Skocz do zawartości

Mini test: Chrysler 300 3.6l V6 i 3.0l V6 Diesel


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

> zdradzisz co jest fajnego w i40? Bo ja naprawde nie wiem (a jezdzilem).

Punkt numer jedenlizak.gifold.gif:

"Ma sie mulher.gif podobaclizak.gif"

Ja nie narzucam ludziom czym maja jezdziczlosnik.gif, ani obcym ani tym bardziej z ktorymi sleeping_2.gif i 270747800-sex.gif [...]zlosnik.gif

Z zewnatrz wyglada jak

> wyglada, zbyt duzego szalu nie ma.

A kto wie jak mulher.gif myslapanic.gif? hahaha.gifhahaha.gif . Ten kto zgadnie czego kobiety chca i jak myslazlosnik.gif[...] spineyes.gif

[...]ale w polaczeniu z baaardzo leniwym automatem to jest naprawde

> auto dla "senior citizens"

Nie jezdzilem Diesel - jak mowie, male Diesel mnie odpychazlosnik.gif i przeraza, mulher.gif jezdzila benzyna i odwalila bo mowila, ze zdychasmirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Punkt numer jeden:

> "Ma sie podobac"

> Ja nie narzucam ludziom czym maja jezdzic, ani obcym ani tym bardziej z ktorymi i [...]

> Z zewnatrz wyglada jak

> A kto wie jak mysla? . Ten kto zgadnie czego kobiety chca i jak mysla[...]

> [...]ale w polaczeniu z baaardzo leniwym automatem to jest naprawde

> Nie jezdzilem Diesel - jak mowie, male Diesel mnie odpycha i przeraza, jezdzila benzyna i

> odwalila bo mowila, ze zdycha

jeżeli w I40 u Was są te same Diesle 1.7 co w EU, to nawet nie wsiadaj do takiego, bo potem nie będziesz mógł spać hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wczoraj jechalismy do znajomych, [...] ledwo to upchnalem

> w drodze powrotnej wstapilismy po zakupy i czesc toreb jechala juz w srdoku

Potrafie zrozumiec, ze SUV jest poreczniejszy, ale male SUV takie jak Vee Dub Tiguan do mnie nie przemiawiaja, male i ciasne z bardziej poreczniejszym bagazniekiemhmm.gif ale wymiarowo nie wieksze.

toyota-kluger_9.jpg

Toyota_Kluger_Grande_005-480x360.jpg

Toyota-Kluger26-625x416.jpg

Toyota Kluger

2012_Chrysler_300C_13-600x400.jpg

2012-chrysler-300-srt8-rear-seats.jpg

Chrysler 300

Hyundai-ix35-Style-4-WD-2.0-CRDi-5dr-4x4-2010.jpg

2011-Hyundai-ix35-Review-34-625x415.jpg

Hyundai ix35

Wole poswiecic troche bagaznika, a miec wiecej we wnetrzu, jako ze drugie auto zawsze jest 4x4 albo Pick up, cos wiekszego do bagaznika - akurat nie ma problemuhmm.gif

> oczywiscie tez moze byc

> najwazniejsze to wysoka pozycja - latwosc wsadzenia dziecka do fotelika i zeby dzieci dobrze droge

Latwosc wsadzenia, to IMVHO raczej z wymiarow w srodku wynikahmm.gif

> widzialay a nie przez te mikroskopijne szyby jak w tym 300

> i duzy bagaznik (nie w litrach na folderach reklamowych tylko w rzeczywistosci) z duza klapa do

> zaladunku

waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeżeli w I40 u Was są te same Diesle 1.7 co w EU, to nawet nie wsiadaj do takiego, bo potem nie

> będziesz mógł spać

Juz dawno odpadlozlosnik.gif[...]

Nauczony doswiadzczeniem, sie nie wtracamzlosnik.gif, jakbym tym musial jezdzic codziennie to bym cos powiedzial, a tak to jestem jak narazie widzemlizak.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podoba mi się Twoje nowe auto

Mojezlosnik.gif? Moje bedzie tylne siedzenia i bagaznikzlosnik.gif - akurat 50%

> Ja bym brał wersję benzynową....bez skóry

Ja sie nie wtracamfoch.gif[...]zlosnik.gif[...] Co bedzie co bedzie, zona.gif zadowolona = wiecej270747800-sex.gif [...]wink.gifhahaha.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szczerze to ten Chrysler to dramat stylistyczny.

