Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

LR Defender

Featured Replies

Napisano
  • Autor

> Po wieloletnich doświadczeniach w kombinowaniu z samochodem, stwierdzam że nie da się mieć jednego

> auta do wszystkiego

kuźwa ... 40 na karku a tu się człowiek dowiaduje takich rzeczy zlosnik.gifrotfl.gif

no dobra a jak tam ten Twój forex ?

Napisano
  • Autor

> kuźwa ... 40 na karku a tu się człowiek dowiaduje takich rzeczy

> no dobra a jak tam ten Twój forex ?

forexa już dawno nie ma, bo mnie wkurzał hehe.gif

ale generalnie polecam, byleby nie był to dizel z początku produkcji zlosnik.gif forek to naprawdę fajne auto, które łączy zalety osobówki i Suva... i coś mi się wydaje, że własnie takiego auta 4x4 potrzebujesz wink.gif

Napisano
  • Autor

> gugle nie wybierają

dooooobra, dooooobra zlosnik.gif

się tłumacz grinser006.gif

Napisano
  • Autor

> forexa już dawno nie ma, bo mnie wkurzał

> ale generalnie polecam, byleby nie był to dizel z początku produkcji forek to naprawdę fajne auto,

> które łączy zalety osobówki i Suva... i coś mi się wydaje, że własnie takiego auta 4x4

> potrzebujesz

może masz i rację ok.gif

decydująca będzie jazda próbna zlosnik.gif

generalnie napalony jestem jak Reksio na szynkę oink.gifzlosnik.gif

Napisano

> Mógłbym w takim mieszkać

No bo to jest W463, a nie wcześniejsze W460

Napisano

> Po wieloletnich doświadczeniach w kombinowaniu z samochodem, stwierdzam że nie da się mieć jednego

> auta do wszystkiego

eeeee tam zlosnik.gif

Subaru_Forester_2_0_XT_LPG.jpgserduszka.gif

Napisano

> eeeee tam

to teraz weź tego forestera i jedź nim na tor... na zakręty grinser006.gif

Napisano

> i jak ja się jej potem wytłumaczę że niewygodny i taki jakiś dziwny ten LRD

Jak chcesz komfortu to kup Discovery (min. II - poduchy gazowe w tylnym zawieszeniu) albo jeszcze lepiej Range Rovera smile.gif

Napisano

> to teraz weź tego forestera i jedź nim na tor... na zakręty

Albo poligon... smile.gif

Napisano

> forexa już dawno nie ma, bo mnie wkurzał

> ale generalnie polecam, byleby nie był to dizel z początku produkcji forek to naprawdę fajne auto,

> które łączy zalety osobówki i Suva... i coś mi się wydaje, że własnie takiego auta 4x4

> potrzebujesz

A Legacy Outback? IMHO też ciekawy dupowozik.

Napisano

> może masz i rację

> decydująca będzie jazda próbna

> generalnie napalony jestem jak Reksio na szynkę

Rafałq,

cóż ja Ci mogę napisać.

Jeśli chcesz zjeżdżać na normalne drogi, lupisz wyprawy (nawet weekendowe), może myślisz o dalszych, lubisz czuć się jak w pojeździe pancernym, nie zwracasz uwagi na brak dynamiki ( zlosnik.gif ), komfort masz gdzieś to bierz Defa zlosnik.gif To jeszcze prawdziwe autko terenowe (nawet Parch ostatnio stracił mosty...), wiemy też, że zakończą jego produkcję za 2-4 lata (kwestia bezpieczeństwa pieszego w przypadku potrącenia - ma nie mieć homologacji z tego tytułu).

W przeciwnym przypadku rozejrzyj się za Discovery 3 na przykład. II już miała poduchy gazowe z tyłu (i wbrew powszechnej opinii ludzie na tym w teren się pchają - i jeżdżą, do czasu pewnie zlosnik.gif ). Def w Twoim przypadku będzie zbyt spartański, jako drugie auto sprawdzi się dobrze, ale jak ma być jedynym w garażu...

W Wawce macie i Land Serwis i inne firmy specjalizujące się w LR'ach, kilka sklepów (Land Parts System, mautomotive i inne) - podjedź, popytaj. A na Landklinikę też zajrzyj, może na jakieś spotkanie dojedziesz i zobaczysz co i jak.

Pozdro

ps. wczoraj mi się coś zacięło i ładny, długi post poszedł się... czochrać.

