Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

LR Defender

Featured Replies

Napisano

> Najlepszy klimat jest na wyprawach, weekendówki nie pozwalają się do końca zrzyć z ludźmi.

I Ty tutaj ? zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Wpadaj na MRU w ten weekend, weekendówki też pozwalają zżyć się z ludźmi, kto wie, czy nie bardziej niż jedna wyprawa smile.gif

Napisano

> auto jest piękne. Fakt.

> W środku , ale o tym już mogłeś przeczytać.

> Nikt nie poruszył kwestii bezpieczeństwa, która dla mnie jest bardzo istotna.

> zobacz co znalazłem na stronie LR:

> Bezpieczeństwo

Oj tam, oj tam smile.gif Ja mówię, niech kupi Disco i będzie zadowolony !!

> No i patrol się nie psuje (nie mogłem się powstrzymać ) ( dla naszych dżipowców z RYJKIEM na

> czele: patrolu czasami spadywują oponki) (zazwyczaj tam, gdzie kierowcy dżipów już są perpedes

> )

I tak Suki wszystkich objeżdżają...

Napisano

> Patrol model nie wiem bo się nie znam (jeszcze)

> ale chyba taki

Y61 mi się zdecydowanie bardziej podoba niż Y60, ale kiedy szukałem auta Y61 były niedostępne cenowo, bo kto wie, czy takim bym nie jeździł.

> tylko bordowy

> 3 litry dizel automacik

Jak czapka spadnie to przynajmniej 4,2 można zamontować zlosnik.gif

> taka terenówka wszystko mająca ... ma nawet kompas

Ale już bardziej "luksusowa" niż "prawdziwe" terenówki smile.gif

> no dobra lodówki nie miał

> opiszę swoje wrażenia bo to jest chyba istotne

> moje pierwsze wrażenie gdy takie cudeńko 2,5 tonowe się toczy to CZUĆ MOC

Jakoś tak jest, że Patrole zbierają się od dołu smile.gif

> hałas zupełnie akceptowalny... nie jest to Merc SKlase ale nie jest to też wóz dabiniasty

> jakiś pajac w dresowózie marki BMW chciał wyprzedzić nas na Przyczułkowskiego i skręcić sobie > z F. Klimczaka (w prawo) jednak ... nie wiem czemu w połowie wykonywania swojego manewru

> rozmyślił się dał po heblach i grzecznie wrócił an swoje miejsce za nami

Na drodze pierwszeństwo ma zwykle ten, kto jest większy, na Ukrainie tak było smile.gif

Napisano

> I Ty tutaj ?

> Wpadaj na MRU w ten weekend, weekendówki też pozwalają zżyć się z ludźmi, kto wie, czy nie bardziej

> niż jedna wyprawa

No ba... witam, witam zlosnik.gif

No własnie się staram jakoś wykręcić z proszonego od kilku tygodni obiadku typu "ą, ę a co tam u was, jak sukcesy zawodowe" i wybyć w plener.

Po sobotnim półdniowym wyciąganiu utopionego Disco i Kraza 66 mam lekki niedosyt... kilometrów uzbroj_zlo.gif

Jutro będę cos więcej wiedział. wink.gif

Napisano

> No ba... witam, witam

> No własnie się staram jakoś wykręcić z proszonego od kilku tygodni obiadku typu "ą, ę a co tam u

> was, jak sukcesy zawodowe" i wybyć w plener.

> Po sobotnim półdniowym wyciąganiu utopionego Disco i Kraza 66 mam lekki niedosyt... kilometrów

> Jutro będę cos więcej wiedział.

No to dawaj, ja będę od czwartku rano, gnojenia tam nie będzie, raczej przejażdżki z najs wiu z herbatą o 17 zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Napisano

> No to dawaj, ja będę od czwartku rano, gnojenia tam nie będzie, raczej przejażdżki z najs wiu z

> herbatą o 17

no ta 17... czas na god save the queen cool.gif

Napisano
  • Autor

> Wyliftowana Suka właśnie tak, Def krótki jest cięższy, przez co tak nie skacze.

> BTW. w ten weekend (ja od czwartku) spotykamy się Landklinicznie na pięknej ziemi lubuskiej (będą i

> Disco i Defy), więc może wypróbuj tą nową A2 i dojedź do nas?

konkretnie to gdzie ? zlosnik.gif

Napisano

> Pokazał mi swojego Patrola

> Daje radę nie powiem

to teraz pora na coś z innej stajni

chcesz to zapraszam na jakiegoś spota i Ci swojego Jeepa pokaże biglaugh.gif

Napisano

> sprawdz panie jeszcze LC najlepiej z v8 pod maskom

> zdaje sie ze mialem taki sam wyraz twarzy ( jak Twoj opisywany)

> a autko ktorym mialem okazje bylo nie mam zdjec

> chyba ten model

> tyle ze po lekkim lifcie, na AT o pierdolach typu snorkel i wyciogary nie trzeba

> wspominac

dla mnie LC to tylko taki:

5187120001_large.jpg

lub taki (i pewnie dlatego Rockyego kupiłem, bo to prawie bliźniacza konstrukcja):

15.jpg

Napisano

> dla mnie LC to tylko taki:

> lub taki (i pewnie dlatego Rockyego kupiłem, bo to prawie bliźniacza konstrukcja):

żeby było jasne grinser006.gif

NIE NAMAWIAM Trint'a na patrola.

Oprócz aspektu towarzyskiego, nasze spotkanie miało pokazać Koledze o co chodzi w terenówkach.

