Skocz do zawartości

szybkie pytanie !! Jutro jade ogladac 728


Codename47

Rekomendowane odpowiedzi

jutro mam jechac ogladac bmw 728 lpg automat z koncowki 95 roku 1 rej 98

2wlasiciel

330 tysiecy km

w dobrych pieniadzach

ponoc wszystko dziala i w bdb stanie jest, na bierzaco serwisowane od fana marki.

ktos wie na co specjalnie zwrocic uwage ? najbardziej mnie skrzynia przeraza.

dscf1472k.th.jpg

dscf1471p.th.jpg

dscf1469p.th.jpg

dscf1467q.th.jpg

dscf1466g.th.jpg

dscf1465e.th.jpg

dscf1464m.th.jpg

widzicie cos czego ja nie widze ?

umi ktos vin rozkodowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jutro mam jechac ogladac bmw 728 lpg automat z koncowki 95 roku 1 rej 98

> 2wlasiciel

> 330 tysiecy km

> w dobrych pieniadzach

> ponoc wszystko dziala i w bdb stanie jest, na bierzaco serwisowane od fana marki.

> ktos wie na co specjalnie zwrocic uwage ? najbardziej mnie skrzynia przeraza.

> widzicie cos czego ja nie widze ?

> umi ktos vin rozkodowac?

A ile to ma kosztować?

Mechanicznie to tak jak każdy inny samochód, a blacharsko przyjżyj się tylnej klapie na łączeniu blachy i tej plastikowej podkładki / osłony na której jest tablica oraz dolne ranty drzwi tam gdzie listwa. To są miejsca gdzie najwcześniej wyłazi ruda.

Tego automatu bym się nie obawiał, to jeszcze stara dobra czterobiegowa skrzynka.

Zaobserwuj czy na korku wlewu nie ma np nawierconej dziurki, stary numer aby ukryć wadę filtra par paliwa.

Trochę te daty produkcji i rejestracji są zastanawiające... hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ile to ma kosztować?

miedzy 2500-3000e

wlasciwie mam sie zamienic za moj motocykl ktory mi sie juz znudzil z jakas lekka doplata ze jego strony

> Mechanicznie to tak jak każdy inny samochód, a blacharsko przyjżyj się tylnej klapie na łączeniu

> blachy i tej plastikowej podkładki / osłony na której jest tablica oraz dolne ranty drzwi tam

> gdzie listwa. To są miejsca gdzie najwcześniej wyłazi ruda.

ok.gif

> Tego automatu bym się nie obawiał, to jeszcze stara dobra czterobiegowa skrzynka.

ok to pocieszające bo slyszalem wlasnie kiedys o problemach z automatami w bmw ale nie wiedzialem dokladnie ktory co i jak

> Zaobserwuj czy na korku wlewu nie ma np nawierconej dziurki, stary numer aby ukryć wadę filtra par

> paliwa.

rozumiem na korku wlewu paliwa ?

> Trochę te daty produkcji i rejestracji są zastanawiające...

no tak jak napisalem wczesniej to bedzie wszystko do sprawdzenia

jak sprawdzic czy z automatem wszystko wporzadku ? bo nigdy nie mialem do czynienia poza kilkoma przejazdzkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ze zdjęc wygląda ok , masz ten VIN ? Kolejne BMW

wlasnie bylem i ogladalem i zapomnialem vin spisac, dzis jade znowu raczej juz odebrac, gosc mowil ze jest 2 wlasicielem i wszystko jest tam orginalnie. parktronik przod tyl, podgrzewane fotele tempomat. climatronic , podwojne szyby rolety el tyl ,org radio, zmieniarka ,

to tyle co sam zauwazylem. ale to pewnie standardowe wyposarzenie w siodemce 270751858-jezyk.gif

tak beda dwie bmki 3 na weekendy to bucenia a 7 na dojazdy do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem vin rozkodowany

Wartość

Numer podwozia WBAGE21070DJXXXX

Kod typu GE21

Typ 728I (EUR)

Typoszereg E E38 ()