Love it or hate itzlosnik.gif - kwestia gustuwink.gif

Jaka to ma utrate wartosci?

niewiem.gif, nie patrzehmm.gif[...] Ani Subaru, ani Toyota to to nie bedziehmm.gif

EDIT: Popatrzylem - ok 50%zlosnik.gif[...]

2010 Chrysler 300c

Private Price Guide $25,200 - $28,000

* Trade In Price Guide $20,700 - $23,500

* Average Km 30,000 - 50,000

* Price When New $39,990*

Jezeli prowadzi sie

> tak jak wersje amerykanskie to wspolczuje

drive.gif o wiele lepiej niz star wersjahmm.gif. Tamtego mialem pare razy jako rental - w wersji rental (ceratapanic.gif) i to byl facepalm]

Ja bym szukal cos innego.

Ja sie nie wtracamzlosnik.gif[...]

keeping-a-man-happy-is-easy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rodzinny sedan[...]

> (...)

Fajne auto. W Europie auta tej wielkości są już samochodami luksusowymi, i właśnie jako takie próbował nam je wciskać Chrysler, a teraz próbuje Lancia.

Oczywiście cena też jest luksusowa. spineyes.gif

  • Nie lubię tego 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fajne auto. W Europie auta tej wielkości są już samochodami luksusowymi,

No wlasnie od czego to zalezy, odwielkoscihmm.gif?

i właśnie jako takie

> próbował nam je wciskać Chrysler, a teraz próbuje Lancia.

> Oczywiście cena też jest luksusowa.

To tak jak u mnie Skoda Superbzlosnik.gif - Made in EU033102bebe_1_prv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No wlasnie od czego to zalezy, odwielkosci?

Głównie. Oczywiście jakość wykończenia i wyposażenie też nie jest bez znaczenia, ale mając odpowiednią wielkość już łatwo jest się pchać do klasy wyżej. Czytaj: sprzedać klientowi jak najdrożej powietrze wewnątrz auta.

> To tak jak u mnie Skoda Superb - Made in EU

Właśnie. Całe aspiracje Skody wynikają z jej wielkości. Bo wyposażeniem i jakością nie może się równać z innymi w tej klasie. Dla przykładu wymienię tu Passata (inaczej rozpocząłby się dżihad hehe.gif).

  • Nie lubię tego 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Love it or hate it - kwestia gustu

ok.gif

> Jaka to ma utrate wartosci?

> , nie patrze[...] Ani Subaru, ani Toyota to to nie bedzie

> EDIT: Popatrzylem - ok 50%[...]

> 2010 Chrysler 300c

> Private Price Guide $25,200 - $28,000

> * Trade In Price Guide $20,700 - $23,500

> * Average Km 30,000 - 50,000

> * Price When New $39,990*

Czyli dramat yikes.gif

> Jezeli prowadzi sie

> o wiele lepiej niz star wersja. Tamtego mialem pare razy jako rental - w wersji rental (cerata) i

> to byl facepalm]

No niestety ja tez mialem jako rental poprzednia wersje i byl dramat.

> Ja bym szukal cos innego.

> Ja sie nie wtracam[...]

Jak tam wolisz. Ale ja bym Jej polecil cos z Mazdy to u Was popularne albo korencow. Taka Optima food.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli dramat

> No niestety ja tez mialem jako rental poprzednia wersje i byl dramat.

> Jak tam wolisz. Ale ja bym Jej polecil cos z Mazdy to u Was popularne albo korencow. Taka Optima

Załaduj w tym do pełna bagażnik przy wielkich zawiasach włażących do wnętrza.

car_photo_491605.jpg

sick.gif

  • Nie lubię tego 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Czytaj: sprzedać klientowi jak

> najdrożej powietrze wewnątrz auta.