Napisano

> ... noszz proszę Cię ...

> trochę to niepocieszające

> no to teraz mnie wystraszyłeś powaga

Krótki będzie prawie jak ping pong na nierównościach zlosnik.gif Ale ludzie jeżdżą i nie narzekają zlosnik.gif Choć gorzej zachowuje się np. suka samurai.

Napisano

> fajną tapicerkę, to dalej pozostanie to auto użytkowe. Jakąś sugestią co do charakteru tego

> pojazdu może być już wygląd karoserii: blacha jest pofalowana i widać zgrzewy, ktorych nikt

> nie próbował ukryć.

I tak ma być, prosty w konstrukcji i naprawach. Choć przy obecnych silnikach może to być różnie.

Napisano

> tak po prawdzie to def jest chyba najbardziej spartańską terenówką obecnie oferowaną w EU ?

> nie licząc niszowych produkcji typu santana czy nasz honker

Chyba tak, Patrol też powoli staje się SUVem, o ile się nim już nie stał. Ma być produkowany jeszcze przez 2 do 4 lat, potem straci homologację (ze względu na bezpieczeństwo pieszch przy potrąceniu).

Napisano

Zależy ile planujesz robić rocznie kilometrów tym Defenderem. Na kilka tysięcy rocznie będize OK, ale na dłuższe trasy będzie stanowczo za głośny i mało komfortowy.

Defender pomimo swojej archaiczności to niezły wół roboczy, 2 tonowej przyczepy nie czuje się zupełni, przyspieszenie i hamowanie jakby jej nie było.

Niestety wyposażnienia współczesnych aut w czasie kiedy miałem takie auto nie było, wspomaganie i nic więcej, o klimie można zapomnieć, chociaż przednie klapki do wietrzenia dawały radę nawet podczas dużych upałów.

Przednie siedzenia wygodne nawet na długich trasach, zimą derma, z której wykonane są fotele cholernie zimna i nieprzyjemna. Drugi rząd siedzeń to bardziej ławka do siedzenia z Żuka, a paka z 2 poprzecznymi ławeczkami - wszystko łącznie na 9 chłopa.

Kupując auto jako zabawkę fajniejsza będzie krótka 90, a wersja ze skórami przywołana oiwyżej to bajeczka smile.gif

Ogólnie wpominam auto bardzo przyjemnie i chętnie bym do niego powrócił.

Napisano

> to teraz weź tego forestera i jedź nim na tor... na zakręty

zawias w dół i można hulac :D zlosnik.gif

Napisano

> I tak ma być

No właśnie nie jestem pewien, czy pytający tego się spodziewa. grinser006.gif

Napisano

> a paka z 2 poprzecznymi ławeczkami

Te poprzecznie siedzenia zniknęły jakiś czas temu - teraz są dwa fotele, gdzie składa się oparcie na siedzisko, a potem cały fotel na bok, po rozłożeniu jest między nimi wąskie przejście. Ławki zostały podobno zdyskwalifikowane ze względów bezpieczeństwa.

Napisano
  • Autor

> Kupując auto jako zabawkę fajniejsza będzie krótka 90, a wersja ze skórami przywołana oiwyżej to

> bajeczka

nooo ja myślę o takiej wersji ze skórką wink.gifzlosnik.gif

Napisano
  • Autor

> Jak chcesz komfortu to kup Discovery (min. II - poduchy gazowe w tylnym zawieszeniu) albo jeszcze

> lepiej Range Rovera

cena nowego - rocznego zabija crazy.gifzlosnik.gif

Napisano
  • Autor

> Rafałq,

> cóż ja Ci mogę napisać.

> Jeśli chcesz zjeżdżać na normalne drogi, lupisz wyprawy (nawet weekendowe), może myślisz o

> dalszych, lubisz czuć się jak w pojeździe pancernym, nie zwracasz uwagi na brak dynamiki ( ),

> komfort masz gdzieś to bierz Defa To jeszcze prawdziwe autko terenowe (nawet Parch ostatnio

> stracił mosty...), wiemy też, że zakończą jego produkcję za 2-4 lata (kwestia bezpieczeństwa

> pieszego w przypadku potrącenia - ma nie mieć homologacji z tego tytułu).

> W przeciwnym przypadku rozejrzyj się za Discovery 3 na przykład. II już miała poduchy gazowe z tyłu

> (i wbrew powszechnej opinii ludzie na tym w teren się pchają - i jeżdżą, do czasu pewnie ).

