Skocz do zawartości

POLONEZ 1.5 - ktoś go z Was widział? Warto ??


Rekomendowane odpowiedzi

> http://allegro.pl/polonez-caro-1-5-gle-1993r-igla-polecam-klasyk-1-5-i2256471584.html

> Czy nie wydaje sięWam zbyt "odpicowany"?

> Proszę o szczere opinie bo jest zamiar zakupu...

Cena nie jest jakaś strasznie wielka więc nie ma co szukać dziury w całym.

Nie wiem tylko dlaczego to siedzenie kierowcy jest podarte przy tak małym przebiegu - może jeździł jakiś grubas i ponaciągał materiał hmm.gif

Jeśli ci się podoba ten model to jedź, potarguj jeszcze ze 200-300 PLN cenę i bierz ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://allegro.pl/polonez-caro-1-5-gle-1993r-igla-polecam-klasyk-1-5-i2256471584.html

> Czy nie wydaje sięWam zbyt "odpicowany"?

> Proszę o szczere opinie bo jest zamiar zakupu...

To jest auto z Grójca lub okolicy, dlatego też jest to typowy kolor dla tego regionu zlosnik.gif

Jest świeżo umyte więc się ładnie świeci na zdjęciach, IMO cena trochę wygórowana ale teraz jest "moda" więc windują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cena nie jest jakaś strasznie wielka więc nie ma co szukać dziury w całym.

Czy ja wiem hmm.gif

> Nie wiem tylko dlaczego to siedzenie kierowcy jest podarte przy tak małym przebiegu - może jeździł

> jakiś grubas i ponaciągał materiał

Bo materiał w tym modelu jest kiepski jakościowo, przebieg mały (jeżeli prawdziwy) bo pewnie do kościoła to jeździło i czasami na giełdę w Słomczynie

> Jeśli ci się podoba ten model to jedź, potarguj jeszcze ze 200-300 PLN cenę i bierz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Proszę cię - gdzie tam widzisz szeroki most ?

Na zdjęciach zlosnik.gif Jakoś szeroko wygląda...ale skoro twierdzisz, że nie ma, to pewnie nie ma zlosnik.gifzlosnik.gif

Edit - gdzie ja tam widziałem szeroki most? spineyes.gificon_eek.gif

A może nie tego poloneza oglądałem hmm.gif

Dobra....nie było tematu grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy nie wydaje się Wam zbyt "odpicowany"?

Wypucowany - ot, i wszystko. Resztę masz w komentarzach powyżej.

Od siebie dodam, iż jest wręcz niedopicowany, bo na przedni zderzak z prawego boku nie starczyło już oleju grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od siebie dodam, iż jest wręcz niedopicowany, bo na przedni zderzak z prawego boku nie starczyło

> już oleju

i na progi chyba też nie bo jakieś takie nijakie.

Klapa z tyłu też mi się jakoś nie widzi nad lewą lampą prawie dolega, a z prawej dziura na dwa palce.

może to tylko kwestia wyregulowania, ale nie koniecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i na progi chyba też nie bo jakieś takie nijakie.

> Klapa z tyłu też mi się jakoś nie widzi nad lewą lampą prawie dolega, a z prawej dziura na dwa

> palce.

> może to tylko kwestia wyregulowania, ale nie koniecznie

Ludzie !!!

To jest Polonez - tam takie rzeczy są normą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i na progi chyba też nie bo jakieś takie nijakie.

> Klapa z tyłu też mi się jakoś nie widzi nad lewą lampą prawie dolega, a z prawej dziura na dwa

> palce.

> może to tylko kwestia wyregulowania, ale nie koniecznie

Chyba kolega nie miał z poldkiem zbyt wiele do czynienia smile.gif

U nas w fabrycznie nowym, po kilku miesiącach urwała się zawias w klapie (puścił spaw). Stało się tak 2 razy w ciągu pół roku grinser006.gif

Więc ciężko wymagać by spasowanie elementów było idealne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem jaka była strategia FSO w montowaniu tych pomarańczowych - ja je widziałem nie tylko na

> Atu, na plusach też.