Seria 7

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M52

Pojemność skokowa 2.80

Moc 142

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor ARKTISSILBER METALLIC (309)

Tapicerka STANDARDLEDER/MARINEBLAU (N6DL)

Data prod. 1995-09-07

Składanie Wyposażenie

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S302A ALARM SYSTEM Instalacja alarmowa

S352A DOUBLE GLAZING Pod. oszklenie izolacyjne

S416A SUNBLINDS Roleta przeciwsłoneczna tylna /boczna

S428A WARNING TRIANGLE Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S430A INT/EXT RR VW MIRROR W AUT ANTI-DAZZLE Lust. wew./zew. z automatyką przyciemn.

S438A WOOD TRIM Wersja z drewna szlachetnego

S441A SMOKERS PACKAGE Pakiet dla palących

S494A SEAT HEATING F DRIVER/FRONT PASSENGER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S500A HEADLIGHT WASHER SYS/INTENSIVE CLEANING Inst.czyszcz.refl./Czyszcz. intensywne

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S510A HEADLIGHT BEAM-THROW CONTR. F LOW BEAM Regulator zasięgu świateł

S534A AUTOMATIC AIR CONDITIONING Klimatyzacja automatyczna

S629A CAR TELEPHONE (GSM) W CARD READER FRONT Tel. sam. sieci D z czytn. kart z przod.

S818A MAIN BATTERY SWITCH Główny wyłącznik akumulatora

S877A DELETION CROSS-OVER OPERATION Brak obsługi krzyżowej

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S897A CONTINUOUS TONE F ANTI-THEFT SYSTEM Ciągły dźwięk do DWA

S899A OPTICAL SIGNAL F A/THFT optyczne podawanie sygnałów do DWA

S999A ORDER CONTROL FIRST DEALER CARS Zarządzanie zleceniami HEA

i mam pytanie o te 3 ostatnie pozycje ?co to jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> S897A CONTINUOUS TONE F ANTI-THEFT SYSTEM Ciągły dźwięk do DWA

> S899A OPTICAL SIGNAL F A/THFT optyczne podawanie sygnałów do DWA

> S999A ORDER CONTROL FIRST DEALER CARS Zarządzanie zleceniami HEA

> i mam pytanie o te 3 ostatnie pozycje ?co to jest ?

1. Ciągły sygnał systemu antykradzieżowego.

2. Optyczny sygnał systemu antykradzieżowego.

I jak?

Wziąłeś ją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1. Ciągły sygnał systemu antykradzieżowego.

> 2. Optyczny sygnał systemu antykradzieżowego.

> I jak?

> Wziąłeś ją?

a ten 3 ? moze to znaczyc ze to byl democar ?

1 rejestracja byla w 04.98 przy przebiegu 1500km

ksiazka serwisowa z wszystkimi przegladami wbitymi ogolnie naprawde moim zdaniem igla jak na ten wiek

1 malutkie ognisko korozji. prawie zadnych odpryskow na lakierze, lakier 100% orginalny i auto 100% bezwypadkowe smile.gif wiec bardzo sie ciesze.

dzis rano go calego wypucowalem i nawoskowalem i bylem sobie pojezdzic smile.gif sama przyjemnosc

cimg8688.th.jpg

cimg8687x.th.jpg

cimg8683d.th.jpg

cimg8682.th.jpg

cimg8677.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ten 3 ? moze to znaczyc ze to byl democar ?

Tego nie wiem ale może tak być...

> dzis rano go calego wypucowalem i nawoskowalem i bylem sobie pojezdzic sama przyjemnosc

No to gratuluje!

