Skocz do zawartości

Mały ma większego brata czyli 125p mam i ja :)


Rekomendowane odpowiedzi

Co niektórzy pewnie pamiętają jak pytałem czy kupić takiego jednego 125p...

...no i padło jednak na tak cool.gif

Generalnie to auto kupiłem gdzieś chyba w kwietniu, ale jakoś od tamtego czasu nie było dobrego momentu żeby go wyciągnąć, częściej jeździłem 126 grinser006.gif

Aż do dzisiaj zlosnik.gif

Kilka faktów:

Rok prod. początek 1975, modelowo MR '74, silnik 1500. Brakuje kilku detali (może ktoś ma te listwy progowe? grinser006.gif), trochę jest do porobienia - silnik do regulacji, parę wycieków, kilka mniejszych drobiazgów. Podwozie, drzwi, profile raczej dobrze zabezpieczone przed korozją, od spodu ok (to co widać na rantach drzwi i przy progach to konserwacja właśnie).

Oczywiście dla 100% efektu trzeba by go całego pomalować, ale póki co polerka musi wystarczyć bo pierwszeństwo do blacharki ma od 7-miu lat mój 126p grinser006.gif

Parę foto sprzęta IThankYou.gif:

kant2g.jpg

kant1q.jpg

kant3.jpg

kant4.jpg

kant5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co niektórzy pewnie pamiętają jak pytałem czy kupić takiego jednego 125p...

> ...no i padło jednak na tak

> Generalnie to auto kupiłem gdzieś chyba w kwietniu, ale jakoś od tamtego czasu nie było dobrego

> momentu żeby go wyciągnąć, częściej jeździłem 126

> Aż do dzisiaj

> Kilka faktów:

> Rok prod. początek 1975, modelowo MR '74, silnik 1500. Brakuje kilku detali (może ktoś ma te listwy

> progowe? ), trochę jest do porobienia - silnik do regulacji, parę wycieków, kilka mniejszych

> drobiazgów. Podwozie, drzwi, profile raczej dobrze zabezpieczone przed korozją, od spodu ok

> (to co widać na rantach drzwi i przy progach to konserwacja właśnie).

> Oczywiście dla 100% efektu trzeba by go całego pomalować, ale póki co polerka musi wystarczyć bo

> pierwszeństwo do blacharki ma od 7-miu lat mój 126p

> Parę foto sprzęta :

Auto fajne ale bez tych pokrowców będziesz miał ładniejsze wnętrze choć mniej praktyczne do jazdy smile.gif

ps miałem ten sam dylemat ale wybrałem ładniejsze wnętrze a mniejszy komfort jazdy smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ślicznioch!

> Pokaż jeszcze 126p

Chyba gdzieś tu były foto mojego Malca, jak znajdę to dorzucę. ok.gif

> Jak widać jednak ślązaków z klasykami jest tu troche, więc trzeba jakiegoś szpota zrobić.

Fajnie by było choćby pod Ikeą albo na 3-stawach... ok.gif

Tylko pogoda musi być.

> Lecisz do Żywca na II-gi Beskidzki Zlot?

Na 90% nie dam rady bo weekend w robocie spędzam, ale na Mistera się pewnie wybiorę ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Auto fajne ale bez tych pokrowców będziesz miał ładniejsze wnętrze choć mniej praktyczne do jazdy

> ps miałem ten sam dylemat ale wybrałem ładniejsze wnętrze a mniejszy komfort jazdy

Tak myślę, że się ich pozbędę, chociaż jeszcze drugi komplet nowych mam w bagażniku smile.gif Wnętrze jest w większości ok, do doczyszczenia, jedynie fotel kierowcy musiałby trafić do tapicera bo skaj na boku popękał. Ale na pewno rudy środek będzie lepiej wyglądał ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak myślę, że się ich pozbędę, chociaż jeszcze drugi komplet nowych mam w bagażniku Wnętrze jest w

> większości ok, do doczyszczenia, jedynie fotel kierowcy musiałby trafić do tapicera bo skaj na

> boku popękał. Ale na pewno rudy środek będzie lepiej wyglądał

Mam już pewne doświadczenia w czyszczeniu tego skaju jak będziesz się za to brał to się odezwij powiem Ci czym najłatwiej to bezboleśnie wyprowadzić smile.gif ps trzeba kiedyś spota w Katowicach zrobić smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba gdzieś tu były foto mojego Malca, jak znajdę to dorzucę.

> Fajnie by było choćby pod Ikeą albo na 3-stawach...

> Tylko pogoda musi być.

Otóż to smile.gif Jakby coś to jestem chętny smile.gif

> Na 90% nie dam rady bo weekend w robocie spędzam, ale na Mistera się pewnie wybiorę

Na Mistera też się przejadę oglądnąć. A kolega na Rezerwie zarejestrowany? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.