Skocz do zawartości

Spamowa rewolucja Październikowa ;)


cacus

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś pięknie, słonecznie i bardzo ciepło, więc zamontowałem okapy i powiesiłem rynny na wiacie, bo deszcze zapowiadają, ogólne porządki a teraz szaleje wiatr i temperatura 22 stopnie shocked.gif ale pewnie wiatr przyniesie deszcze jak to zawsze bywa, oczywiście żaden z fiatów na placu nie został umyty oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i wiatr przyniósł intensywny deszcz, leje i końca nie widać a do tego 8stopni tylko.

> Chyba spamerzy przy tej pogodzie barowej siedzą schowani pod kocykami

U nas 17*C i slonce z chmurami,ale nie pada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wypożyczyłem antenkę sirio ml-145 koledze, jako że ostatnio jeździłem ze ściągniętą bo wysoka jest.

Tak się zastanawiam co by dobrego poniżej metra założyć?

Może macie typy, antena typowo na miasto, podróże tylko z sirio ml-145.

Prześledzę odpowiednik kacik ale może ktoś ma coś sprawdzonego krótkiego na miasto spodziewając się że z zasięgiem wiadomo będzie lipa przy tej sirio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wczoraj wypożyczyłem antenkę sirio ml-145 koledze, jako że ostatnio jeździłem ze ściągniętą bo

> wysoka jest.

> Tak się zastanawiam co by dobrego poniżej metra założyć?

> Może macie typy, antena typowo na miasto, podróże tylko z sirio ml-145.

> Prześledzę odpowiednik kacik ale może ktoś ma coś sprawdzonego krótkiego na miasto spodziewając się

> że z zasięgiem wiadomo będzie lipa przy tej sirio.

Triplex....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> SIRIO AS-100

w sumie sporo bardzo dobrych opinii ale może coś krótszego, nadal przeszukuję ale pierwsze trafy: President antena Missouri - kolega ma i poleca, President Super Florida na kąciku ktoś na miasto polecał,

nadal szukam, pogoda barowa to mam czas na głupoty grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w sumie sporo bardzo dobrych opinii ale może coś krótszego, nadal przeszukuję ale pierwsze trafy:

> President antena Missouri - kolega ma i poleca, President Super Florida na kąciku ktoś na

> miasto polecał,

> nadal szukam, pogoda barowa to mam czas na głupoty

Ja jestem leniwy... raz zamontowałem antenę i zapomniałem, że mam CB... nic nie chowa... więc zawsze polecam Triplexa który świetnie imituje oryginalną antenę a robi za 3 anteny.... nadaje się i do miasta i poza miasto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w sumie sporo bardzo dobrych opinii ale może coś krótszego, nadal przeszukuję ale pierwsze trafy:

> President antena Missouri - kolega ma i poleca, President Super Florida na kąciku ktoś na

> miasto polecał,

> nadal szukam, pogoda barowa to mam czas na głupoty

dorzucam nowe typy: sirio 800 turbo i President Ohio - takie najmocniejsze typy obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> od poniedziałku - cisza.....

> o zgrozo....

> to jak nikogo nie ma i nie ma co czytać, wracam do testowania modyfikacji naszej stronki. Muszę

> obczaić logowanie i shoutbox

no kącik zdechł frown.gif

a ja dalej szukam i się waham alien.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no kącik zdechł

> a ja dalej szukam i się waham

Ja mam jakąś Sirio na podstawie magnetycznej, długość ok 75cm.

W astrze miałem ją przez 1,5 roku. Na Crome jeszcze od prawie roku nie założyłem.

Nie mogę zdecydować gdzie dać radio.

jojo, a ty gdzie będziesz miał radio i jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam jakąś Sirio na podstawie magnetycznej, długość ok 75cm.

> W astrze miałem ją przez 1,5 roku. Na Crome jeszcze od prawie roku nie założyłem.

> Nie mogę zdecydować gdzie dać radio.

> jojo, a ty gdzie będziesz miał radio i jakie?

Radio mam mega proste - onwa mk3 ale mi wystarcza od 3lat, miałem sirio-ml 145 ale strasznie długa i kolega odkupił ode mnie teraz i szukam coś krótkiego do 1m i albo sirio turbo 800 albo sirio mini snake.

Radio chciałbym do schowka wsadzić i wyprowadzić głośnik zew. a dotąd miałem miedzy fotelem pasażera a podłokietnikiem ale ciągle się wysuwa szczególnie jak jedzie z boku pasażer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Piątek weekendu początek a tu cisza

Obecny i niestety jeszcze trzeźwy smile.gif

Tak jako temat rozwojowy powiem, że chyba jako pierwszy od dziś jeżdżę na ZIMÓWKACH smile.gif

Przy okazji kupiłem chińskie oponki 16'' za 840 zł kpl i póki co wrażenia jak najbardziej ok. Czuć, że jadę na zimówce, ale jest cicho i w miarę pewnie, do 190 bez problemu więcej się bałem choć indeks H ma do 210 smile.gif

Zobaczymy zimą , jak będzie ok to chyba się przekonam do niektórych chińskich rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Obecny i niestety jeszcze trzeźwy

> Tak jako temat rozwojowy powiem, że chyba jako pierwszy od dziś jeżdżę na ZIMÓWKACH

> Przy okazji kupiłem chińskie oponki 16'' za 840 zł kpl i póki co wrażenia jak najbardziej ok. Czuć,

> że jadę na zimówce, ale jest cicho i w miarę pewnie, do 190 bez problemu więcej się bałem choć

> indeks H ma do 210

> Zobaczymy zimą , jak będzie ok to chyba się przekonam do niektórych chińskich rzeczy.

no to mnie ubiegles bo ja jutro chcialem zmieniac. Dzisiaj w drodze do pracy kolejny raz pokazala sie sniezynka na liczniku, a sasiad szyby drapal. Zima idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no to mnie ubiegles bo ja jutro chcialem zmieniac. Dzisiaj w drodze do pracy kolejny raz pokazala

> sie sniezynka na liczniku, a sasiad szyby drapal. Zima idzie

Święte słowa, mimo że popołudniu sporo na + to rankiem i wieczorami będzie już powoli niebezpiecznie.