Jak by Ci się znudził, daj znać. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zobaczymy jak sie bedzie spisywac , narazie pierwsze wrazenia baaaardzo pozytywne

eee pogratulować wyboru. witaj w klubie:)

wypasu to nic tam raczej nie masz, silnik też troche "eko":)

btw. to nie jest "Oryginał", bo ma wymienione kierunki i tylne lampy. do tego chromowana listwa na tylna klape tez dokładka. poza tym taka kierownica powinna byc w VIN raczej widoczna, czyli tez przeróbka smile.gif i dziwne też że w VIN nie stoi że to Shadow line jest - powinno...

zazdraszczam za to podwójnych szyb smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> eee pogratulować wyboru. witaj w klubie:)

> wypasu to nic tam raczej nie masz,

jak na moje potrzeby to jest wszystko czego potrzebuje

silnik też troche "eko":)

i o to chodzilo , jak by to V8 bylo nawet bym nie bral pod uwage

> btw. to nie jest "Oryginał", bo ma wymienione kierunki i tylne lampy. do tego chromowana listwa na

> tylna klape tez dokładka. poza tym taka kierownica powinna byc w VIN raczej widoczna, czyli

> tez przeróbka i dziwne też że w VIN nie stoi że to Shadow line jest - powinno...

> zazdraszczam za to podwójnych szyb

raczej wszystko bylo doposarzane w salonie poniewaz auto stalo od daty produkcji do daty 1 rej 4.98 w salonie na wiec byc moze odswiezyli je troszke zeby znalesc nabywce.mam do niej cala mase ksiazek instrukcji itp. musze wziasc i poczytac , moze sa jakies wzmianki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak na moje potrzeby to jest wszystko czego potrzebuje

wypasu nigdy nie za wiele smile.gif

> silnik też troche "eko":)

> i o to chodzilo , jak by to V8 bylo nawet bym nie bral pod uwage

a to błąd. dzwiganie 2t auta dla 2,8l to problem i objawia się to spalaniem niewspolmiernym do aspiracji auta:)

> raczej wszystko bylo doposarzane w salonie poniewaz auto stalo od daty produkcji do daty 1 rej 4.98

> w salonie na wiec byc moze odswiezyli je troszke zeby znalesc nabywce.mam do niej cala mase

> ksiazek instrukcji itp. musze wziasc i poczytac , moze sa jakies wzmianki

wiesz... pisałeś że wszystko "oryginalne", a tak nie jest. ja odrzucałem z marszu wszytkie przeróbki niezgodne z VIN i trudne do przywrócenia do oryginału - najwiekszy problem to bylby ten shadow line - troche gratów trzeba wymienic zeby wrócić do chromów, ale problem to nie jest. kierownica kwestia gustu - imho nie pasuje. wnętrze w kolorze blau... coz piekne nie jest (ja mam lavendel grau i tez nie jest dobrze), ale jest zgodnie z fabryką smile.gif i tym bardziej nie pasuje ta listwa chrom skoro nigdzie chromu na aucie nie ma, ale to drobiazg.

w przypadku E38 najważniejsze to zdrowy egzemplarz. niech służy smile.gif

btw. jak tam martwe pixele na wyswietlaczach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pokarz swoją

nie będę karał mojej wink.gif

obecnie wygląda tak:

DSC00432.JPG

DSC00470.JPG

wczesniej:

a63df7ccad6711e1af7612313813f8e8_7.jpg

Sesja porządna będzie jak wróci od FenixMotors z renowacji smile.gif

Jest 100% zgodna z VIN, poza felunkiem i lampy mam tylko poliftowe (ale z żółtymi kierunkami).

Mam nawet oryginalną 16 letnią apteczkę i komplet narzędzi w bagażniku bez żadnego braku smile.gif

> btw shadow line to chyba właśnie bez chromów jest

zgadza się i jest ta opcja zawsze w VIN wyszczególniona. tutaj nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wypasu nigdy nie za wiele

czego wiecej ci potrzeba niz to co tam jest wymienione ?

