Skocz do zawartości

Ceny części w ASO Renault - zaskoczenie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Pozytywne zlosnik.gif Poważnie. Postanowiłem wymienić sobie filtr kabinowy mojej francusko-tureckiej limuzynie, bo obecny ma już pół roku i sporo kilometrów za sobą. Zrobiłem szybki wywiad po sklepach, gdzie zwykle takie rzeczy kupowałem (zawsze tych lepszych producentów, głównie Purflux). Purfluxa zaproponowano mi za 130 zł, Manna za 105 zł. Zadzwoniłem też do "swojego" ASO. Oryginał 123 zł, ale bez problemu pani "z magazynu" dała 10% rabatu i w efekcie zapłaciłem 111 zł. Filtr to węglowy Mann (na filtrze niby napisano Made in Germany, ale na opakowaniu Made in Romania) zlosnik.gif Pierwszy raz jestem mile zaskoczony, bo przeważnie w ASO dużo drożej takie rzeczy wychodziły. 001.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zapłaciłem 111 zł. Filtr to węglowy Mann (na filtrze niby napisano Made in Germany, ale na

> opakowaniu Made in Romania) Pierwszy raz jestem mile zaskoczony, bo przeważnie w ASO dużo

> drożej takie rzeczy wychodziły.

Za filtr z wymiana w megance serwis nie-ASO liczy na fakturze 80 zl.

W ASO ta kwota nie wystarczala na zakup filtra. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po zarejestrowaniu Fluence na stronie Moje Renault firma Renault Polska udostępniła Vouchery na 300zł na oryginalne części lub usługi w ASO Renault. Na razie nie miałem okazji skorzystać. Dodatkowo dostałem 13% rabatu na jakieś galeryjki dachowe ale chyba nie skorzystam z tego drugiego bo nawet nie wiem co to jest grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie po zarejestrowaniu Fluence na stronie Moje Renault firma Renault Polska udostępniła Vouchery

> na 300zł na oryginalne części lub usługi w ASO Renault. Na razie nie miałem okazji skorzystać.

> Dodatkowo dostałem 13% rabatu na jakieś galeryjki dachowe ale chyba nie skorzystam z tego

> drugiego bo nawet nie wiem co to jest

Też tam się zarejestrowałem. A nuż trafi się jakaś fajna promocja. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.