między domami stoi a zakurzyło na nie z 15cm śniegu. Nie wspominając o tym jak podjazd wygląda biglaugh.gif ale odsnieżać mi się nie chciało i w efekcie powstały śnieżne kołpaki zlosnik.gif

DSC00006J_rxpshxr.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A w Belgii deszcz i +7*C.

widze na fotkach z Elburga :>

u nas sypie i sypie. 3 raz już chodnik i wjazd odśnieżałem a dowcipniś w pługu po przejezdzie zostawia 0,5m skarpe w bramie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> widze na fotkach z Elburga :u nas sypie i sypie. 3 raz już chodnik i wjazd odśnieżałem a dowcipniś

> w pługu po przejezdzie zostawia 0,5m skarpe w bramie

Trzeba się na niego zasadzić grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trzeba się na niego zasadzić

już chyba go sąsiad dorwał bo odśnieżał i akurat sie napatoczył i coś mu wymachiwał łopatą i tłumaczył z_lol1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w trakcie dnia moją Krowę obficie przysypało - az po progi i z przodu poprawił jeszcze dozorca, usypując zaspę, na całym aucie też było około 15 cm śniegu. Jednak najważniejszym spostrzeżeniem była praca silnika po odpaleniu - jedwabista i wycofana - szkoda, że nasze JTDm nie pracuja tak zawsze yikes.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Coś się "spsuło" z forum przez ostatnie pare dni?

> Normalnie jak bez ręki.... trochę się uzależniłem od zaglądania tutaj.

W takich sytuacjach awaryjnie spamujemy na:

- http://zlosnik.pl

- http://www.fiatstilo.com.pl/czat

> No i mój temat o ubezpieczeniu zniknął.....

> A temat jest pilny...

Forum jedzie na db przywróconej z backupu z 22 lutego 2012 04:13.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Coś się "spsuło" z forum przez ostatnie pare dni?

Wg. info reanimującego forum A od systemu , padł hardware i baza .

Cały wątek n/t temat jest na HP , ale pewnie jeszcze nie masz tam dostępu smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oj tam oj tam

> sam się dziwię

Ja jak zalogowałem się pierwszy raz na AK to od razu miałem dostęp do HP.Tak patrze i to juz 6 lat mija mi na AK zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja jak zalogowałem się pierwszy raz na AK to od razu miałem dostęp do HP.Tak patrze i to juz 6 lat

Zasady się zmieniły od tamtego czasu - zbyt wielu nowo zarejestrowanych pisało tylko na HP i robiło tam tzw. "bydło" smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zasady się zmieniły od tamtego czasu - zbyt wielu nowo zarejestrowanych pisało tylko na HP i robiło

> tam tzw. "bydło"

Jak sie nie ma za grosz kultury osobistej, i nikt nas nie widzi po drugiej stronie monitora to mozna cwaniakowac sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wracałem z Warszawy - masakra - krajowa '8' rozkopana od zjazdu na Łódź - 90km do Warszawy jedzie się jednym pasem, wokół wszystko rozkopane.

Wiało bardzo, Krowa to jednak wysokie bydlę i powiem szczerze że nie jechało się komfortowo - podatna na podmuchy wiatru, cały czas musiałem kontrować kierownicą, za szybko się nie pojedzie.

Do tego kierowcy 'sprawni inaczej' i stwarzający niebezpieczne sytuacje na drodze - np. pan z audi q7 wyprzedając między barierkami oddzielającymi pasy ruchu ledwo mieści się aby wjechać na poprawny pas; albo jechała sobie jakaś audiczka 80 i gość ciągnął za sobą przyczepkę taką z reklamą/bilboardem, jechałem za nim tak może ze 100 metrów, nagle górka, zakręt i poooooszło - przyczepka przewróciła się i na parę minut zatarasowała drogę - przybiegli inni kierowcy, podnieśli przyczepkę i gość pojechał dalej, chociaż zaraz zjechał na stację, bo z takim 'żaglem' to ryzyko jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwsze pracy przy Cromce.

Czyszczenie czujnika ciśnienia doładowania. Po wyciągnięciu czujnik przypominał szyszkę, koszyk(obudowa) zarośnięte. Oczyszczenie i wymycie środkiem do czyszczenia gaźników i wygląda jak nowy.

Po zamontowaniu nie zauważyłem różnicy smile.gif . Cromą dopiero ok.150km zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.