> a to błąd. dzwiganie 2t auta dla 2,8l to problem i objawia się to spalaniem niewspolmiernym do

> aspiracji auta:)

dla scislosci 1,7 tony a co do aspiracji auta to sie nadaje w zupelnosci ten silnik. moim zdaniem to ma byc wygodny przemieszczac sie bo te auto sie do niczego innego nie nadaje wink.gif

do szybkiej jazdy mam 328 a chyba nie powiedz mi ze siodemką stajesz pod swiatlami zeby sie poscigac grinser006.gif

> wiesz... pisałeś że wszystko "oryginalne", a tak nie jest. ja odrzucałem z marszu wszytkie

> przeróbki niezgodne z VIN i trudne do przywrócenia do oryginału - najwiekszy problem to bylby

wiesz piszac orginalne mialem bardziej na mysli stan ( caloksztalt , nie ma na niej zadnych wiesniackich dodatkow czy czegos co by wygladalo na nieorginal zaden !! eleement nie byl lakierowany, auto w 100% bezwypadkowe co dla mnie jest bardziej wazne niz inna kierownica grinser006.gif

> ten shadow line - troche gratów trzeba wymienic zeby wrócić do chromów, ale problem to nie

> jest.

nie lubie chromu wiec nawet bym tego nie robil a tym bardziej na srebrnym aucie chromowane listwy sick.gif

kierownica kwestia gustu - imho nie pasuje. wnętrze w kolorze blau... coz piekne nie

> jest (ja mam lavendel grau i tez nie jest dobrze)

tu sie zgodze, kolor moglby byc inny ale plusem jest ze podgrzewane fotele dzialaja i nie jest poprzecierane czy zniszczone , no i zgodne z winem zlosnik.gif

, ale jest zgodnie z fabryką i tym bardziej

> nie pasuje ta listwa chrom skoro nigdzie chromu na aucie nie ma, ale to drobiazg.

nie przeszkadza mi

> w przypadku E38 najważniejsze to zdrowy egzemplarz. niech służy

mam nadzieje ze bedzie wink.gif

> btw. jak tam martwe pixele na wyswietlaczach?

narazie sztuk 2 przy temperaturze zewnetrznej przy drugiej literce zdarza sie ze 2 sie nie swiecą wink.gif pozatym reszta okej wiec nie ma zle bo widzialem gorsze.

co do vinu to podjade do serwisu bmw i zobacze co oni powiedzą na temat tego wyposarzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czego wiecej ci potrzeba niz to co tam jest wymienione ?

fotele komfort, albo sportsize,

worek na narty

> dla scislosci 1,7 tony a co do aspiracji auta to sie nadaje w zupelnosci ten silnik. moim zdaniem

> to ma byc wygodny przemieszczac sie bo te auto sie do niczego innego nie nadaje

> do szybkiej jazdy mam 328 a chyba nie powiedz mi ze siodemką stajesz pod swiatlami zeby sie

> poscigac

1. więcej niż 1,7 tony to golas, masz wyposazenia troche, 85 litrów + kierowca. i masz 2 tony.

2. no wlasnie 193 KM w starym automacie nie pozwala się wygodnie przemieszczac. i jak na segment premium to ZA MAŁO. i nie chodzi o sciganie, bo to absurdalne zastosowanie. chodzi o swobodne wyprzedzanie.

> wiesz piszac orginalne mialem bardziej na mysli stan ( caloksztalt , nie ma na niej zadnych

> wiesniackich dodatkow czy czegos co by wygladalo na nieorginal zaden !! eleement nie byl

> lakierowany, auto w 100% bezwypadkowe co dla mnie jest bardziej wazne niz inna kierownica

> nie lubie chromu wiec nawet bym tego nie robil a tym bardziej na srebrnym aucie chromowane listwy

> kierownica kwestia gustu - imho nie pasuje. wnętrze w kolorze blau... coz piekne nie

> tu sie zgodze, kolor moglby byc inny ale plusem jest ze podgrzewane fotele dzialaja i nie jest

ano

> poprzecierane czy zniszczone , no i zgodne z winem

> , ale jest zgodnie z fabryką i tym bardziej

> nie przeszkadza mi

> mam nadzieje ze bedzie

> narazie sztuk 2 przy temperaturze zewnetrznej przy drugiej literce zdarza sie ze 2 sie nie swiecą

> pozatym reszta okej wiec nie ma zle bo widzialem gorsze.

