Skocz do zawartości

Spamowa rewolucja Październikowa ;)


cacus

Rekomendowane odpowiedzi

> Pomiar z hamowni Maha czy inercyjnej ?

podwoziowa bosch

Zanim zasypie mnie fala krytyki dodam że podobnie zawirusowana croma jeździ od ponad 3 lat i kierownik sobie chwali bardzo i nic złego z cromalem się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podwoziowa bosch

> Zanim zasypie mnie fala krytyki dodam że podobnie zawirusowana croma jeździ od ponad 3 lat i

> kierownik sobie chwali bardzo i nic złego z cromalem się nie stało.

jak sie jeździ z głowa to nic nie będzie dziać... no prawie nic... wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podwoziowa bosch

Jeśli pomiar był robiony na inercyjnej to Nm są na pewno zawyżone , więc może nie będzie tak źle ze sprzęgłem smirk.gif

> Zanim zasypie mnie fala krytyki dodam że podobnie zawirusowana croma jeździ od ponad 3 lat i

> kierownik sobie chwali bardzo i nic złego z cromalem się nie stało.

Maksymalny moment masz teraz jakieś 300 obr. niżej niż na sofcie ori - na pewno czuć fajnego kopa , ale dla osprzętu nie jest to najzdrowsze .

Czyli dużo zależy teraz od twojej prawej nogi grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli pomiar był robiony na inercyjnej to Nm są na pewno zawyżone , więc może nie będzie tak źle ze

> sprzęgłem

> Maksymalny moment masz teraz jakieś 300 obr. niżej niż na sofcie ori - na pewno czuć fajnego kopa ,

kopa czuję po przekroczeniu ok.2400

> ale dla osprzętu nie jest to najzdrowsze .

sprzęgło zbiera od zakupu na górze wiec zbliża się jego koniec bez wirusów wiec teraz na pewno szybciej będzie wymiana

> Czyli dużo zależy teraz od twojej prawej nogi

staram się jeździć i korzystać z mocy powyżej 2 tyś obrotów, żadnych butów na wysokich biegach przy niskich obrotach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadają ładną pogodę w weekend, więc postanowiłem trochę popracować nad czarnym lakierem...

Zakupiłem zestaw:

http://www.meguiars.pl/shop/product_info.php?products_id=501

Zobaczymy jaki będzie efekt.

Obecnie lakier wygląda tak sobie - poprzedni właściel mył na automatach passed_out.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zapowiadają ładną pogodę w weekend, więc postanowiłem trochę popracować nad czarnym lakierem...

> Zakupiłem zestaw:

> http://www.meguiars.pl/shop/product_info.php?products_id=501

> Zobaczymy jaki będzie efekt.

> Obecnie lakier wygląda tak sobie - poprzedni właściel mył na automatach

no to czekamy na foto relację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

69131km na liczniku.

Wymieniony olej na Motul X-clean 8100, do tego filtr oleju, kabinowy i powietrza

Jak narazie po blisko 11 miesiacach, prawie 20 k km. Jedyna usterka to sprezarka klimatyzacji za 300zl

Jestem zadowollony. Zaraz wrzucam zimowki ktore chce przez miesiac dojezdzic a pozniej zalozyc nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no to czekamy na foto relację

1. Croma po umyciu ręcznie szamponem - niestety widać efekty myjni automatycznej i miękkiego lakieru, dyżo też miniaturowych odprysków na masce i zderzaku, tylknych drzwiach i nadkolu (muszę jakieś naklejki kupić passed_out.gif

Croma_po_myciu_1.jpg

2. Po glinkowaniu

Croma_glinka_1.jpg

3. Po paście (niestety bez maszyny polerskiej słabo) i wosku.

Croma_wosk_1.jpg

Croma_wosk_2.jpg

Croma_wosk_3.jpg

Croma_wosk_4.jpg

I to tyle.

Z efektu jestem zadowolony - lakier nie jest matowy jak przed (nawet jeszcze przed samym woskiem). Jednak na wiosnę bez polerki się nie obejdzie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie sie prezentuje. Ja wczoraj swoja tez mylem dobre 3,5 z woskowanie bo pod praca kopia kanalizacje plus opady deszczu i Croma po same szyby z błota.CZy dobrze widze ze na relingach powoli farba zaczyna schodzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wczoraj wymieniłem oponki na zimowe.... niestety jedna felga frown.gif jest krzywa - do prostowania .... a i przy okazji wymieniłem olej w silniku filtry i olej w skrzyni... Olej jak go sprawdzałem ostatnio miał niby ładne czerwone zabarwienie ale jak go zlałem ( 108 tyś km ) to była czarna breja. Zalałem nowym ślicznym olejem Amsoil 75W90 AMSOIL i zobaczymy... na razie jedyne co stwierdziłem to to, że rano dziwnie lekko lewarek zmiany biegów pracował .... takie dziwne uczucie że powinien stwarzać większy opór a nie stwarza .... ale może mi się wydawało... smile.gif oleju kupiłem 2 pojemniki ale to tak na styk ... jakieś 1,5 -2 mm poniżej krawędzi górnej korka więc dwa pojemniki po 0,945 to trochę za mało... - ci amerykanie w galonach wszystko mierzą smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Mam małe pytanie obecnie Croma jest na alufelgach 16 na zimę będę zakładał stalówki GM i czy muszę

> do tych felg stalowych kupować inne śruby?

Według mojej wiedzy do wszystkich alu jakie miałem były inne śruby niż do stalowych nie przypuszczam aby tu było inaczej... wynika to z blachy - grubości i grubości odlewu alu felgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Według mojej wiedzy do wszystkich alu jakie miałem były inne śruby niż do stalowych nie

> przypuszczam aby tu było inaczej... wynika to z blachy - grubości i grubości odlewu alu felgi

W Brava muszą być różnej długości , w Stilo są identycznej - w obu przypadkach na fabrycznych felgach niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.