Sa jakies wyznaczenia silnikowehmm.gif, czy np jakies 1.6T tez moze bycpanic.gif (a nikt nie watrzy, ze auto wazyhmm.gif)

> Właśnie. Całe aspiracje Skody wynikają z jej wielkości. Bo wyposażeniem i jakością nie może się

> równać z innymi w tej klasie. Dla przykładu wymienię tu Passata (inaczej rozpocząłby się

> dżihad ).

Ale jest waskaold.gifhmm.gif, strasznie waskapanic.gif[...] Camry juz ma lepiejzlosnik.gif

2011-Toyota-Camry-4D%20SEDAN--20111208135724655.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sa jakies wyznaczenia silnikowe, czy np jakies 1.6T tez moze byc (a nikt nie watrzy, ze auto wazy)

Ba, u nas możesz kupić Superba i Passata z silnikiem 1.4T 122KM lub 1.6 Diesel 105KM!

hehe.gif

> Ale jest waska, strasznie waska[...] Camry juz ma lepiej

Bo jest na płycie PQ35 - tej samej co Golf, tylko wydłużonej. Passat ma PQ46, która jest szersza. IMO VW powinien próbować Wam wciskać Passata w wersji US zamiast tej Skody.

  • Nie lubię tego 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli dramat

Czy ja wiemhmm.gif - Suabru ma najlepsze w kazdej klasie wartosc, wiec porownajhmm.gif[...]

I nie zapominaj, ze "cena kiedy nowy jest sugerowana cena detaliczna, ergo, tylko matolywink.gif tyle placahmm.gif

2010 Subaru Liberty 5GEN (Oct)

SUBARU-LIBERTY-GT-1457_l-600x400.jpg

Private Price Guide $21,500 - $23,900

* Trade In Price Guide $17,300 - $19,700

* Average Km 30,000 - 50,000

* Price When New $33,990*

Reszta standardowozlosnik.gif w tej klasie: Holden Commodore, Ford Falcon, Toyota Aurion

2010 Holden Commodore VE

L-Holden-Commodore-VE-SS-Police-Car.jpg

Private Price Guide $17,600 - $19,800

* Trade In Price Guide $13,900 - $16,100

* Average Km 30,000 - 50,000

* Price When New $36,490*

2010 Ford Falcon G6 Limited Edition FG

allford_0119.jpg

* Private Price Guide $18,000 - $20,200

* Trade In Price Guide $14,200 - $16,400

* Average Km 30,000 - 50,000

* Price When New $36,490*

2010 Toyota Aurion AT-X GSV40R

620px-QLD_Police_Toyota_Aurion_Sportivo_V6_-_Flickr_-_Highway_Patrol_Images.jpg

Private Price Guide $18,000 - $20,200

* Trade In Price Guide $14,200 - $16,400

* Average Km 30,000 - 50,000

* Price When New $35,990*

W koncu auto to nie inwestycjazlosnik.gif

> No niestety ja tez mialem jako rental poprzednia wersje i byl dramat.

To malo powiedzianezlosnik.gif, miales cerate czy normalne siedzeniazlosnik.gif???

> Jak tam wolisz. Ale ja bym Jej polecil cos z Mazdy to u Was popularne albo korencow. Taka Optima

Ja wole sie nie wtracacwink.gifzlosnik.gif[...]

Optima sie podoba, ale odpadla001.gif, ale jak zawsze z mulher.gif to nigdy nic nie wiadomowink.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ba, u nas możesz kupić Superba i Passata z silnikiem 1.4T 122KM lub 1.6 Diesel 105KM!

czyli 77kWpanic.gifpad.gif[...] a gdzies czytalem review, ze Polo z tym ledwo jezdzizlosnik.gif[...]

Ech, punkt widzenia, zalezy od punktu siedzeniahahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifwink.gif[...]

> Bo jest na płycie PQ35 - tej samej co Golf, tylko wydłużonej. Passat ma PQ46, która jest szersza.

> IMO VW powinien próbować Wam wciskać Passata w wersji US zamiast tej Skody.

