Skocz do zawartości

Dostosowanie osłony kierownicy do tempomatu


Seth

Rekomendowane odpowiedzi

Oryginalna fiatowska manetka trochę zakrywa dziurę, zresztą jak masz tą manetkę to doskonale widać. To co wyrąbiesz widoczne jest tylko trochę na łączeniu osłon między tempomatem a dźwignią kierunkowskazów.

Tak na marginesie - czy powinno dać się założyć osłonę pod kierownicą po uprzednim przykręceniu manetki? Ja nie potrafiłem tego dokonać, musiałem najpierw zaczepić osłonę na wajchę regulacji kierownicy, a później dopiero przykręcić śrubką manetkę. Tak ma być czy to ja jestem fajtłapa tudzież za mało wyciąłem osłony? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oryginalna fiatowska manetka trochę zakrywa dziurę, zresztą jak masz tą manetkę to doskonale widać.

> To co wyrąbiesz widoczne jest tylko trochę na łączeniu osłon między tempomatem a dźwignią

> kierunkowskazów.

Mam manetkę, ale mam problem z określeniem, czy ona cała wchodzi w osłonę i trzeba wyrąbać sporo (cały obrys manetki), czy ona jednak do osłony przylega i do wyrąbania jest tylko pasek na 1 cm szeroki i na ok 4 cm wysoki (w takiej sytuacji nie pasowałoby mi Twoje określenie, że "trochę" zakrywa, bo powinna zakryć na sporej powierzchni)? Jak na złość nigdzie na allegro nie mogę znaleźć osłony pod tempomat żeby sobie obejrzeć.

> Tak na marginesie - czy powinno dać się założyć osłonę pod kierownicą po uprzednim przykręceniu

> manetki? Ja nie potrafiłem tego dokonać, musiałem najpierw zaczepić osłonę na wajchę regulacji

> kierownicy, a później dopiero przykręcić śrubką manetkę. Tak ma być czy to ja jestem fajtłapa

> tudzież za mało wyciąłem osłony?

Też jestem ciekawy, jako, że ta zabawa dopiero przede mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam manetkę, ale mam problem z określeniem, czy ona cała wchodzi w osłonę i trzeba wyrąbać sporo

> (cały obrys manetki), czy ona jednak do osłony przylega i do wyrąbania jest tylko pasek na 1

> cm szeroki i na ok 4 cm wysoki

Opcja nr 2 - przylega do osłony i wyciąć trzeba raczej mniej niż więcej ok.gif

A to czy zakryje "trochę" czy więcej to zależy ile tej osłony wyrzeźbisz zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i trzeba ją włączyć w fes taka jak i czujnik zmierzchu. O dziwo, automatycznie wycieraczki działają

> bez aktywacji

Wiem, ale skoro ta lampka to jedynie przekazanie informacji o on/off to jakoś mi się nie chce, sam wiem jak mam przełącznik ustawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.