> Def w Twoim przypadku będzie zbyt spartański, jako drugie auto sprawdzi się dobrze, ale jak ma

> być jedynym w garażu...

> W Wawce macie i Land Serwis i inne firmy specjalizujące się w LR'ach, kilka sklepów (Land Parts

> System, mautomotive i inne) - podjedź, popytaj. A na Landklinikę też zajrzyj, może na jakieś

> spotkanie dojedziesz i zobaczysz co i jak.

> Pozdro

> ps. wczoraj mi się coś zacięło i ładny, długi post poszedł się... czochrać.

Dziękiiiii Konrad 20.GIF

Napisano
  • Autor

> No właśnie nie jestem pewien, czy pytający tego się spodziewa.

nie zlosnik.gif

Napisano
  • Autor

> Chyba tak, Patrol też powoli staje się SUVem, o ile się nim już nie stał. Ma być produkowany

> jeszcze przez 2 do 4 lat, potem straci homologację (ze względu na bezpieczeństwo pieszch przy

> potrąceniu).

a na co komu piesi niewiem.gifzlosnik.gifrotfl.gif

Napisano
  • Autor

> Krótki będzie prawie jak ping pong na nierównościach Ale ludzie jeżdżą i nie narzekają Choć

> gorzej zachowuje się np. suka samurai.

270635636-JUMP2.gif że niby tak hmm.gif

Napisano

jeżdżę tym służbowo - katastrofa zlosnik.gif

psuje się dramatycznie facepalm%5B1%5D.gif

zależy jeszcze jaką wersję trafisz - jak bida to komfort jak traktorach sprzed 30 lat.

NIe wyobrażam sobie jazdy tym prywatnie na co dzień.

promień zawracania - nieskończoność facepalm%5B1%5D.gif

manewrowanie w mieście, parkowanie - zapomnij hehe.gif

Napisano
  • Autor

> jeżdżę tym służbowo - katastrofa

> psuje się dramatycznie

> zależy jeszcze jaką wersję trafisz - jak bida to komfort jak traktorach sprzed 30 lat.

> NIe wyobrażam sobie jazdy tym prywatnie na co dzień.

> promień zawracania - nieskończoność

> manewrowanie w mieście, parkowanie - zapomnij

ooniee.gifpanic.gif aż tak źle hmm.gif

Napisano

Od kiedy interesuje sie 4X4 Def i poprzednie "serie" byly zawsze wysoko na liscie aut ktore chcial bym miec.

Fajne auto terenowe...ale jako zabawka weekendowa. Mam znajomych ktorzy takimi sprzetami jezdza codziennie ale to sa "specyficni ludzie"...landroverowcy do zawsze, kolekcjonerzy militariow, pasjonaci offroadu - im spartanskie warunki w tym aucie nie przeszkadzaja.

Niestety niezawodnosc nie jest mozna strona Defendera - to tez eliminuje go z pozycji auta do codziennej jazdy.

Moim zdaniem zanim podejmiesz jakas dezycje dogadaj sie z jakims wlascicielem Defa zeby dal ci sie przejechac...i to glownie w miescie i na trasie. Zobacz czy spartanskie wnetrze, ilosc miejsca, wlasciwosci jezdne ci odpowiadaja i wtedy podejmij decyzje.

Napisano
  • Autor

> Od kiedy interesuje sie 4X4 Def i poprzednie "serie" byly zawsze wysoko na liscie aut ktore chcial

> bym miec.

> Fajne auto terenowe...ale jako zabawka weekendowa. Mam znajomych ktorzy takimi sprzetami jezdza

> codziennie ale to sa "specyficni ludzie"...landroverowcy do zawsze, kolekcjonerzy militariow,

> pasjonaci offroadu - im spartanskie warunki w tym aucie nie przeszkadzaja.

> Niestety niezawodnosc nie jest mozna strona Defendera - to tez eliminuje go z pozycji auta do

> codziennej jazdy.

> Moim zdaniem zanim podejmiesz jakas dezycje dogadaj sie z jakims wlascicielem Defa zeby dal ci sie

> przejechac...i to glownie w miescie i na trasie. Zobacz czy spartanskie wnetrze, ilosc

> miejsca, wlasciwosci jezdne ci odpowiadaja i wtedy podejmij decyzje.

ok.gif20.GIF

dzięki za sugestie

Napisano

auto jest piękne. Fakt.