> co do vinu to podjade do serwisu bmw i zobacze co oni powiedzą na temat tego wyposarzenia

powiedzą Ci to co zostało już rozkodowane + moze historie wizyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> fotele komfort, albo sportsize,

te sa juz niezle komfortowe :D a czym sie roznia dodatkowo fotele komfort ? sportsize to jak wyzej pisalem mija sie z celem 270751858-jezyk.gif w limuzynie

> worek na narty

na nartach nie umiem jezdzic i nie zamierzam sie uczyc ale jesli chodzi ci o ta dziure miedzy tylnimi fotelami za podlokietnikiem to da sie to otworzyc., jeszcze nie wiem tylko jak :D

> 1. więcej niż 1,7 tony to golas, masz wyposazenia troche, 85 litrów + kierowca. i masz 2 tony.

wedlug instrukcji obslugi wazy tyle z paliwem i wszystkimi plynami na gotowo

> 2. no wlasnie 193 KM w starym automacie nie pozwala się wygodnie przemieszczac. i jak na segment

> premium to ZA MAŁO. i nie chodzi o sciganie, bo to absurdalne zastosowanie. chodzi o swobodne

> wyprzedzanie.

> ano

naprawde nie ma jakiego kolwiek problemu z wyprzedzaniem czy swobodnym przemieszczaniem sie. jest tryb sport jak sie chce szybciej przemieszczac i uwierz w zupelnosci wystarcza do normalnej jazdy i wyprzedzania tez smile.gif

pare lat temu mialem okazje prowadzic i 740 i 750 w e38 wiec mam do czego sie odniesc wink.gif ja uzywam tego auta na dojazdy do pracy wiec naprawde mi V8 nie potrzebne bo niebede go nawet w polowie wykorzystywac a spalanie wyjdzie znacznie wiecej

> powiedzą Ci to co zostało już rozkodowane + moze historie wizyt.

wlasciwie to masz racje, potwierdzili te najwazniejsze daty ze produkcja 95 i rejestracja 98 wiec to mnie cieszy. ale ogolnie chyba na jakiegos praktykanta trafilem bo tam za wiele nie umial w tym komputerze znalesc 270751858-jezyk.gif najpierw w ogole nie umial znalesc takiego modelu i mowi mi ze nie ma takiego 270751858-jezyk.gif cos mi tam podrukowal jakies papiery. zaraz bede patrzec o co tam chodzi dokladnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> te sa juz niezle komfortowe :D a czym sie roznia dodatkowo fotele komfort ? sportsize to jak wyzej

> pisalem mija sie z celem w limuzynie

sporsitze jakies tam twarde nie są, ale maja wypasiony podnóżek :D

a komforty od zwyklych różnią się chyba łamaniem i regulacją ledzwiową i elektryką (chyba).

> na nartach nie umiem jezdzic i nie zamierzam sie uczyc ale jesli chodzi ci o ta dziure miedzy

> tylnimi fotelami za podlokietnikiem to da sie to otworzyc., jeszcze nie wiem tylko jak :D

smile.gif

zapomniałem o najważniejszym - pamięć foteli smile.gif moglbym caly dzien patrzec, jak sie ustawiaja fotele, zagłówki, lusterka i kierownica przyciskiem smile.gif

> wedlug instrukcji obslugi wazy tyle z paliwem i wszystkimi plynami na gotowo

to jest minimalna waga - ok masz najlżejszy silnik, ale masz rolety, masz skóry, masz podwójne okna, spryski, pdc itp itd smile.gif + kierowca i pasażer.

> naprawde nie ma jakiego kolwiek problemu z wyprzedzaniem czy swobodnym przemieszczaniem sie. jest

> tryb sport jak sie chce szybciej przemieszczac i uwierz w zupelnosci wystarcza do normalnej

> jazdy i wyprzedzania tez

cóż. mamy różne pojecie "wystarcza" smile.gif

> pare lat temu mialem okazje prowadzic i 740 i 750 w e38 wiec mam do czego sie odniesc ja uzywam

> tego auta na dojazdy do pracy wiec naprawde mi V8 nie potrzebne bo niebede go nawet w polowie

> wykorzystywac a spalanie wyjdzie znacznie wiecej

no w tym sęk że nie "znacznie" więcej. w tych autach nawet 28 bierze sporo, ale nie kupuje się 7mki żeby patrzec ile to pali, bo wtedy to tylko 30d zostaje.

