Skocz do zawartości

"pierdzi" tylko podczas jazdy


paweldk

Rekomendowane odpowiedzi

> Czy dziurawy tłumik może pierdzieć tylko podczas jazdy ? Na jałowym nic, a gdy ruszam i jadę wolno

> to pierdzi jak rajdówka

Może, jak jedziesz to dodajesz gazu idzie więcej spalin i pierdzi wink.gif Na jałowym jak przegazujesz to też powinien dac głos wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy dziurawy tłumik może pierdzieć tylko podczas jazdy ? Na jałowym nic, a gdy ruszam i jadę wolno

> to pierdzi jak rajdówka

zaglądnij na łącznik elastyczny wydechu, to też możliwe miejsce waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zaglądnij na łącznik elastyczny wydechu, to też możliwe miejsce

Łącznik rok temu wymieniany. Na jałowym jak przygazuję to nie pierdzi. Ale na łączeniu obok niego jest zaczernione. Niby tłumikarz i to pastą łatał ale chyba nie za dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Łącznik rok temu wymieniany. Na jałowym jak przygazuję to nie pierdzi. Ale na łączeniu obok niego

> jest zaczernione. Niby tłumikarz i to pastą łatał ale chyba nie za dobrze

Męczyłem się z tym łączeniem rok temu. To jest chyba najniższy punkt wydechu, pewnego dnia zaczepiłem nim o zlodowaciały śnieg na parkingu i zrobiło się głośno. Łatałem to u tłumikarza kilka razy na różne sposoby i starczało na max 2 tygodnie. Ostatecznie facet podrapał się po głowie i stwierdził że te kołnierze były już wcześniej wygięte, prostowane i łatane i on by to całkiem wyciął i zespawał na stałe.

Od tego czasu jest spokój, wada tylko taka że teraz trzeba by rozcinać przy demontażu, ale nie było jeszcze takiej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy dziurawy tłumik może pierdzieć tylko podczas jazdy ? Na jałowym nic, a gdy ruszam i jadę wolno

> to pierdzi jak rajdówka

a jestes pewny że to tłumnik... a nie pasażer crazy.gif a jak przyśpieszasz to bardziej bo ze strachu yikes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sam jechałem i pierdzi na zewnątrz

może jak już pisali Koledzy na łączeniu rura kołnierz, ja tak miałem rok temu, nagle stał sie głosniejszy w trakcie jazdy, szukałem i nie znalazłem aż pewnego dnia jak nie zaryczał, to do domu wracałem 5/godz. bo nie wiedziałem co się stało i tu dopiero zobaczyłem że rurka odpadła od kołnierza, fabrycznie śmiech nie spawanie, trzymało na jednym punkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja tak miałem pierdział tylko jak dodałem gazu.

Wymieniłem tłumik z Walkera bo jest dobry a przy okazji zauważyłem że łącze elastyczne jest troszke poderwane wiec zakupiłem również rurę środkową wraz z łączem elastycznym ale już z Izavita i wszytko teraz pieknie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.