W środku facepalm%5B1%5D.gif, ale o tym już mogłeś przeczytać.

Nikt nie poruszył kwestii bezpieczeństwa, która dla mnie jest bardzo istotna.

zobacz co znalazłem na stronie LR:

Bezpieczeństwo W celu zapewnienia maksymalnej kontroli zarówno na drodze jak i poza nią, Defender jest wyposażony w 4-kanałowy system ABS oraz Elektroniczny System Kontroli Trakcji (ETC). System wykrywa wszelkie znaczące różnice między predkościami kół w momencie hamowania i przyspieszania i automatycznie zwiększa lub zmniejsza siłę hamowania na odpowiednim kole, co zapewnia zachowanie kontroli. Systemy bezpieczeństwa dostępne w standardzie Autoalarm z immobiliserem Wyposażenie opcjonalne System kontroli hamowania ABS / Elektroniczny system kontroli trakcji (ETC) Autoalarm z immobiliserem i syreną z własnym zasilaniem

i to tyle..

poduszkę trzeba przynieść w plecaku biglaugh.gif

czyli:

1. brak podstawowych elementów bezpieczeństwa (a siedzisz "na" drzwiach - jak w starym patrolu icon_rolleyes.gif)

2. brak właściwości jezdnych po płaskim/czarnym

3. brak wyposażenia kabiny

4. jest to jeden z niewielu typowych wołów roboczych, a nie samochodów turystycznych.

5. kosztuje sporo. Chociaż Honkera też wyceniają na 100 tys biglaugh.gif

wpadnij na przejażdżkę patrolem, wyrobisz sobie opinię o wadach i zaletach terenówki w mieście.

No i patrol się nie psuje biglaugh.gif (nie mogłem się powstrzymać bylo.gif) ( dla naszych dżipowców z RYJKIEM na czele: patrolu czasami spadywują oponki) (zazwyczaj tam, gdzie kierowcy dżipów już są perpedes rotfl.gif)

Napisano
  • Autor

> wpadnij na przejażdżkę patrolem, wyrobisz sobie opinię o wadach i zaletach terenówki w mieście.

> No i patrol się nie psuje (nie mogłem się powstrzymać ) ( dla naszych dżipowców z RYJKIEM na

> czele: patrolu czasami spadywują oponki) (zazwyczaj tam, gdzie kierowcy dżipów już są perpedes

> )

Wielkie dzięki ...

podaj miejsce i kiedy zlosnik.gif

Napisano

> Pokazał mi swojego Patrola

> Daje radę nie powiem

to opisz wrażenia co i jak smile.gif

Napisano

.......... ( dla naszych dżipowców z RYJKIEM na czele: patrolu czasami spadywują oponki) (zazwyczaj tam, gdzie kierowcy dżipów już są perpedes)

Te, cfana gapa - ja tę próbę zrobiłem w całości tongue.gifzlosnik.gif

Napisano
  • Autor

> to opisz wrażenia co i jak

> to opisz wrażenia co i jak

Patrol model nie niewiem.gifzlosnik.gif wiem bo się nie znam (jeszcze)

ale chyba taki wink.gif

Nissan%20Patrol%201097x768_6.jpg

tylko bordowy grinser006.gif

3 litry dizel grinser006.gif automacik

taka terenówka wszystko mająca ok.gif ... ma nawet kompas niewiem.gifzlosnik.gifrotfl.gif

no dobra lodówki nie miał clown.gifzlosnik.gif

opiszę swoje wrażenia bo to jest chyba istotne 270751858-jezyk.gif

moje pierwsze wrażenie gdy takie cudeńko 2,5 tonowe się toczy to CZUĆ MOC uzbroj_zlo.gif

potem otwierają się drzwi od stodoły i widać kierownika na tronie ok.gif

z zewnątrz auto jak to terenówka ... kanciata, o prawie klasycznej linii bez zbędnych zaokrągleń serduszka.gif

nie ma co urwać ani popsuć ...

na opornych kierowców którzy nie chcą zjeżdżać z drogi mati zamontował wyciągarkę

z boku ewentualnych wariatów drogowych odstraszają progi DIY ok.gif żadne aluminiowe popierdółki panic.gif

ten komu by się zamarzyło przytrzeć Patrola z boku ewentualnie się przepychać widząc taki prożek dwa razy się zastanowi spineyes.gif

mati był na tyle miły 20.GIF że sprawdziwszy ogólny stan trzeźwości wręczył mi kluczyki zlosnik.gif

No to jazda drive.gif

Do auta wchodzi się po progu tak jest najwygodniej

Zasiadamy w wygodnym skórzanym fotelu, kierowca miejsca ma w pytkę i jeszcze trochę ( zresztą wraz z matim jesteśmy tylko ciut wyźsi od Jarkacza hehe.gif więc w tym wypadku producent nie musiał się za bardzo starać)

W każdym razie widoczność jest ok.gif. Siedzi się wysoko, wygodnie, boczne lusterka duże... do wstecznego jednak się trzeba przyzwyczaić.

