Skocz do zawartości

B7 Turbo


Rekomendowane odpowiedzi

czyli Alpina w oparciu o E12 zlosnik.gif

przez pewien czas najszybszy sedan na planecie zlosnik.gif

01.jpg

14.jpg

16.jpg

09.jpg

11.jpg

Zastosowano również regulację ciśnienia doładowania w postaci kółka na tunelu środkowym,które obniżało doładowanie do 0,6 bara a tym samym moc do 250 KM, maksymalna moc przy doładowaniu 0,9 bara wynosiła 300 KM.

13.jpg

12.jpg

18.jpg

300KM 77r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli Alpina w oparciu o E12

> przez pewien czas najszybszy sedan na planecie

> Zastosowano również regulację ciśnienia doładowania w postaci kółka na tunelu środkowym,które

> obniżało doładowanie do 0,6 bara a tym samym moc do 250 KM, maksymalna moc przy doładowaniu

> 0,9 bara wynosiła 300 KM.

> 300KM 77r

boska jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za szeroki kapeć, za niski profil Do tego auta nie pasuje

> Tak powinno być:

> Tu trochę nowsza B7S Turbo

tak, te felgi ładniejsze.

ta ze zdjęcia to ostatni rok produkcji co można poznać po lusterku takim jak w e28 zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak, te felgi ładniejsze.

> ta ze zdjęcia to ostatni rok produkcji co można poznać po lusterku takim jak w e28

Wydawało mi się, że te lusterka były montowane nie tylko w ostatnim roku produkcji, ale skoro tak mówisz hmm.gifgrinser006.gif Z resztą ten typ lusterek był przez BMW jeszcze dłuuugo stosowany, nie tylko w E28 wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wydawało mi się, że te lusterka były montowane nie tylko w ostatnim roku produkcji, ale skoro tak

> mówisz Z resztą ten typ lusterek był przez BMW jeszcze dłuuugo stosowany, nie tylko w E28

to zależy. W Europie trafiły do produkcji w 1980 roku - i był to ostatni rok produkcji w Niemczech. W RPA klepali je do 85 roku zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym sie nie zdziwil gdyby w tamtych czasach nie bylo obowiazku posiadania zadnego lusterka

> wstecznego...

w niemczech? toż oni mieli chyba niewiele mniej autostrad wtedy niż dziś, nie wydaje mnie sie żeby brak lusterek tam przeszedł zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.