Skocz do zawartości

"ciekawe" lacetti/nubira do kupienia


iwik

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając rynek, trafiłem na coś takiego:

klik

(zobaczcie ładnie zrobioną deskę i środek kierownicy grinser006.gif)

Jak myślicie - nadaje się na bezwypadowe.net, czy jakiś inny powód takiego "maskowania" mógłby być niż wystrzelone poduchy zlosnik.gif ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przeglądając rynek, trafiłem na coś takiego:

> klik

> (zobaczcie ładnie zrobioną deskę i środek kierownicy )

> Jak myślicie - nadaje się na bezwypadowe.net, czy jakiś inny powód takiego "maskowania" mógłby być

> niż wystrzelone poduchy ?

A na jakimś zdjęciu śrubokręt jeszcze widoczny biglaugh.gif

Do tego brudny bagażnik, dywaniki i fotel, dziwnie inny kolor schowka niż deski i coś mało srebrny zamek na tylnej masce. Ale "Auto jest zadbane".

I pali tylko 7 litrów w cyklu mieszanym hehe.gif

Po tym wszystkim widać już że coś z uczciwościom sprzedającego jest nie tak, więc zapewne z samochodem też oslabiony.gif

Ale za kierownicę to nobla się należy, zresztą po stronie pasażera też napis o poduszce zniknął facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A po co Ci elektryczne szyby z tyłu?

* bo jest potrzeba czasem dziecku przypiętemu w foteliku otworzyć z tyłu po przeciwnej stronie i dać gram powietrza,

* bo czasem trzeba auto przewietrzyć w czasie jazdy, a otworzenie szyby z przodu sprawy nie załatwi raczej,

* bo takie auta miałem od zawsze i tak mi pasuje,

* bo....... naprawdę muszę... hmm.gif

20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> * bo jest potrzeba czasem dziecku przypiętemu w foteliku otworzyć z tyłu po przeciwnej stronie i

> dać gram powietrza,

> * bo czasem trzeba auto przewietrzyć w czasie jazdy, a otworzenie szyby z przodu sprawy nie załatwi

> raczej,

> * bo takie auta miałem od zawsze i tak mi pasuje,

> * bo....... naprawdę muszę...

korbki z tyłu są nieocenione podczas mrozów - bo.. w ogóle można otworzyć wtedy szybę (np żeby okna nie zaszły szronem od wewnątrz), więc ja też miałem zrobić sobie tył elektryczny, ale dałem sobie spokój, a dzieci wolą się bawić przyciskami niż korbką.

Ale.. pierwszy raz widzę wersję bez klimy, za zaślepkę poduszki - Nobla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...za zaślepkę poduszki - Nobla.

Jaka zaślepka wink.gif, przecież wyraźnie napisane, że jest "bezwypadkowy" hehe.gif

Naprawdę bezczelność sprzedających nie zna granic...

Ostatnio wystawiałem CC700 wujka za 1000PLN to głupio mi było zaznaczyć że bezwypadkowy, choć auto miało tylko małą stłuczkę (zderzak + lampa). A tutaj samochód bez poduch alien.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jaka zaślepka , przecież wyraźnie napisane, że jest "bezwypadkowy"

> Naprawdę bezczelność sprzedających nie zna granic...

> Ostatnio wystawiałem CC700 wujka za 1000PLN to głupio mi było zaznaczyć że bezwypadkowy, choć auto

> miało tylko małą stłuczkę (zderzak + lampa). A tutaj samochód bez poduch

możesz wystawić bezwypadkowy (zresztą jak facet w tym ogłoszeniu)- a to przez definicję tego słowa przez przepisy w Polsce :

"Polskie przepisy mówią, że o wypadku możemy mówić dopiero gdy w wyniku zderzenia auta z przeszkodą choć jedna osoba znajdująca się w aucie została ranna lub zginęła na skutek odniesionych obrażeń. Dalej możemy przeczytać, że jeśli szkody ograniczają się jedynie do szkód materialnych i żadnemu pasażerowi nic się nie stało, to takiego zdarzenia nie nazywamy wypadkiem drogowym tylko kolizją drogową."

http://tylik.motogrono.pl/jak-to-jest-z-bezwypadkowymi/

to kwestia sumienia, a nie prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> * bo jest potrzeba czasem dziecku przypiętemu w foteliku otworzyć z tyłu po przeciwnej stronie i

> dać gram powietrza,

> * bo czasem trzeba auto przewietrzyć w czasie jazdy, a otworzenie szyby z przodu sprawy nie załatwi

> raczej,

> * bo takie auta miałem od zawsze i tak mi pasuje,

> * bo....... naprawdę muszę...

Nie było pytania pad.gif

20.GIF

> Polacy lubią być robieni w bambuko.

To nasz sport narodowy ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.