Odpalamy dizelka i jedziemy ...

auto rusza i MOTYLA NOG@ MOC 2,5 tony zaczyna się poruszać praktycznie bez wysiłku ...

wyjeżdzamy z parkingu przy MC'D na Wiertniczej, skręcamy w prawo i zatrzymuję się przed przejściem dla pieszych bo całkiem całkiem fajna mulher.gif pani chce przejechać na rowerze oink.gifzlosnik.gif

no dobra jedziemy dalej ... światła... ruszamy spod świateł spokojnie bez nerwów i pisku opon zlosnik.gif

automat pracuje ok.gif bez zarzutów ....

hałas ok.gif zupełnie akceptowalny... nie jest to Merc SKlase zlosnik.gif ale nie jest to też wóz dabiniasty

jakiś pajac w dresowózie marki BMW zlosnik.gif chciał wyprzedzić nas na Przyczułkowskiego i skręcić sobie z F. Klimczaka (w prawo) jednak ... nie wiem czemu niewiem.gifzlosnik.gif w połowie wykonywania swojego manewru rozmyślił się dał po heblach i grzecznie wrócił an swoje miejsce za nami rotfl.gif

przysięgam że skromny.gif nie deptałem ... po prostu tej wielkości auto nie pozostawia wiele do kombinowania innym użytkownikom drogi

Patrolem jedzie się wygodnie, bezpiecznie i bezstresowo ok.gif, jak na tą wielkość auto zawraca ok.gif, rakietą nie jest ...bądźmy poważni ale to auto nie jest do tego stworzone... na pewno trzeba się przyzwyczaić do prowadzania tego auta to 5 metrów długości i prawie 2 metry szerokości ... icon_eek.gifok.gif

W każdym razie wielkie dzięki dla matiego za to ze udostępnił mi swoje cacko do obejrzenia i przejechania się ok.gif20.GIF

Napisano

> Patrol model nie wiem bo się nie znam (jeszcze)

> ale chyba taki

> tylko bordowy

wieśniowy, Y61, emeryta z 2004

3909f0d256ae94cbm.jpg

jedno Wam powiem.

Zobaczyć minę Kierowcy, który po raz pierwszy dzierży w dłoniach kierownik patrola - bezcenna biglaugh.gif

Trintag, pozdrawiam serdecznie palacz.gif

BTW, na motokąciku ktoś pyta o 20-letniego defa. Looknij, zobacz jak jest wykonany w środku. Ten samochód ma pracować. Nie ma lipy, nie ma [email protected] się, jak mawia klasyk hahaha.gif

Napisano
  • Autor

> wieśniowy, Y61, emeryta z 2004

no dobra niech będzie że to wiśnia grinser006.gif

> jedno Wam powiem.

> Zobaczyć minę Kierowcy, który po raz pierwszy dzierży w dłoniach kierownik patrola - bezcenna

yes yes yes cool.gifyay.gif .... dziś opowiadałem żonie zlosnik.gif ... nie podzieliła mojego entuzjazmu

> Trintag, pozdrawiam serdecznie

i vice versa 20.GIF

> BTW, na motokąciku ktoś pyta o 20-letniego defa. Looknij, zobacz jak jest wykonany w środku. Ten

> samochód ma pracować. Nie ma lipy, nie ma [email protected] się, jak mawia klasyk

już lecem zlosnik.gif

Napisano

Def kultowym autem jest. Aby kupić Defa trzeba byś zdrowo szajbniętym i świadomym tego co się robi.

W sierpniu zeszłego roku, po wyprawie na Krym zakochałem się w idei LR, całej otoczki tego co się wokół tych aut dzieje.

