Skocz do zawartości

Podwyżka cen gazu ...


Smigiel

Rekomendowane odpowiedzi

> Szkoda ze w Kraku nie mamy takiej ceny ale może się doczekamy, zawsze to kolejne 10 gr taniej

a ile obecnie jest na makuszyńskiego ? bo to zawsze była najtańsza stacja icon_rolleyes.gif

internet mówi że 2.39zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ile obecnie jest na makuszyńskiego ? bo to zawsze była najtańsza stacja

> internet mówi że 2.39zł ?

Nie bylem tam dawno , wiec nie wiem.. tam sa chyba dwie stacje jedna prywatna a druga to chyba bliska.. a gdzie na net sprawdzasz ceny ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://www.autocentrum.pl/stacje-paliw/bliska/krakow-ul-makuszynskiego-26,1899706637/

> albo "do baku"

Kurde taniucho jak 2,39 a tankowałeś tam kiedyś bo ciekaw jestem jaką mają jakość gazu.. bo np. na stacji auchan podobno jakos jest niezbyt- spali więcej.. Na stronie do baku jest 2,49 ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kurde taniucho jak 2,39 a tankowałeś tam kiedyś bo ciekaw jestem jaką mają jakość gazu.. bo np. na

> stacji auchan podobno jakos jest niezbyt- spali więcej.. Na stronie do baku jest 2,49 ..

tankowałem nie raz, nie widze jakieś większej różnicy (z tym że ja rzadko widze różnicę wink.gif)

to jest BLISKA, więc chyba nie za bardzo mogą tak lać byle co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tankowałem nie raz, nie widze jakieś większej różnicy (z tym że ja rzadko widze różnicę )

> to jest BLISKA, więc chyba nie za bardzo mogą tak lać byle co ?

Gaz podobno stacje typu Orlen czy Shell mogą kupowac gdzie chcą i teraz pytanie czy ktoś to kontroluje... a tankowałeś na Tesco lub Auchan lpg ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a tankowałeś na Tesco lub Auchan lpg ???

nie, jak miałem astrę z IIgen to lałem na Carrefour, forda ze dwa razy może i tragedii też nie było

był okres że forda tankowałem na bliskiej na kamiennej i jeździł, a filtry czyste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie, jak miałem astrę z IIgen to lałem na Carrefour, forda ze dwa razy może i tragedii też nie było

> był okres że forda tankowałem na bliskiej na kamiennej i jeździł, a filtry czyste

Na Kamiennej swojego tankowałem i nie widziałem tez różnicy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kwietnia 2013 r. szykuje się już kolejna obniżka cła na gaz płynny eksportowany z Rosji, tym razem do poziomu 70,5 dolarów za tonę [źródło: Unimot Gaz S.A.].

Aby bardziej podziałało na wyobraźnię, przypominam, że po słynnej październikowej podwyżce, którą "odtrąbiły" wszystkie media (130% w odniesieniu do sierpnia), cło wynosiło 172,5 $ za tonę.

Ponadto, według źródła podanego wyżej:

- w marcu 2013 r. - cło było ustalone na poziomie: 131,4 $/tonę,

- w lutym 2013 r. - cło wynosiło: 200,3 $/tonę.

Oczywiście jest to tylko jeden z wielu czynników, który może rzutować na końcową cenę litra LPG na stacjach paliw.

> Rosja podnosi cło o 130 procent. Teoretycznie do końca roku cena importowanego z Rosji autogazu

> może wzrosnąć o 40 groszy na litrze na stacjach. P I E K N I E !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od kwietnia 2013 r. szykuje się już kolejna obniżka cła na gaz płynny eksportowany z Rosji, tym

> razem do poziomu 70,5 dolarów za tonę [źródło: Unimot Gaz S.A.].

> Aby bardziej podziałało na wyobraźnię, przypominam, że po słynnej październikowej podwyżce, którą

> "odtrąbiły" wszystkie media (130% w odniesieniu do sierpnia), cło wynosiło 172,5 $ za tonę.

> > może wzrosnąć o 40 groszy na litrze na stacjach. P I E K N I E !!!

czyli jednak 2 pęknie z przodu grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> u mnie (chyba najdroższy gaz w PL ) widać że się coś ruszyło

> najtaniej mogę zatankować za 2,55

ale to pokazuje jakie są marże na paliwach wink.gif

BP w Lubelskim sprzedaje po 2.45zł, a BP w Krk ma 2.69zł

już nie mówię o prywaciarzach co mają dużo taniej 2.39zł i też zarabiają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Piątek-Lublin Orlen 2,45

> Natomiast Orlen Puławy 2,55

W mojej zabitej dechami dziurze gaz jest po 2,31-2,34 na prywatnych stacjach. Zwykle było drożej niż w innych zakątkach naszego pięknie zrujnowanego kraju. Teraz widocznie robią swoje kryzys i wolna konkurencja. Kilka nowych stacji otwarto w ciągu ostatniego roku. Na jednej z nich widziałem niedawno 2,21. Tylko mi do niej zupełnie nie po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W mojej zabitej dechami dziurze gaz jest po 2,31-2,34 na prywatnych stacjach. Zwykle było drożej

> niż w innych zakątkach naszego pięknie zrujnowanego kraju. Teraz widocznie robią swoje kryzys

> i wolna konkurencja. Kilka nowych stacji otwarto w ciągu ostatniego roku. Na jednej z nich

> widziałem niedawno 2,21. Tylko mi do niej zupełnie nie po drodze.

A u mnie nadal po 2,55-2,69 crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.