Skocz do zawartości

Flansza fiat swap


Rekomendowane odpowiedzi

Kto w Polsce oprocz Sebastiana z BudowySwapow wykonuje flansze do polaczenia skrzyni 126p lub z cc700 z silnikami FIRE, 1.1, 1.2 itp?

Moze ma ktos taka flansze na handel to chetnie przygarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Probowalem ale cos mi AK dzisiaj sie kopie, wysyla, wysyla i wysyla priva i nic

> Tak samo rano w ogóle AK nie chcialo mi sie otworzyc, juz myslalem ze papierosa zapale

Tjaa... miałem to samo smile.gif

Thanks God już działa bo cóż innego robić w pracy 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Probowalem ale cos mi AK dzisiaj sie kopie, wysyla, wysyla i wysyla priva i nic

> Tak samo rano w ogóle AK nie chcialo mi sie otworzyc, juz myslalem ze papierosa zapale

Nie lepiej poprzez e-maila ?

E-maila z profilu żurawia: mi.zurawski(małpa)wp.pl (@usunięta żeby, nie było że pomagam jakiś spam rozsyłać zlosnik.gif )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiem ze Zuraw kiedys robil/robi flansze, wiem tez o Sebastianie, ciekawy jestem czy moze ktos

> jeszcze w PL robi takie flansze

Ktos kiedys powiedzial, ze polowa swapow maluchow w Polsce jezdzi na moich flanszach, a druga polowa seriami hehe.gif Czytalem twojego priva, moge miec flansze, musze tylko pojechac do odlewni i dac im zlecenie. Jak pilny to jest temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ktos kiedys powiedzial, ze polowa swapow maluchow w Polsce jezdzi na moich flanszach, a druga

> polowa seriami Czytalem twojego priva, moge miec flansze, musze tylko pojechac do odlewni i

> dac im zlecenie. Jak pilny to jest temat?

A ja mogę od Żurawia podrzucić do Biłgoraja smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.