A widzisz, tego nie wiedzialemhmm.gif, myslalem, ze to wsszystko to samook.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo jest na płycie PQ35 - tej samej co Golf, tylko wydłużonej. Passat ma PQ46, która jest szersza.

> IMO VW powinien próbować Wam wciskać Passata w wersji US zamiast tej Skody.

No patrz, to Czesi czasoprzestrzen musieli nagiac, bo na mniejszej plycie oferuja wiecej miejsca w srodku hehe.gif

Passat

286423920-pass1.jpg

286423920-pass2.jpg

286423920-pass3.jpg

Superb

286423920-sup1.jpg

286423920-sup2.jpg

(w miejscu na nogi jest blad - powinno byc 82 - tak jest w hatchu)

286423920-sup3.jpg

post-42021-14352517895381_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli 77kW[...] a gdzies czytalem review, ze Polo z tym ledwo jezdzi[...]

> Ech, punkt widzenia, zalezy od punktu siedzenia[...]

Ten 1.6TDI to faktycznie dramat, ale te turbobenzynowe kosiarki jeżdżą całkiem przyjemnie. Jeździłem silnikiem 1.2TSI ( boje_sie.gif) w nowej Jetcie (waży 1300kg) i mi się nawet podobało. Oczywiście nie ma co oczekiwać jakichś dobrych osiągów, ale silnik odpowiada na ruchy pedału gazu i nie ma wrażenia, że jedzie z trudem, pewnie dlatego że nie trzeba go kręcić do wysokich obrotów. Do spokojnej jazdy wystarczy.

> A widzisz, tego nie wiedzialem, myslalem, ze to wsszystko to samo

To taka sztuczka VW, o czym niechętnie się chwalą. Moim zdaniem między Superbem a Passatem jest przepaść, jeśli chodzi o wygodę. Ilość miejsca na nogi z tyłu to nie wszystko, jak się okazuje.

  • Nie lubię tego 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No patrz, to Czesi czasoprzestrzen musieli nagiac, bo na mniejszej plycie oferuja wiecej miejsca w

> srodku

> Passat

> Superb

Płyta jest wydłużona, dlatego jest tyle miejsca w środku. Jednak nie zmieniła się szerokość, stąd długie i stosunkowo wąskie wnętrze.

  • Nie lubię tego 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> badz cierpliwy, pozwol mi zaladowac wszystkie obrazki i spojrz na wymiary na szerokosc

Mam obrazki. Faktycznie, z przytoczonych wymiarów wynika, że są bardzo podobne. Może to wina tapicerki, może bardzo szerokiej konsoli środkowej, ja miałem wrażenie wielkiej przestrzeni wzdłuż i ciasnoty wszerz. Nie wiem dlaczego.

Nie zmienia to jednak faktu, że Superb jest na płycie PQ35, tej samej co Octavia i Golf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wyjasnij na czym ta przepasc polega

Nie wiem. W Passacie było mi o wiele wygodniej. Miałem gdzie podziać prawą nogę po włączeniu tempomatu, konsola środkowa tak nie przytłaczała, po prostu czułem się dużo lepiej za kółkiem. Passat był jakby na miarę, Skoda zaś ewidentnie nie była na mnie.

niewiem.gif

  • Nie lubię tego 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem. W Passacie było mi o wiele wygodniej. Miałem gdzie podziać prawą nogę po włączeniu

> tempomatu, konsola środkowa tak nie przytłaczała, po prostu czułem się dużo lepiej za kółkiem.

> Passat był jakby na miarę, Skoda zaś ewidentnie nie była na mnie.

Ale to sa dosc mocno subiektywne odczucia. Pisales o braku miejsca na noge, i ja w przypadku wersji UK nie zauwazam problemu przy jezdzie z tempomatem, a co tydzien robie 2x210km z tempomatem.

Sa inne problemy z "wygoda", ale na to narzekaja uzytkownicy Superba, i mam wrazenie, ze niestety zalezy mocno od anatomi danego osobnika. Ja poki co nie narzekam na wygode - jest lepiej niz w Vectrze ok.gif.

