Skocz do zawartości

myOpelService


Astroman

Rekomendowane odpowiedzi

> chodziło właśnie o to, czy widać całą historię, ale widocznie będę musiał sprawdzić sam.

Mi gdzieś podczas rejestracji mignęło że część info z historii serwisowej może być w innym języku co by sugerowało że może planują taką funkcjonalność. Ewentualnie auto kolegi nie było serwisowane po gwarancji w ASO. Moje np w bazie gwarancyjnej nie figuruje bo nie miało nic wymieniane ani naprawiane. Dopiero po gwarancji sie wysypał EGR ...

Pracownicy Opla mają na bank wgląd do takiej bazy z tym że dane czynności nie są opisane tylko jest kod operacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety historia serwisowa dostępna jest od momentu

> rejestracji samochodu na siebie .

Widocznie co serwis to inne widzimisię.

Ja swojego jak miałem zamiar kupić, bez problemu zdobyłem całą historię. Fakt, że w tym ASO co byłem, auto było kupione i serwisowane, a z poprzednią Zafirą też u nich bywałem. Może dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A na ten przegląd od razu działa ten voucher na 200 zł?

Juz wykorzystalem (nie zamierzam tam byc do 31.12.12) no.gif:

Quote:

Niniejszy voucher obowiązuje wyłącznie na usługi serwisowe obejmujące wymianę Oryginalnych Części Opel o minimalnej

wartości 100 zł brutto. Voucher pokrywa maksymalnie 50% łącznej wartości usług i części, jednak nie więcej niż 200 zł

brutto. Nie może być wykorzystany przy zakupie promocyjnego przeglądu okresowego oraz usługi wymiany oleju i filtra.

Voucher obejmuje wyłącznie obsługę samochodów należących do osób fizycznych i osób fizycznych prowadzących działalność

gospodarczą. Voucher jest przeznaczony do jednorazowego wykorzystania. Jest ważny do dnia 31.12.2012.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety historia serwisowa dostępna jest od momentu rejestracji samochodu na siebie .

Historia jest dostępna cała. Przynajmiej pracownicy ASO mają taki dostęp. Sprawdzałem na podstawie swojego auta i wyskoczyły dane z niemieckiego serwisu z 2009 roku, ktore mialem wcześniej inną drogą udokumentowane . Według info z ASO dokładnie taka sama funkcjonalność ma być przez stronę internetową po uzyskaniu dostępu przez klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.