Moją sugestią był LC palacz.gif

Swoją drogą, możemy zrobić AK4x4 w okolicach Wilanowa na ten przykład. Lajcikowo, żeby się mi patrol nie zakurzył niewiem.gif

albo mniej lajcik, to wezmę vitkę 7c78a7736dcc0d97m.jpg

To jak, ROBIMY ?

licząc od najbliższej soboty, mam luźne dwa tygi bez dziecków food.gif

Napisano
  • Autor

> to teraz pora na coś z innej stajni

> chcesz to zapraszam na jakiegoś spota i Ci swojego Jeepa pokaże

ok.gif

oczywiście tym bardziej że jestem umówiony też na jazdę próbną w Jepie zlosnik.gif

Napisano
  • Autor

> żeby było jasne

> NIE NAMAWIAM Trint'a na patrola.

nieeee wcale zlosnik.gifhehe.gif

potwierdzam ok.gif

> Oprócz aspektu towarzyskiego, nasze spotkanie miało pokazać Koledze o co chodzi w terenówkach.

true grinser006.gif

> Moją sugestią był LC

taaaa brak poduszek, zero bezpieczeństwa ... weź no idź kup tego LC rotfl.gif

> Swoją drogą, możemy zrobić AK4x4 w okolicach Wilanowa na ten przykład. Lajcikowo, żeby się mi

> patrol nie zakurzył

> albo mniej lajcik, to wezmę vitkę

> To jak, ROBIMY ?

jestem ZA ok.gif

> licząc od najbliższej soboty, mam luźne dwa tygi bez dziecków

to podobnie jak ja zlosnik.gif

Napisano

> Swoją drogą, możemy zrobić AK4x4 w okolicach Wilanowa na ten przykład. Lajcikowo, żeby się mi

> patrol nie zakurzył

> albo mniej lajcik, to wezmę vitkę

> To jak, ROBIMY ?

> licząc od najbliższej soboty, mam luźne dwa tygi bez dziecków

Dziś z kliniki odebrałem Sylwka. Dostał sprężyny od Patrola i mocno w górę poszedł, do tego snorkel i parę innych dupereli więc jestem za bo muszę go wypróbować zlosnik.gif Z tyłu pól wilanowskich jest kilka fajnych miejscówek w których nie zabłocisz Patrola zlosnik.gif

Zdjecie0007.jpg

Zdjecie0006.jpg

Napisano
  • Autor

> Ty mnie tu nie Byłuj tylko trza termin z matim i karaxem ustalać

zlosnik.gif

Te psa ma dla Was grinser006.gif

Napisano

> sprawdz panie jeszcze LC najlepiej z v8 pod maskom

> zdaje sie ze mialem taki sam wyraz twarzy ( jak Twoj opisywany)

> a autko ktorym mialem okazje bylo nie mam zdjec

> chyba ten model

> tyle ze po lekkim lifcie, na AT o pierdolach typu snorkel i wyciogary nie trzeba

> wspominac

jak taki to V6 3,4 l. 178 KM... I dokładnie wiem jaki wyraz twarzy masz na myśli - też taki miałem miałem i tak już mi zostało :-) - nie mogłem Jej nie kupić :-)

Napisano
  • Autor

> Takiego co cały dzionek wytrzyma bez człowieka?

nooo jak go nauczysz to tak zlosnik.gif

Napisano

Konger... my odpadamy, zwolnił sie termin u naszego Doktora i auto idzie w czwartek na przegląd frown.gif

Dostałem foty z sobotnich zabaw... Def jest piekny, nie pizgać mi z Hunterów, spisały się 270751858-jezyk.gif

286104952-_MG_0244.JPG

post-33468-14352516838364_thumb.jpg

Napisano
  • Autor

> LC to land cruiser , mylisz z LR. Defender

275123014-zielony.gif no dobrzem napisał zlosnik.gif

LRD same braki

LC wypasik grinser006.gif

Napisano

> jak taki to V6 3,4 l. 178 KM... I dokładnie wiem jaki wyraz twarzy masz na myśli - też taki miałem

> miałem i tak już mi zostało :-) - nie mogłem Jej nie kupić :-)

nie jestem pewien czy R6 V6 czy V8 zlosnik.gif

bo nie pamietam

ale to bylo autko lekko motane bo własciciel mial jeszcze hmm.gif drugieco LC albo Y60 pod typowe przeprawy zlosnik.gif

Napisano

objechałem 3 różne już... wszystkie to samo. ostatni ma chyba TD5, rocznik hmm.gif 2009 chyba.

Napisano

> objechałem 3 różne już... wszystkie to samo. ostatni ma chyba TD5, rocznik 2009 chyba.

TD5 był chyba do któregoś roku, później Ford...

Napisano

> no dobrzem napisał

> LRD same braki

E tam, co potrzeba to ma zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Napisano

> konkretnie to gdzie ?

Już za późno, trzeba było dzwonić smile.gif Byliśmy w okolicach MRU smile.gif

Napisano

> TD5 był chyba do któregoś roku

W 2007 była zmiana silnika - i AFAIR to wtedy też zniknęły te boczne ławki w bagażniku.

  • 2 tygodnie później...
Napisano

> W 2007 była zmiana silnika - i AFAIR to wtedy też zniknęły te boczne ławki w bagażniku.

A swoją drogą, ciekawe jak się sprawuje ten silnik fordowski, gdyż nie mam styczności z Defami nowszymi niż 2002r.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.