Zanim sie zdecydowalem na Superba przymierzalem sie do wielu aut i Superb pasowal mi pod kazdym wzgledem. Z "ciekawosci" wsiadlem do A6 i siedzialo mi sie gorzej niz w Superbie. Jedyne auto, ktore mi pasowalo pod wzgledem wygody to bylo Mondeo, ale odpadlo z wielu innych powodow wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale to sa dosc mocno subiektywne odczucia.

Oczywiście. Daleki jestem od wygłaszania prawd objawionych.

> Pisales o braku miejsca na noge, i ja w przypadku wersji

> UK nie zauwazam problemu przy jezdzie z tempomatem, a co tydzien robie 2x210km z tempomatem.

W wersji UK masz prawą nogę od strony drzwi, nie konsoli.

> Sa inne problemy z "wygoda", ale na to narzekaja uzytkownicy Superba, i mam wrazenie, ze niestety

> zalezy mocno od anatomi danego osobnika.

Bardzo możliwe.

> Ja poki co nie narzekam na wygode - jest lepiej niz w

> Vectrze .

Mi w Vectrze było bardzo wygodnie. ok.gif

> Zanim sie zdecydowalem na Superba przymierzalem sie do wielu aut i Superb pasowal mi pod kazdym

> wzgledem. Z "ciekawosci" wsiadlem do A6 i siedzialo mi sie gorzej niz w Superbie. Jedyne auto,

> ktore mi pasowalo pod wzgledem wygody to bylo Mondeo, ale odpadlo z wielu innych powodow

W A6 nie siedziałem. W Mondeo tak, i było fajnie, ale nie zachwycająco. Zresztą na rynku wtórnym ciężko byłoby znaleźć Mondeo pasujące mi wyposażeniem, a nowe wychodziło drożej niż konkurencyjny Passat.

  • Nie lubię tego 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oczywiście. Daleki jestem od wygłaszania prawd objawionych.

> W wersji UK masz prawą nogę od strony drzwi, nie konsoli.

Ale lewa jest od konsoli - jeden pies, ktoras bedzie przeszkadzala grinser006.gif

> Bardzo możliwe.

Sporo ludzi narzeka, na to, ze bola ich tylki od twardych siedzen, i troche osob narzeka na plecy - ale z ich postwo wynika, ze sa raczej dosc solidnej postawy (a sam maly nie jestem 193cm i 112kg)

> Mi w Vectrze było bardzo wygodnie.

Mi tez, ale po przesiadce do Superba jest lepiej wink.gif

> W A6 nie siedziałem. W Mondeo tak, i było fajnie, ale nie zachwycająco. Zresztą na rynku wtórnym

> ciężko byłoby znaleźć Mondeo pasujące mi wyposażeniem, a nowe wychodziło drożej niż

> konkurencyjny Passat.

Czyli widzisz, jak mocno subiektywne moga byc pdczucia. Nie chce mi sie wrzucac obrazkow dla Mondeo, ale ono jest najwieksze w srodku z tej stawki (zreszta zewnetrznie kombi tez) ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego Koreańczyki odpadły w przedbiegach ?

i40 za slaby silnik hmm.gif auto przychodzi w 2.0l 140kW, naped na przod, hmm.gif,

Optima - naprawde wartosc za twoj $$$ $34,000 i auto ze wszystkim, nie ma zadnej opcji270635636-JUMP2.gif, ktora mozna by zamowicwaytogo.gif, stylistycznie ladna, silnik mocniejszy niz Hyundai 2.4l 148kW, naprawde trudno znalesc lesze autohmm.gif, aleold.gif przydalby V6 i w sumie to skreslilo Optimahmm.gif[...]

Hyundai_i40_FS.jpg

2012-Kia-Optima-1-630x417.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> albo by mysleli, że jeżdzisz chońską podróbką Voyagera

ale Made in China sprzedaje sie bardzo dobrzezlosnik.gif, Great Wall - 16 miejsce sprzedazylizak.gif[...]

> no fakt stary model

> u nas zwało się to Skodą Felicia Pickup

> a na Krecie było to już VW

shocked.gif - THXwaytogo.gif - zawsze cos nowegook.gif, pierwszy raz widze takiego Vee Dub270635636-JUMP2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.