> wlasciwie to masz racje, potwierdzili te najwazniejsze daty ze produkcja 95 i rejestracja 98 wiec

> to mnie cieszy. ale ogolnie chyba na jakiegos praktykanta trafilem bo tam za wiele nie umial w

> tym komputerze znalesc najpierw w ogole nie umial znalesc takiego modelu i mowi mi ze nie ma

> takiego cos mi tam podrukowal jakies papiery. zaraz bede patrzec o co tam chodzi dokladnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak by ktos chcial rozkodowac jeszcze raz

> DJ30163 ,

nic się nie zmieniło od ostatniego rozkodowania

Wyposażenie

Składanie Dane pojazdu

Art.

Wartość

Numer podwozia WBAGE21070DJ30163

Kod typu GE21

Typ 728I (EUR)

Typoszereg E E38 ()

Seria 7

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M52

Pojemność skokowa 2.80

Moc 142

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor ARKTISSILBER METALLIC (309)

Tapicerka STANDARDLEDER/MARINEBLAU (N6DL)

Data prod. 1995-09-07

Składanie Wyposażenie

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S352A DOPPELVERGLASUNG Pod. oszklenie izolacyjne

S416A SONNENSCHUTZROLLOS Roleta przeciwsłoneczna tylna /boczna

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S430A INNEN-/AUSSENSPIEGEL AUT.ABBLENDEND Lust. wew./zew. z automatyką przyciemn.

S438A EDELHOLZAUSFUEHRUNG Wersja z drewna szlachetnego

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S500A SCHEINW.WASCHANL./INTENSIVREINIGUNG Inst.czyszcz.refl./Czyszcz. intensywne

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S510A LEUCHTWEITENREGELUNG ABBLENDLICHT Regulator zasięgu świateł

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S629A AUTOTELEFON MIT KARTENLESER VORN Tel. sam. sieci D z czytn. kart z przod.

S818A BATTERIEHAUPTSCHALTER Główny wyłącznik akumulatora

S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Brak obsługi krzyżowej

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S897A DAUERTON FUER DWA Ciągły dźwięk do DWA

S899A OPTISCHE SIGNALGEBUNG FUER DWA optyczne podawanie sygnałów do DWA

S999A AUFTRAGSSTEUERUNG HEA Zarządzanie zleceniami HEA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sporsitze jakies tam twarde nie są, ale maja wypasiony podnóżek :D

> a komforty od zwyklych różnią się chyba łamaniem i regulacją ledzwiową i elektryką (chyba).

> zapomniałem o najważniejszym - pamięć foteli moglbym caly dzien patrzec, jak sie ustawiaja fotele,

> zagłówki, lusterka i kierownica przyciskiem

> to jest minimalna waga - ok masz najlżejszy silnik, ale masz rolety, masz skóry, masz podwójne

> okna, spryski, pdc itp itd + kierowca i pasażer.

> cóż. mamy różne pojecie "wystarcza"

> no w tym sęk że nie "znacznie" więcej. w tych autach nawet 28 bierze sporo, ale nie kupuje się 7mki

> żeby patrzec ile to pali, bo wtedy to tylko 30d zostaje.

> > takiego cos mi tam podrukowal jakies papiery. zaraz bede patrzec o co tam chodzi dokladnie

w sumie podnozek by sie przydal smile.gif w e36 mam i na dlugie trasy fajna sprawa smile.gif

ja tam jestem zadowolony z tego co mam. doloze jakies ladne kola i moze przod minmalnie obnize i nic wiecej nie bede przy niej robic wink.gif poza obslugą grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 2. no wlasnie 193 KM w starym automacie nie pozwala się wygodnie przemieszczac.

potwierdzam to nawet dla mojego e39, tzn wygodnie jest, jak trzeba to tez mozna przycisnac i w miare przyspieszyc, ale jednak brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.