Padł pomysł zakupu Defa... mając na uwadze planowane dalekie podróże i całkowity brak czegokolwiek w tym aucie padło na Disco. Miało być TD5 ale co sie nasłuchaliśmy, najeździliśmy w poszukiwaniu sprawnego... stanęło na czymś z jajem, duszą czyli Disco 300 z klimą ale bez poduszek aby był uchwyt przed pasażerem, bez ABSu sprawa snorkela i bez szyberdachów bo ciekną na potęgę.

Został zakupiony jako kolejna zabawka i... uwielbiam to auto, jest przegenialne, świat zwalnia, nigdzie się nie spieszy, idealne na miasto, wycieczki dalekie i w koło komina, wygodne, w miarę ekonomiczne a daje masę zabawy.

W parę miesięcy zrobiliśmy 15tys kilometrów bezproblemowo, w tym wypad na Ukrainę. Aktualnie auto szykujemy na wyprawę do Albanii, Czarnogóry i co tam wpadnie pod koła wink.gif

Pierwsza nasza impreza LR to Jurna Zima, dalej poszło już z górki. Praktycznie co weekend coś się dzieje więc jest gdzie i z kim polatać.

I prawie zapomniałem, LR się średnio nadaje do gnojenia w ostrym terenie, nie że nie daje rady ale to raczej auta wyprawowe, dość delikatne i dychawiczne, to bardziej takie słonie co to wszędzie zajdzie ale dość wolno i dostojnie.

Do gnojenia to bardziej Patrol i Jeep.

Na zachętę trailer z Jurnej wink.gif

Napisano

> Patrol model nie

sprawdz panie jeszcze LC najlepiej z v8 pod maskom zlosnik.gif

zdaje sie ze mialem taki sam wyraz twarzy ( jak Twoj opisywany)

a autko ktorym mialem okazje bylo hmm.gif nie mam zdjec

chyba ten model

1993-toyota-land-cruiser-4w.jpg

tyle ze po lekkim lifcie, na AT o pierdolach typu snorkel i wyciogary nie trzeba wspominac zlosnik.gif

Napisano

> sprawdz panie jeszcze LC najlepiej z v8 pod maskom

> zdaje sie ze mialem taki sam wyraz twarzy ( jak Twoj opisywany)

> a autko ktorym mialem okazje bylo nie mam zdjec

> chyba ten model

> tyle ze po lekkim lifcie, na AT o pierdolach typu snorkel i wyciogary nie trzeba

> wspominac

moje ulubione 4x4 smile.gif zakochałem się w starych LC w Egipcie smile.gif

Napisano

> moje ulubione 4x4 zakochałem się w starych LC w Egipcie

ci powiem ze ten ktorym jechalem, pomimo tego ze bujał jak łajba na wzburzonym morzu

a kazde dodanie gazu powodowało przechyl i kolejne bujniecie

był zayebisty zlosnik.gif

szkoda tylko ze nie bylo opcji go w teren zabrać ( jechał jako ciagnik z klatkowozem na lorze )

w okolicy brak miejsc do zabawy frown.gif

Napisano

> Obejrzałem ... jeszcze 3 inne filmiki

> EXTRAAAAA

Najlepszy klimat jest na wyprawach, weekendówki nie pozwalają się do końca zrzyć z ludźmi. Brakuje czasu i wspólnych kilometrów.

Wg wielu najlepszą, doroczną imprezą jest Karpacki Kordon na Ukrainie. Niestety na ten rok brakowało nam w aucie kilku znaczących przydasi aby przeżyć.

W 2013 jedziemy na bank wink.gif

I jeszcze odpowiedź dlaczego LR...

http://vimeo.com/41028168#at=0

Napisano

> jeżdżę tym służbowo - katastrofa

> psuje się dramatycznie

Rocznik, silnik?

Napisano

> cena nowego - rocznego zabija

Bo to Panie nie są tanie rzeczy zlosnik.gifzlosnik.gif Zobacz kilkuletni smile.gif

Napisano

> a na co komu piesi

Ale to wymysł UE... zlosnik.gif

A te auta i tak przeżyją tych, co te przepisy będą chcieli wprowadzić... wink.gif

Napisano

> że niby tak

Wyliftowana Suka właśnie tak, Def krótki jest cięższy, przez co tak nie skacze.

BTW. w ten weekend (ja od czwartku) spotykamy się Landklinicznie na pięknej ziemi lubuskiej (będą i Disco i Defy), więc może wypróbuj tą nową A2 i dojedź do nas?

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.