Skocz do zawartości

Reanimacja Kaszlaka


Rekomendowane odpowiedzi

> poza tym polecam forum Lakierowanko wszystkim "dłubaczom"

Od dłuższego czasu nie wchodzę na owo forum. Zniechęciła mnie moda, jaka tam zapanowała, czyli ciągłe przechwałki "czego to ja nie potrafię" i hołdowanie zasadzie "wiem, ale nie powiem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od dłuższego czasu nie wchodzę na owo forum. Zniechęciła mnie moda, jaka tam zapanowała, czyli

> ciągłe przechwałki "czego to ja nie potrafię" i hołdowanie zasadzie "wiem, ale nie powiem".

wiem ok.gif

długo tam pisałem jako "fifka" lecz wszystkowiedzący mądrale też mnie zniechęcili , ale czasem poczytam biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiem

> długo tam pisałem jako "fifka" lecz wszystkowiedzący mądrale też mnie zniechęcili , ale czasem

> poczytam

Ja kiedyś wpadłem i niestety, niczego się tam nie dowiedziałem - lakiernicy strzegą swojej wiedzy jak źrenicy oka.

Więcej tam nie wpadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> miał koleś zacięcie

> poza tym polecam forum Lakierowanko wszystkim "dłubaczom"

Chętnie bym powierzył mojeo Leopolda w ręce takiego zapaleńca ok.gif

Mechanicznie wszystko ogarniam bez problemu, ale w kwestii lakieru to jestem zielony oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój maluch miał wymienioną kompletną podłogę, progi zew, wew, nadkola wew, zew, pas przedni, błotniki i w zasadzie wszystko z przodu oprócz pola z numerami. sprawdzany był na jakichś przyrządach i mieścił się w tolerancjach fabrycznych(mam gdzieś wydruk). potem przestał 8 lat w podkładzie w garażu, a tej jesieni dostał nowy lakier, hamulce, zbiornik, uszczelniłem skrzynię, silnik został rozebrany - co trzeba wymieniono- i poskładano.

pozostało poustawiać szczeliny (drzwi, klapy) i na wiosnę zrobić zawieszenie z przodu. pochwalę się zdjęciami jak już będzie wyglądał jak z salonu smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mój maluch miał wymienioną kompletną podłogę, progi zew, wew, nadkola wew, zew, pas przedni,

> błotniki i w zasadzie wszystko z przodu oprócz pola z numerami. sprawdzany był na jakichś

> przyrządach i mieścił się w tolerancjach fabrycznych(mam gdzieś wydruk). potem przestał 8 lat

> w podkładzie w garażu, a tej jesieni dostał nowy lakier, hamulce, zbiornik, uszczelniłem

> skrzynię, silnik został rozebrany - co trzeba wymieniono- i poskładano.

> pozostało poustawiać szczeliny (drzwi, klapy) i na wiosnę zrobić zawieszenie z przodu. pochwalę się

> zdjęciami jak już będzie wyglądał jak z salonu

Jakbym o moim poldku czytał. yikes.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.