Wydaje mi się, że najprawdopodobniej kierowano się kolorem auta hmm.gif

Ale jak to w przypadku FSO nie ma jednego konkretnego wzorca, który można by zastosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wypucowany - ot, i wszystko. Resztę masz w komentarzach powyżej.

> Od siebie dodam, iż jest wręcz niedopicowany, bo na przedni zderzak z prawego boku nie starczyło

> już oleju

Niemniej jak kogoś kręci Caro to jest to dobry egzemplarz i warto go w tej cenie kupić ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem jaka była strategia FSO w montowaniu tych pomarańczowych - ja je widziałem nie tylko na

> Atu, na plusach też.

To nie była strategia producenta, lecz użytkowników/właścicieli. Pomarańczowe montowano bodajże tylko w pierwszych caro i ich obecność na polonezach z szerokim zawiasem ma się nijak do fabrycznego montażu. 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To nie była strategia producenta, lecz użytkowników/właścicieli. Pomarańczowe montowano bodajże

> tylko w pierwszych caro i ich obecność na polonezach z szerokim zawiasem ma się nijak do

> fabrycznego montażu.

Miałem szerokie Caro z salonu z pomarańczowymi 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To nie była strategia producenta, lecz użytkowników/właścicieli. Pomarańczowe montowano bodajże

> tylko w pierwszych caro i ich obecność na polonezach z szerokim zawiasem ma się nijak do

> fabrycznego montażu.

Niestety nie masz racji smile.gif takie wychodziły z fabryki na 100% i to we wszystkich wersjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W takim miejscu to już naprawdę ktoś musiał mu pomóc się podrzeć...

On chyba nie jest podarty tylko załatany po wypalonej dziurze, faktem jest że ten materiał się rwał tylko rozłaził po kilku latach, taki był jego urok, miałem identyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://allegro.pl/polonez-caro-1-5-gle-1993r-igla-polecam-klasyk-1-5-i2256471584.html

> Czy nie wydaje sięWam zbyt "odpicowany"?

> Proszę o szczere opinie bo jest zamiar zakupu...

No i jakie decyzje ?

Kupujesz ?

Jakbyś chciał Borewicza to ja bym rozważył tego:

http://otomoto.pl/polonez-1-5-C23642498.html

Niezła baza do klasyka ok.gifpalacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za tłuki... Kiedy ci ludzie się nauczą. Przecież skasować ogłoszenie na otomoto.pl to dokładnie tyle samo roboty, co je edytować. Nawet mniej, bo nie trzeba niczego dopisywać - i nikt nie będzie na pusto klikać.

I jeszcze to GORĄCO POLECAM !!! SPRZEDANY !!! facepalm%5B1%5D.gif Ja pier...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niemniej jak kogoś kręci Caro to jest to dobry egzemplarz i warto go w tej cenie kupić

Prosze cię......imho nie ma większego obciachu niz karak i to bez względu czy na wąskim czy na szerokim rozstawie. Ostatni podryg FSO na sztywniejacym trupie 13 letniej ówczas konstrukcji był żenujący . Już lepiej poszukać poszukać borka albo mr 87.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Prosze cię......imho nie ma większego obciachu niz karak i to bez względu czy na wąskim czy na

> szerokim rozstawie. Ostatni podryg FSO na sztywniejacym trupie 13 letniej ówczas konstrukcji

> był żenujący . Już lepiej poszukać poszukać borka albo mr 87.

Mnie tego nie musisz tłumaczyć.

Mnie się najbardziej podoba borewicz i to w późniejszej wersji ze spojlerem na klapie - akurat miałem szczęście że taki mi się trafił.

Akwarium już średnio, ale ew. mogłoby być.

Przejściówka już zdecydowanie nie, a Caro to zwykły współczesny samochód, więc żaden fun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mnie tego nie musisz tłumaczyć.

> Mnie się najbardziej podoba borewicz i to w późniejszej wersji ze spojlerem na klapie - akurat

> miałem szczęście że taki mi się trafił.

> Akwarium już średnio, ale ew. mogłoby być.

> Przejściówka już zdecydowanie nie, a Caro to zwykły współczesny samochód, więc żaden fun.

Ja miałem 1.5 sle z 88r........... clown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.