Znaczy się, że pierwszy ?? grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Święte słowa, mimo że popołudniu sporo na + to rankiem i wieczorami będzie już powoli

> niebezpiecznie.

> Znaczy się, że pierwszy ??

na to wyglada, ale ja mysle ze zrobiles to zeby sie nowymi oponami pochwalić biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chińskimi takimi jak tu: http://www.oponeo.pl/dane-opony/zeetex-ice-plus-s100-205-55-r16-91-h

ja ten sezon moze objezdze, ojcu zanalazlem Nankangi roczne, zobaczymy co powie. Ja wychodze z zalozenia ze te opony wcale nie musza byc duzo gorsze od tych znanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś croma i panda pokryte szadzią, szyby zamarznięte i abs szybciej się włącza smile.gif, a felgi i opony zimowe leżą w dwóch różnych kątach bo czasu brakuje frown.gif, dziś w lidlu kupiłem podnośnik żabkę więc zrobiłem malutki kroczek do wymiany opon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wczoraj pierwsze poranne oblodzenie na szybie. Szykuje się test dla dogrzewacza żarowego smile.gif

A dzisiaj zmieniałem filtr paliwa. No jak ktoś to robi z zamkniętymi oczami to szacun. Plastikowa obudowa zakręcona była chyba z pomocą Super Glue. Napisano na niej 30 Nm, ale to chyba żart jakiś. Nie wiem czy filtr jeszcze ori, ale firmowy - cały czarny. No w każdym razie wymienione, zalane czyścidełkiem do wtrysków. Jak wyjeżdżę ten bak paliwa robię ponowne logowanie - Myth Busted or Confirmed? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No wczoraj pierwsze poranne oblodzenie na szybie. Szykuje się test dla dogrzewacza żarowego

> A dzisiaj zmieniałem filtr paliwa. No jak ktoś to robi z zamkniętymi oczami to szacun. Plastikowa

> obudowa zakręcona była chyba z pomocą Super Glue. Napisano na niej 30 Nm, ale to chyba żart

> jakiś. Nie wiem czy filtr jeszcze ori, ale firmowy - cały czarny. No w każdym razie

> wymienione, zalane czyścidełkiem do wtrysków. Jak wyjeżdżę ten bak paliwa robię ponowne

> logowanie - Myth Busted or Confirmed?

A kolega ma filtr paliwa z wkładem jak rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A kolega ma filtr paliwa z wkładem jak rozumiem?

Ano. Wszelkie opisy zalecają użycie imadła - a ja tak dużego nie posiadam. No ale mocny klucz do filtrów (taki zaciskany typu szczypce) i chwila grozy czy się nie połamie wystarczyły. Przed zamknięciem posmarowałem gwint silikonem, może przy kolejnej operacji będzie gładziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się cisza zrobiła a ja jednak kupiłem antenkę sirio omega 27 i testuję cfaniaczek.gif

Nieoznakowana vectra, alfa 159 2szt. więc trzeba uważać kto jedzie za a w przypadku alfy nawet z naprzeciwka, jakby tego było mało radiowozami po trawnikach za drzewami się chowają i z za drzewa pomiar prędkości robią choć przepis mówi że mają być widoczni ale na spory będzie za późno a zmrok zapada coraz szybciej więc trza radia nasłuchiwać devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

160zeta nie moje ale ori ze zdrapką i jakimś kuponem sirio dla potwierdzenia, kupione w lokalnym sklepie z sprzętem cb, pewnie na alledrogo taniej by było ale nie ryzykowałem, tam też kupiłem 3 lata temu sirio ml-145 i śladów zużycia brak mimo wożenia w różnych warunkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a takie coś dam pooglądać:

> Uploaded with ImageShack.us

> proszę ale cos mnie podkusiło wiec będę testować takie ustawienia,

> można wpisywać rozmiar spodni w pasie

Zrobiłeś wirusa czy jak ??

Skąd ten Niuton? Weług mnie nierealne by z 8 V tyle wydłubać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zrobiłeś wirusa czy jak ??

Tak

> Skąd ten Niuton? Weług mnie nierealne by z 8 V tyle wydłubać.

Może tak: niewiem.gif i poczeka na komentarze innych zlosnik.gif

Różnica jest zauważalna, na odcinku na którym normalnie mogę dociągnąć maks do 110 teraz bez problemu przekroczyłem 130km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak

> Może tak: i poczeka na komentarze innych

> Różnica jest zauważalna, na odcinku na którym normalnie mogę dociągnąć maks do 110 teraz bez

> problemu przekroczyłem 130km/h.

Różnica będzie zauważalna, a i owszem, ale wartość podana jako max Nm w Twoim wykresie, zalatuje mi na błąd pomiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.